reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

❤️ dziękuję bardzo Ci za pomoc i poświęcony czas żeby nam tu to wszystko wyjaśnić ❤️
Czyli szansa z takimi wynikami genetycznymi na ciążę jest?
A ten zastrzyk to przepisze gin czy tylko immunolog?
No oczywiście, że jest! Po wykryciu problemu tym bardziej. :)
Accofil z reguły przepisuje immunolog, lub ginekolog za zaświadczeniem od immunologa. Ale są różne przypadki i wszystko zależy od ginekologa na jakiego trafisz, bo może być taki, który sam to ogarnia i nie będzie potrzebował zaświadczenia.
 
reklama
No niestety, 0/5 w Twoim przypadku. Ale spokojnie na to jest rozwiązanie :) I myśle sobie, że mimo dyskomfortu jaki będzie powodował zastrzyk to znaleźliście bardzo ważną rzecz, która może stać wam na przeszkodzie do szczęścia :)
Właśnie w sumie o tym samym pomyślałam, bo mam bardzo podobne wyniki co @dorota8. Cieszy mnie też, że u męża nie ma mutacji w CFTR i AZF, bo to daje nadzieję, że da się to nasienie poprawić, a nie że to genetycznie 🙂
 
Właśnie w sumie o tym samym pomyślałam, bo mam bardzo podobne wyniki co @dorota8. Cieszy mnie też, że u męża nie ma mutacji w CFTR i AZF, bo to daje nadzieję, że da się to nasienie poprawić, a nie że to genetycznie 🙂
Jak macie problem z nasieniem to jeszcze warto zrobić usg jąder. A idąc do immunologa zabrać wyniki z seminogramu, bo u nas patrzył na koncentrację.
 
U mnie pękają tak 10-11 dc cyklu, ale z związku z braniem Lametty. Rosną jak na cukrze.

Z wagą ja mam przeboje od najmłodszych lat. W szkole podstawowej wysłano mnie do poradni aby stwierdzić czy nie mam anoreksji. Bardzo jakoś wczesna klasa bo nawet tego nie pamietam. Moja mama miała już dość słuchania co bilans w szkole 💆🏻‍♀️ Mi waga po urodzeniu synka też nie poszła w górę. Ani po mitycznej 30, co każdy twierdził że wtedy na bank przytyje 🫣 Na pewno jest jakiś złoty środek - zakładam że bardziej z tych niezdrowych 😅🫣
O jaaa tak to magiczne po 30 miało wszystko zmienić. Teraz nie jest najgorzej bo przy 162cm dobiłam do 43kg. Ja próbowałam tych niezdrowych metod, ale też nie pomogły. Tylko brzuch bolał…

Co do cyklu ja niczym nie wspomagam dlatego też zdziwiło mnie to bardzo.

Chciałabym mieć 173 cm🥺 z moimi 166 cm się czuje jak krasnal ogrodowy

Ja mając właśnie te 162cm całe życie się tak czułam 🫣 ta zazdrość o kilka cm więcej. Co by nie było kobiety zawsze chcą tego czego nie mają. Niskie chcą być wysokie, a wysokie chcą być niskie 🙃.

@LadyCaro @spoko23 ja mam obrączkę w rozmiarze 6 🤦🏼‍♀️ nigdzie od ręki nie mogliśmy kupić.

@penguinlicious ja niestety nie mam bladego pojęcia o wynikach. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie są one u Ciebie aż tak złe.

Czyli nie jestem sama z tą wagową przypadłością. Szczerze za mało się o tym mówi. Swojego czasu nachodziłam się po lekarzach i na końcu po wszelkich dietach które nic nie zmieniały to stwierdzenie „taka twoja natura”. Po X lat jednak chyba znalazłam jeden z powodów. Wyszła mi nietolerancja na gluten. Dzięki czemu skończyły się też ciągłe bóle brzucha. Przez co też swoją drogą zrobili mi gastroskopie 😰
 
O tym nie pomyślałam! W takim razie zabiorę ze sobą albo wcześniej prześlę lekarzowi. Dziękuję!!! 🥰
ja to w ogóle kupiłam segregator z action i te przekładki. Poukładałam badania 1) JA 2) Mąż 3) Ciąże i daje teraz lekarzom ten segregator i sobie przeglądają 😂 Kiedyś zbierałam karteczki z witch teraz badania i opisy z konsultacji.
Polecam generalnie system segregator + koszulki + przekładki. Wygodne to dla Was i lekarza, bo w razie czego wyciągacie co potrzebne albo im dajecie tą encyklopedię o sobie.
 
@Mademoiselle_Nika i ja poproszę o interpretację wynikow:
moje to te z genotypem bx, męża z genotypem AA. Plus mutacje u mnie.

Dla mnie to naprawdę jakaś czarna magia 😬🙄
 

Załączniki

  • IMG-20240708-WA0003.jpg
    IMG-20240708-WA0003.jpg
    140,8 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG-20240708-WA0002.jpg
    IMG-20240708-WA0002.jpg
    140,3 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_20240708_181351_Drive.jpg
    Screenshot_20240708_181351_Drive.jpg
    427,7 KB · Wyświetleń: 39
ja to w ogóle kupiłam segregator z action i te przekładki. Poukładałam badania 1) JA 2) Mąż 3) Ciąże i daje teraz lekarzom ten segregator i sobie przeglądają 😂 Kiedyś zbierałam karteczki z witch teraz badania i opisy z konsultacji.
Polecam generalnie system segregator + koszulki + przekładki. Wygodne to dla Was i lekarza, bo w razie czego wyciągacie co potrzebne albo im dajecie tą encyklopedię o sobie.
Ja też tak mam :-)
Mam taki w kolorowe kwiaty, by przyjemniej się patrzyło;-)
 
reklama
@Mademoiselle_Nika i ja poproszę o interpretację wynikow:
moje to te z genotypem bx, męża z genotypem AA. Plus mutacje u mnie.

Dla mnie to naprawdę jakaś czarna magia 😬🙄
Jeżeli Twój to BX to jest bardzo dobrze, bo masz 3/5 kirów implantacyjnych - tutaj nie powinno być problemu.
MTHFR - metylowane formy witamin (masz mutacje w dwóch genach), a PAI-1, to jak dziewczyny wcześniej, do konsultacji indywidualnej z lekarzem. Ja bym rozszerzała dla świętego spokoju o badanie zespołu antyfosfolipidowego i białka C i S.
Przepraszam, nie kojarzę Twojej historii zbyt dobrze, ale jeżeli macie problem z poronieniami nawykowymi czy niepłodnością to moim zdaniem nie tu problem.
 
Do góry