reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

I po wizycie... Mala wazy 2 kg, jest juz obrocona glowka do dolu. Lekarz stwiedzil, ze wszystko w porzadku:) a bol w dolnej czesci brzucha, ktory mi dokuczal jednej nocy moglbyc wynikiem obracania sie malej. Dostalam globulki na uplawy ( mam biale, ale o nie przyjemnym zapachu):/. I tabletki rozkurczajace w razie gdyby brzuch dokuczal. Badanie moczu i toxoplazmy( tutaj go robia co miesiac). Padam z nog, chyba stres opadl bo oczy mi sie kleja. No i w czwartek spotkanie z anestezjologiem...
 
reklama
Ja też już po wizycie! Wszystko ok, dzidziuś rośnie prawidłowo, waży ok 1600 gram i kopie jak szalony! Położenie główkowe, więc chyba spróbuję rodzić naturalnie! W razie jakichkolwiek komplikacji wezmą mnie od razu na stół, nie czekająć tak długo jak z pierwszym dzieckiem!
A i dalej mam trzymać dietę bezcukrową, bo ten cukier w moczu, mimo że nie świadczy o cukrzycy (w krwi był ok) to jednak za wysoki jest i lepiej dmuchać na zimne!
 
Właśnie wróciłam do domu. Mały prawidłowo się rozwija, waży 1600 gram, macica w porządku tylko mam problem z szyjką bo prawie jej nie mam :sorry2:Nie wolno mi dźwigać ani za dużo chodzić, pozwolił mi jeszcze pracować ale tylko do końca miesiąca. Inaczej może skończyć się szpitalem. Jestem zła sama na siebie bo przesadziłam ostatnio z porządkami.
 
Zapomniałam napisać, że lekarz mi przepisał luteinę dopochwowo dwa razy dziennie i 3 razy dziennie aspargin. Do tego pobrał mi próbki na zrobienie posiewu paciorkowca. Muszę zawieźć rano do analizy pobraną próbkę.
 
No wlasnie, a ja sie troche wkurzylam, bo chcialam zeby mi zmierzyl, to stwierdzil, ze nie ma takiej potrzeby za kazdym razem sprawdzac, ze ostatnio byla mierzona w listopadzie i jest ok. A miala wtedy cos kolo 5 cm.
 
reklama
ja to w ogóle od początku ciąży nie byłam badana wewnętrznie.....nie wiem, moze tak jak pisze Lady widzą na USG że wszystko ok i dlatego nie badają?

We wtorek jadę wprywatnie to się wszystkiego wypytam
 
Do góry