reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Jestem dzis po wizycie. Gin zrobił mi usg- to już moje 4 w tej ciąży. Młody obrócony już główką na dół, strasznie mnie ciśnie na spojenie łonowe i na nerw kulszowy. Normalnie ostatnio wstaję o 4 w nocy bo nie mogę już dłużej leżeć, tak mnie boli kręgosłup i nogi. A lekarz mi na to że niestety nic się nie da na to poradzić- nie wolno rozgrzewać ani żadnych maści czy środków przeciwbólowych. Pozostaje mi tylko ciepły prysznic i delikatny masaż, który funduje mi wieczorami mąż.
Za to cukrzycę ciążową opanowałam dietą, kłuję się teraz już 4 razy dziennie (na początku po 7 razy) i nie mogę przekroczyć 130 godzinę po posiłku. Ale nie macie pojęcia jak mnie wszystko kusi. Jeszcze do tego syn dostał od Mikołaja mnóstwo słodyczy i co otworzę barek to mnie skręca. Cały czas głodna jestem. Dostałam skierowanie na kolejne badania krwi i moczu, ale to zrobię dopiero przed świętami.
 
reklama
eg16 współczuje Ci diety i tego kłucia się , ja też się kułam na początku ciąży :baffled: Hmm zaciekawiłaś mnie tym, że nie możesz spać bo Cię nogi i kręgosłup boli- bo mnie od kilku dni tak samo. W poniedziałek mam wizytę to się dowiem o co chodzi u mnie. Jeszcze raz współczuje diety nie tylko Tobie ale i wszystkim dziewczynom co przez to przechodzą.
 
Ojjj z tym spaniem to rzeczywiscie coraz wiekszy problem :baffled:
Dziewczyny ja juz mialam 8 razy USG w ciazy, a mala ciagle dupka w dol :szok:
 
maron- spokojnie, jeszcze ma czas. Mój Daniel był do 35tc główką w dół i się nagle odwrócił... Więc mnie już nic nie zdziwi.
 
wiem, jeszcze moze sie przekrecic :-) a jak nie to trudno :-) przyjme wszystko na klate :-D podobno zwykle do 34 tc odwracaja sie dzieciaczki, bo wtedy najlatwiej, pozniej juz maja ograniczone ruchy :-)
 
Ja to codziennie gadam do brzucha żeby leżała tak jak leży czyli głowką w dół, mam nadzieję, że nie zrobi psikusa jak jej brat. Nieeee chce CC :(
 
a ja chyba chcialabym, przeraza mnie wizja porodu, ale jak mowie damy rade tak czy tak :-) wczoraj zadzwonila do mnie dziewczyna, z ktora lezalam w szpitalu w 22tc :-) ma sliczna 1,5 miesieczna coreczke :-) w szpitalu spedzilysmy ze soba tylko pol dnia, a wczoraj rozmawialysmy przez telefon 3 godz :szok::-D opisala mi wszystko ze szczegolami :-) rodzila 1,5 godz :szok::-) no ale corcia miala tylko 2900 g :-)
 
Mój też był cały czas w połozeniu miednicowym niedawno się odwrócił i już jest główką do dołu..a tak się martwiłam..A tak niesamowicie bryka że KTG przerywało he he kopnął nawet glowicę do usg aż pani dr cofneła rękę ze smiechem..
 
reklama
byłam u lekarza. Wyniki badań ok, morfologia, mocz.....Mogę odstawić nospę bo macica się ruszyła i jest już w normie, co bardzo mnie ucieszyło bo to znaczy że mała też podrosła:-)
serduszko 142 na minutę ale to jak zawsze.

Jedynie co to królewna cały czas siedzi na pupci, i niestety cały czas czuję jej głowę pod żebrem....powinna się już obracać łebkiem w dół, noo zobaczymy....ma jeszcze troszkę czasu

dostałam w przychodni próbki nivea i ziai. Różne książeczki, płytkę z tym jak kąpać i przewijać noworodka. No i proszek Jelp
 
Do góry