reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Ja również po wizycie i KTG.Zapisały się dwa skurcze takie dość mocne wtedy, gy odczuwałam twardnienie brzucha. Wyniki ostatnich badań w miarę ok oprócz tej anemii, która jak się uczepiła tak nie chce odpuścić.
Poza tym mała jeszcze wysoko szyjka długa zamknięta, czyli spokojnie czekamy
 
reklama
U mnie po wizycie,główka juz bardzo nisko,szyjka przepuszcza na palec w każdej chwili poród może się zacząć...uuuu mam pietra mimo że to trzeci.
 
ja tez po wizycie, mialam tylko USG, plci nie potwierdzila, wagi nie podala.Wiem jedynie ze mala jest nisko o na usg jej "splaszczona" glowka sie pokazywala, wiec bylo ciezko pomiar dobry zrobic.Ale glowka na dole wiec na szczescie SN.Ilosc wod plodowych prawidlowa(ufff)stopnia dojrzalosci lozyska nie sprawdzila, jedynie zaznaczyla ze jest na scianie przedniej.Tyle wiem, zmierzla dzisiaj zas byla.
Zaraz na necie spr co mi tam z tgo USG wypisala.
 
Ostatnia edycja:
Dagrab jakieś takie mało kompletne to usg doktor wykonała:eek:
Anek ja też się boję i to dużo bardziej niż przed pierwszym
 
I ja po wizycie, paciorkowca nie wyhodowałam. Malutka waży ok. 3200, przepływy ok., szyjka krótka i miękka, lekarz powiedział, że teraz to czekamy tylko na skurcze… po powrocie bolał mnie brzuch na dole mam nadzieję, że nic mi nie naruszył bo chciałabym jeszcze tydzień wytrzymać, jeszcze troszkę mam do zrobienia. Ręce trzęsły mi się przez jakieś 2 godz. dotarło do mnie, że to już tuż tuż…
 
Biczusia to ja po swoje wczorajszej wizycie własnie też tak miałam...nagle do mnie dotarło ze to w sumie już...i też rece mi się trzesły jakbym kofeiny się nałykała:)...ja też jeszcze mam pare rzeczy do zrobienia...
 
Dagrab jakieś takie mało kompletne to usg doktor wykonała:eek:
Anek ja też się boję i to dużo bardziej niż przed pierwszym

ja też jakoś bardziej się boję...bo już wiem jak to wygląda i mimo iż miałam szybki poród to jednak się boję....

Dagrab to faktycznie mało Ci pobadała..pytałas o wagę itd. i nie sprawdziła czy po prostu nie podała Ci tej informacji???
 
coś jest z tymi wizytami że uświadamiaja nam że już coraz bliżej. Po powrocie ze szpitala też miałam wrażenie ze juz zaraz zacznę rodzić, a przynajmniej do mnie to dotarło. Dzis przejrzałam nawet torbę do szpitala czy tam wszystko na pewno jest. A wagę z usg można oszacować na podstawię różnych paramtrów z badania - trzeba tylko kalkulatorów w necie poszukać.
 
reklama
Do góry