reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadki, siniaki i guzy

Jak maluszek Ci na to pozwoli obejrzyj paluszek przez lupę. Zrób okład z sody oczyszczonej i wody. I do lekarza.

ASZU moj syn to chodząca histeria wiec nawet nie marze zeby obejrzec to przez lupe, ale jest juz lepiej na sile oczywiscie obcielam dokladnie paznokcia posmarowalam jodyna woda utleniona i czym sie jeszcze dalo i jest lepiej nie ma ropy jest tylko strupek jest jeszcze male zaczerwienienie ale mam nadzieje ze zejdzie bede obserowwac :) wszystki dzieki serdeczne
 
reklama
cześć co mam zrobić ?:-( mój mały 8 miesięczny krzyś właśnie dziś wypadł mi z łóżeczka obudził się ,wstał , przechylił się i wyleciał.:baffled:
co mi doradzicie ,bo sama nie wiem co robić?
 
Iść do lekarza, aby zbadał czy wszystko w porządku! Może Mały coś sobie zwichnął, albo ma wstrząśnienie mózgu. A poza tym- obniżyć łóżeczko!!! Synek moich znajomych spadł im z przewijaka (nota bene - ponoć oboje rodzice byli przy nim). Od razu pojechali do lekarza. Miał robione jakieś prześwietlenia. Wszystko było ok, ale woleli się upewnić...
 
cześć co mam zrobić ?:-( mój mały 8 miesięczny krzyś właśnie dziś wypadł mi z łóżeczka obudził się ,wstał , przechylił się i wyleciał.:baffled:
co mi doradzicie ,bo sama nie wiem co robić?
Jeżeli nie ma widocznych większych urazów,nie płacze i nie marudzi więcej niz zwykle,to obserwować i nic...:tak:Jeżeli płacze,marudzi,wymiotuje,jest senne bardziej niz zwykle,to wtedy udac sie do lekarza.:tak:
Takie rzeczy sie zdażaja,mój synek ma na koncie mnóstwo upadków,z krzesła,komody,kanapy,łóżeczka...itp.niestety,ale taka natura dzieciaków.:baffled:
Guzy,siniaki,zadrapania,to norma...:tak:
 
moja córeczka też spadła ale z mojego łóżka i nic jej nie było-a stało sie to jakis miesiac temu,ja uważam ze nie powinnas panikować,tylko dokladnie obejrzyj swoje maleństwo. jak cos by bylo nie tak to wtedy do lekarza, mnóstwo dzieci spada z łóżka bądz z łóżeczka i to nie zawsze z naszej winy:-(
 
Nie panikuj moja Natala też miała taki wypadek tyle że z naszego łóżka. Obserwuj malucha i jeśli nie ma żadnych zmian w zachowaniu, nie marudzi bardziej niż zwylke, nie jest senne i apatyczne a już nie daj Bóg wymiotuje to naprawdę nic strasznego się nie stało.
 
reklama
Nasz Kuba również kiedyś spadł z łóżka (miał może 10 miesięcy).
Ja się popłakałam, spanikowałam a tak naprawdę Kubie nic się nie stało.

Jak widzisz jakieś niepokojące symptomy to możesz udać się do lekarza, ale jeśli dziecko nie płacze, jest spokojne, to myślę, że nie ma co panikować.
 
Do góry