reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

moje dziecko dzis odkryło, ze w przedpokoju wysi psa smycz i cały ranek kombinował, jak ją dosiegnąć:-D:-D:-D

moje dziecko narazie pływa w wannie, bo dopiero teraz od września zaczynają się zajęcia na basenie dla niemowlaków. Musze iść i się zapisać z małym
 
Ostatnia edycja:
reklama
heh to musze się mamie spytac czy robiła coś takiego ze mna , bo jestem dobra w matmie i swietnie czytam i dużo przede wszystkim :-D
ale kurka grac na żadnym instrumencie nie umiem buuuuuu :-(
 
ja tylko pod tym co napisała Kaja chciałabym dodac ze my juz pływac umiemy :-D

i która widziała na filmikach Boo grac na klawiszach też juz potrafi
o prosze
YouTube - Boozart :)


ale z tym pływaniem to serio pływa juz sam bo my 2x tyg zaliczamy basen :-)

Oj muzyk ci rośnie:) Ale do grania podchodzi tak delikatniusio jedną rączką..słodko:) Mój K jak się dorwał do pianina to myślałam że klawisze poodpadają hehehh i do tego skakał na kolanie u M też super to wyglądało.

U nas siadanie samodzielne od paru dni, pełzanie, dupka do góry i skacze jak zajączek:) I jak go trzymam jak stoi to "pstryka językiem" tak się cieszy:)
 
a ja napisze o umiejetnosci mojej coreczki, ktora mnie bardzo cieszy. Od wczoraj reaguje na slowa "daj mamie buzi" i wtedy sie do mnie przytula i przyssawa - doslownie do mojego polika. Az maz sie spytal co to za malinke mam na buzi hehe :) po takim okazywaniu uczuc jestem pozniej cala obsliniona ;)
 
u nas też całuski są pyszczek cały otwarty i ślini że hej tak samo mi robi jak ja coś jem jakby chciał mi to co w buzi mam zjeść

ja się muszę pochwalić że pozycja do raczkowania u nas opanowana :) teraz czekam aż ruszy ;)

a z nowości to jak jest zły rzuca mi się strasznie do tyłu nie raz o mały włos w coś by nie walnął i ja ledwo złapałam
nie wiem czy wasze dzieci też tak robią ???
 
Gosia moja tez sie rzuca jak zla ale starm sie ją opanowywac wtedy;-)tłuamcze grzecznie ze tak nie wolno a ona przestaje sie rzucac i zaczyna plakac;-)

a ta tak wogule to staneła dzis nóżkach własnych!!! i to gdzie? w wannie;-) mała akrobatka;-)
 
Moja Paulina oduczyła się siusiać w pampersa jak miała 2,5 roku, a było to tak......
Jej kolega o rok starszy Michał któregoś dnia na spacerku powiedział " Dzidzia, ty jeszcze pieluchy nosisz?" Paulina się zawstydziła, jak wróciliśmy do domu zdjęła pieluchę, wyrzuciła do kosza na śmieci i korzystała z normalnej toalety. Dodam, że nie wysadzałam jej na nocnik, bo moje dziecko bało się nocniczka. (Jak miała rok kupiłam taki z melodyjką, jak nasiusiała to zaczęło grać i się wystraszyła.
 
reklama
Justaa mój Mateusz robi zupełnie tak samo.Normalnie buziaki z językiem i otwartą paszczą.Może on całą mnie traktuje jak cycka:)

A jeszcze nauczył się gasić i zapalać światełko jak go trzymam na rękach (sam oczywiście jeszcze nie sięga do włączników)
 
Do góry