reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Dziewczyny czy to mozliwe jestem po owulacji 7/8 dni (potwierdzone u ginekologa)I od tak zrobilam test I jest 2 kreska. Troche zalal mi sie bo wlasnym ocza nie wierze
 
@wrobelmm @amusedxxx @Tinulka @Lilli2
Dziękuję dziewczyny!
@mammania wolalam wziąć, bo pewnie jakbym nie wzięła, to na złość dostałabym małpę. 🙈😅
@dorota8 może na drugim zdjęciu. 🤔 Ale ja generalnie jestem kiepska w te cienie, jak dziewczyny widzą cień, to ja prawie nigdy. 🙈
@spoko23 wiesz co, w dniu @ bolały mnie plecy jak na okres, ale brzuch trochę inaczej. Następnego dnia raz jeden, raz drugi jajnik, to już było coś nowego, ale do teraz pobolewa mnie brzuch, plecy i czasem jajnik. Dlatego tak długo czekałam z tym testem, bo w czerwcu zrobiłam sobie wolne od testów owulacyjnych i wolałam się nie nastawiać, jeśli to byłby spóźniony okres.

Umówiłam się na przyszły czwartek do gina, bo w sumie usg jak usg, ale ja nie wiem co zrobić (i czy w ogóle) coś z tymi wynikami z Katowic i czy dalej brać acard i w jakiej dawce. 😅 Trochę mnie ten temat acardu zestresował.
 
20240705_111845.jpg
 
reklama
Dziewczyny u mnie szybka akcja, na dzisiejszym monitoringu wyszło, że pęcherzyk w lewym jajniku gotowy i robimy dziś inseminację, ale wariactwo, dopiero 10 dc🙈 Ta stymulacja dała chyba czadu. W prawym jajniku też jest pęcherzyk 16 mm, więc pewnie będziemy jeszcze poprawiać naturalnie 😅
 
Do góry