reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

O widzisz....to trzeba będzie się wybrać na zakupy w duuużych sklepach - których nie lubię, bo przy kasie się stoi pół dnia:-D Ale chyba je zacznę nawiedzać z Mężuniem;);-)
 
reklama
No właśnie wczoraj w auchanie przy kasie dawali ankiety,no i żeby je tam do skrzynki wrzucić ..Więc wypełniłam,ale w uwagach dodałam "brak kasy dla ciężarnych kobiet" w leclercu czy innych są a jak wczoraj pania zapytałam jedną z obslugi usłyszałam niech pani idzie do kasy do 10ciu produktów :| więc ja mówię,że ja mam więcej a tam też kolejka bardzo duża a ona specjalnie dla pani kasy nie będziemy otwierać :-( ale chamstwo straszne
 
Chamstwo w państwie:-D O widzisz...u nas nie ma specjalnych kas dla ciężarnych....stoi się długo razem z innymi:wściekła/y: No ale co zrobić...dlatego unikam hipermarketów;-)
 
Wkurza to,bo skoro ceny unijne dają i tak dbaja o klienta to wymogi UE napewno takową kasę muszą mieć no ale cóż trzeba byłoby walczyć z innymi ciężarnymi a nie samej... oki ja uciekam będe później buziaki dla Was słodkie :*:*:*:*:*
 
No właśnie wczoraj w auchanie przy kasie dawali ankiety,no i żeby je tam do skrzynki wrzucić ..Więc wypełniłam,ale w uwagach dodałam "brak kasy dla ciężarnych kobiet" w leclercu czy innych są a jak wczoraj pania zapytałam jedną z obslugi usłyszałam niech pani idzie do kasy do 10ciu produktów :| więc ja mówię,że ja mam więcej a tam też kolejka bardzo duża a ona specjalnie dla pani kasy nie będziemy otwierać :-( ale chamstwo straszne

Ja wczoraj spytałam kierowniczke sklepu wprost "po co jest kasa pierwszeństwa skoro albo jest zamknięta, albo jest taka kolejka że i tak trzeba swoje wystać"
i odpowiedziala mi z rozbrajającą szczerością
"jest bo byc musi, takie są przepisy, ale tego przeciez i tak nikt nie respektuje" :angry:

Tak wczoraj znów walczyłam w sklepie o swoje.
 
Wczorajsze zakupy z mamusią:) To kupiłam ja:) :
2ecm714.jpg

k0o5mx.jpg

A to Moja Mamusia :)
29geuth.jpg

2yyrwnc.jpg

29yfqx.jpg

33p8nxd.jpg

2v3ph11.jpg

A to prezencik dla Mojego Chrześniaczka :)
33eu048.jpg
 
reklama
Do góry