reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
a ja była wczoraj na wizycie z wynikami badań i założyli mi kartę ciąży - więc teraz się czuję pełnoprawną ciężarówką :-D
trochę hemoglobina i inne takie mi kiepskie wyszły więc łykam biofer 3xdz
kolejna tabletka w te czy we wte nie robi mi róznicy ;)
doktorek na szybciutko chciał sprawdzić czy serduszka biją, więc ja szybciutko wyskoczyłam z majteczek a on do mnie że przez brzuch zrobimy :-) i tak leżałam bez tych majtek hihi - jak ja tego nie lubię :zawstydzona/y:
ale oba serduszka biją i to jest najważniejsze

a kolejną wizytę mam z 3 tyg (chciał za 4 ale wypadał mu urlop w tym czasie), to będzie 11 tyg i będziemy robić przezierność i oczywiście trochę zaczynam pękać, aż mi się całą noc ta przezierność śniła
jak tu wytrwać o zdrowych zmysłach do końca ciąży ?
 
Maron to chyba bedziesz pierwsza...albo jedną z pierwszych, na pewno bedzie wszystko dobrze:) Juz czekam na relację:) ja mam jeszcze trzy tygodnie...piątek 05.08 o 16.40....odliczam czas:)
 
lady87 ja robię USG u swojej gin (u niej USG kosztuje 80 pln). Termin mam na 25 lipca, to będzie dokładnie 11 tydz i 6 dz. Ale i tak wybiorę się na drugie do Invicty (gdzie niestety cena jest już koło 200 pln ) przede wszystkim z powodu sprzętu który tam mają. Ale też dlatego że ciągle słyszę że jeden lekarz mówi tak a drugi inaczej, więc sprawdzę czy ich wersję będą zbieżne.

A swoją drogą takie prenatalne badanie to w 3d też mogą robić?
 
Ostatnia edycja:
jan robie prenatalne tez u swojej ginekolog :-) teraz kupila sobie jeszcze lepszy sprzet :-) ja zawzse usg mam w cenie wizyty, wiec bede placic normalnie :-) ogolnie wizyty mam co 4 tygodnie, a teraz kazala przyjsc za 3 tyg bo malenstwo bedzie mialo akurat 12 tyg i bedzie w sam raz do badania :-) tak powiedziala
 
Ja tez mam u swojego ginekologa i w sumie nie pytałam się o koszt...czy to bedzie dużo drożej niz normalnie....mam nadzieje ze nie...
A co wyliczenia daty porodu to ja mam bardzo rozbierzne terminy a to z racji wyjątkowo długich i raczej nieregularnych cyklów...
 
Ja mam zamiar zrobić usg w gdańsku w swissmedzie (to po wtorkowej wizycie wyszło, ten sam lekarz), zapisałam się na 8.08 na 16:40, to będzie 12t 5dz. Jeszcze zobaczę co powie gin do którego od samego początku chodziłam, może on na miejscu będzie mógł zrobić.
 
reklama
A ja na początku zapisałam się na te USG do swojego lekarza. Ale lekarz powiedział mi wprost, że jak pójdę prywatnie to uzyskam więcej informacji. Więc w 13 tyg. według OM, a według USG w 12 tyg. Pójdę tak 1 lub 2.08. - prywatnie za 80zł. A potem do swojego gina 8.08 się zapiszę na wizytę ;-)
 
Do góry