reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

Gratuluje.

Goska, Ty napisz, ze jeszcze D nie czyta i nie pisze, moze sie zmotywuje. :-D

U nas jeszcze Mloda nie raczkuje. Pelza jak na partyzanta przystalo, tylek podnosi do raczkowania, ale samo raczkowanie jeszcze nie.
 
reklama
A u nas mała usiadła sama, tym razem tatuś potrzymał nóżki. Ale sukces jest, bo w ten najgorszy moment, kiedy trzeba bardzo się wysilić, żeby usiąść, daje sobie radę :-) no i prawie z płaskiego wstała, więc tym bardziej ;-)
 
Gratuluje.

Goska, Ty napisz, ze jeszcze D nie czyta i nie pisze, moze sie zmotywuje. :-D

U nas jeszcze Mloda nie raczkuje. Pelza jak na partyzanta przystalo, tylek podnosi do raczkowania, ale samo raczkowanie jeszcze nie.
haha no faktycznie ;) ale napiszę że jeszcze nie udało mi się samemu wstać ...jak podam ręce to sam się podciągnie i wstanie a sam w łóżeczku nie ;) no to teraz może będę mieć niespodziankę lada dzień ;P

Pasi gratki dla Emilki jest postęp !!! :D
 
my też już zaczęliśmy raczkować, ale i tak młody bardziej preferuje czołganie. Idzie mu to szybciej :)
Do tej pory pełzał sobie po pokoju, a teraz jest go wszędzie pełno. Biega po całym mieszkaniu, a mama za nim:-p:-D
Poza tym klęczymy jak w kościele do modlitwy:-p, tylko musi się czegoś przytrzymać:-D:-D:-D i wspina się- to na krzesło , to na ławe
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim zdolnym dzieciom gratulujemy:-)

Z raczkuje juz z prędkością swiatła:-D:-D:-D

Wspina się wszedzie i staje gdzie tylko moze i zaczyna sie trzymać tylko jedną ręka:-)

Potrafi mówić je-dzie, je-dzie( dostyć zrozumiale) i patrzy na kierownice w samochodzie:-):happy2:
 
Alez to niesamowite jaka u dzieci z tego samego miesiaca potrafi byc przepasc wrozwoju. (Nie pisze tego zlosliwe:sorry2:)
My na etapie raczkowania po schodach 6 schodkow w 15sek i do okienka na polpietrze a tam widac tate:-) i miejsce drugie -co bedzie jak stoje i sie puszcze ( po sekundzie klap i siedzi i tak 30 razy)a siada samodzielnie od 5ego miesiaca:szok: choc przyznam ze przy zmianie pieluchy to wolalabym aby jeszcze tego nie umiala;-)
 
Alez to niesamowite jaka u dzieci z tego samego miesiaca potrafi byc przepasc wrozwoju. (Nie pisze tego zlosliwe:sorry2:)

bo u dzieci w tym wieku nawet 2 tygodnie roznicy to bardzo duzy kawal czasu. Moja urodzila sie na koniec miesiaca i niby tez ze stycznia ale moze byc o 4 tygodnie mlodsza od innego dziecka. Ale swoja droga to rzeczywiscie dzieci rozwijaja sie w bardzo roznym tempie.
 
Mój K też siada i z leżenia i z raczkowania. Wydaję mi się że byłoby coś nie tak gdyby z pozycji leżącej nie siadał.
 
reklama
Dobra, nie było mojego posta, nie chce żeby kolejna wymiana zdan i poglądów skonczyła sie tym co zazwyczaj sie konczy.

Dziekuje, ze powiedziałyscie mi, ze sie myle i tyle w tym temacie. ;-)
Gosia... jakbys mogła zedytować swój post z moim cytatem..., nie chce burzy, bo widze, ze to do tego prowadzi, a nie było to moim zamiarem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry