reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

ze mną był mój chłopak i powiem wam szczerze że wchodził taki zdenerwowany jakby to jego mieli badać;)na szczęście jak zobaczył naszego bąbla to uśmiech mu nie schodził z twarzy i tak cieplutko na serduszku się zrobiło:)
 
reklama
ze mną był mój chłopak i powiem wam szczerze że wchodził taki zdenerwowany jakby to jego mieli badać;)na szczęście jak zobaczył naszego bąbla to uśmiech mu nie schodził z twarzy i tak cieplutko na serduszku się zrobiło:)

Kurcze, ale Ci super!!! Mój to pewnie by nawet nie poszedł...:angry: Z resztą mój gin ma wizyty wtedy kiedy mój mąż jest ZAWSZE w pracy :wściekła/y: wwrrrr , ale Tobie to zazdroszczę :)
 
mój mąz nie był tylko na pierwszym usg w 5 tyg. na pozostałych już tak, i ostatnio jak zobaczył machającą nóżkę, to pokazuje teraz jak dzidziuś machał :)
na usg 1 12 tyg specjalnie zmienilismy termin, by był :) , ale zawsze naszych mężczyzn mozna brać jak już usg będzie przez brzuszek :)
 
Niestety ja jutro na USG idę sama ale pamiętam jak byłam w ciąży z córeczką i na USG połówkowe w 22 tyg zabrałam ze sobą męza i syna wówczas 9-cioletniego przeżycie nie do opisania zwłaszcza że wtedy okazało się żę to córeczka.
 
my idziemy na usg dziś na 16 :) mojego nieślubnego uprzedziłam, że to najprawdopodobniej będzie usg dopochwowe, żeby nie był w szoku :-D pierwsze usg było na izbie przyjęć, wtedy nie mógł mi nikt towarzyszyć.
 
Czekamy zatem na zdjęcia i dobre wieści :-)
a ja z niecierpliwieniem czekam na jutro ... 13:20...
 
lady87 : przełóż wizytę tak żeby napewno miał wolne i go jakoś zachęć;)uwierz mi że jak wyjdzie to będzie cię na rękach nosił i dziękował że mógł ci towarzyszyć;)trzymam kciuki
 
lady87 : przełóż wizytę tak żeby napewno miał wolne i go jakoś zachęć;)uwierz mi że jak wyjdzie to będzie cię na rękach nosił i dziękował że mógł ci towarzyszyć;)trzymam kciuki

Chciałabym, ale to niemożliwe. Bo on pracuje w zmianowo to raz (po 12h) , a jak schodzi z nocki albo na nią ma iść to na cały dzień idzie sobie dorobić gdzie indziej :( Jak mu wypadnie wolny dzień to zawsze wtedy kiedy doktor nie przyjmuje. Niestety.
 
Digitalis - ja idę na USG prywatnie o tu:

CENTRUM MEDYCZNE DR. RUTKOWSKIEGO
ul. Kobielska 19 (wejście od Ronda Wiatraczna)
tel. (022) 756-30-52
tel. (022) 610-59-10
tel. 0-500-127-311
(brak zapisów)

GODZINY PRZYJĘĆ:
poniedziałek \
wtorek > od 16:00 - 20:00
piątek /
środa > od 7:30 - 12:00 i 18:00 - 20:00
czwartek > od 10:00 - 20:00

(przed badaniem nie oddawajcie moczu to zrobią Wam USG prze powłoki brzuszne)

Nie trzeba się zapisywać, jedziesz i Cię przyjmują ;-)

Ja mam zamiar pojechać 1 lub 2.08, a w ostateczności to 5.08. Mam zamiar wziąść męża jak i synka. Jeśli będzie przez brzuch to będą mogli zobaczyć bez problemu. A jak powie, że dowcipnie to poczekają w poczekalni ;-)
 
reklama
ja mimo że jestem drugia raz w ciazy, to dopiero teraz mam szanse na objrzenie machających rączek i nóżek, życzę wszystkim aby dotrwały do końca, a już niebawem zobaczyły zdrowiutkiego bobaska na usg genetycznym
 
Do góry