reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

reklama
a to kupilam wczoraj niunowi:-) Zdjęcie0090.jpg
 
mam na sprzedaz:
wozek Kaps3 uzywany tylko przez Filipa jakies 5-6 miesiecy ,nie zniszczony do wozka jest meskitiera (nowa), folia przeciwdeszczowa,parasolka w kolorze wozka, torba, wszystkie osłonki, gondola, cena150 w razie czego mam jeszcze fotelik z mozliwoscia wpiecia na wozek z osłonka na nozki i wkładka dla noworodka wiecej zdjec na meila :)

nawilzacz powietrza firmy sanico z 2 (1 nowym ) filtrami. ma funkcje jonizacji powietrza stan bdb-(za uzytkowanie) cena 70 zł :)

pogrzewacz do butelekmi słoików firmy Chicco,stan bdb- (za uzytkowanie) ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Uploaded with ImageShack.us cena 35 zł

mam jeszcze laktator reczny firmy my baby zdjecia na meila :)


wysyłka wg cennika poczty polskiej lub odbiór osobisty w Poznaniu

zainteresowane mamy proszęokontakt na priv :)
 
reklama
Do góry