reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
@Leanne a tak to uwielbiam dietę dla IO, bardzo dobrze na mnie wpływa, na samopoczucie i spadek wagi, kompletnie nie przeszkadza mi przygotowywanie posiłków, mam kilka wykupionych diet od dietetyków z internetu (mam też swoich faworytów), ale cholera… mam swoje słabości… Często wyjeżdżamy na domek do lasu, są inni goście i głupio mi wydziwiać.
 
@Leanne a tak to uwielbiam dietę dla IO, bardzo dobrze na mnie wpływa, na samopoczucie i spadek wagi, kompletnie nie przeszkadza mi przygotowywanie posiłków, mam kilka wykupionych diet od dietetyków z internetu (mam też swoich faworytów), ale cholera… mam swoje słabości… Często wyjeżdżamy na domek do lasu, są inni goście i głupio mi wydziwiać.
Masz może jakąś sensowną tabelę indeksów glikemicznych? Myślę żeby coś wydrukować i powiesić na lodówce. Ale sporo tego w necie
 
Masz może jakąś sensowną tabelę indeksów glikemicznych? Myślę żeby coś wydrukować i powiesić na lodówce. Ale sporo tego w necie
Wiesz co ja mam tyle przepisów zapisanych, że bazuję na nich. Dostałam kiedyś tabelę od endokrynologa, ale gdybym bazowała na niej to umiałabym zrobić 3 posiłki na krzyż 🤣 Jak chcesz to mogę coś ci wysłać co mam na priv 🙂
 
I mnie niestety;(
Jak biorę chrom to wtedy jakoś mniej😀
Najgorsze jest to, że lubię piec ;-) zawsze coś robię pod pretekstem, że przyjdzie siostra z dzieciakami :D
Teraz na urlopie też.. miało być bez pysznych tureckich deserów, no ale nie da sie 😆
Chromu to chyba musiałabym jeść na tony. Tak, żeby nic słodkiego się już do żołądka nie zmieściło 🫣
 
reklama
I mnie niestety;(
Jak biorę chrom to wtedy jakoś mniej😀
Najgorsze jest to, że lubię piec ;-) zawsze coś robię pod pretekstem, że przyjdzie siostra z dzieciakami :D
Teraz na urlopie też.. miało być bez pysznych tureckich deserów, no ale nie da sie 😆
Właśnie przyszła ciocia z jagodziankami… no jak tu jej odmówić??
 
Do góry