reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

Tak w aptece. Tylko sie nie przestrasz bo okreslane sa mianem pieluch ;-)


Jesoooo, dziewczyny, mloda ma czkawe, a ja ją czuje w.... no powiedzmy ze miedzy posladkami :szok:

Edit:

A ja wlasnie wpadlam na to, ze jesli dzis nie posprzatam, a jutro zrobia mi cc, to przez najblizszy tydzien po porodzie tez nic nie zrobie, a potem z malutka tez raczej nie wiele zwojuje, no i dalam sie do szmat.
Nawet mi to idzie ;-) kurze ogarniete, zaraz wypucuje kible i przetre podlogi. I moge rodzic ;-)
Jeszcze mi zostaly 3 pralki do zapuszczenia w tym 2 z recznikami. Moze oxy nie bedzie jutro konieczne przez to? ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe Corin, szalejesz :) Ale co racja to racja, po cc może być ciężko.
Moje plany też się lekko zmieniły. Zrobiłam póki co pranie, zmywarka chodzi, posprzątałam w kuchni, zrobiłam zakupy a teraz obiad przygotowuję. Za jakieś pół godziny przyjedzie mąż i jedziemy do sklepu, chcę małemu kupić jeszcze jakiegoś boomboxa do pokoiku żebym mogła mu puszczać kołysanki :) Może wieczorkiem mi się uda zrobić koło siebie :p
 
Witajcie dziewczyny! Widzę, że humorki o niebo lepsze niż ostatnio :) I bardzo dobrze!:-) U mnie też wyśmienicie :) Również wzięłam się za sprzątanie a nóż coś wywołam tym ;P Ale Corin chyba Ciebie nikt nie przebije dzisiaj i faktycznie oxy może być niepotrzebne a może jeszcze dziś urodzisz :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego popołudnia życzę!
 
heloł:) właśnie wróciłam z ktg no i pupa nic się nie dzieję mam się zgłosić w sobotę na kolejny zapis no i wtedy zdecydują co dalej tak myslałam czy sobie nie odpuścić i dopiero w poniedziałek się dopiero nie zgłosić, ale muszę to jeszcze przemyśleć. a najlepsze jest to że moja ginka ponoć na urlopie więc jestem zdana na szpitalnego przypadkowego lekarza, w sumie mi to rybka, ale trochę mnie to zaskoczyło. kurde jak tak dalej pójdzie to i ja końca lipca doczekam ;)
 
Jeszcze tylko podlogi i pranie i na smierc zapomnialam o obiedzie :-/ nawet tesciowej wysprzatalam w pokoju i wkiblu, a co... Niech pozna moje dobre serce ;-) leje sie ze mnie, ale za to humor mam lepszy. Czuje ze robie dokladnie to co trzeba, cholercia nie umie wam tego wytlumaczyc ;-) i energia wrocila, i wiem ze bedac w szpitalu nie bede myslala tylko o tym ze w domu trza posprzatac bo polozna "za chwile" przyjdzie ;-)

Matko, jakie baby sa glupie, hihihihihi
 
właśnie Corin - powodzenia jutro!! my tu gadu gadu a Ty lada moment odwrócisz się na pięcie po czym wrócisz z Ewunią :) Aaale Ci dobrze :)))

A ja kupiłam pluszowego misia dla naszego szkraba :) taki fajny kochany i bezpieczny - bez żadnych guzików itp.
Dzisiaj w zasadzie nic mnie nie bolało, brzuch praktycznie wcale się nie spinał, jutro o 20 idę do szpitala na ktg i badanie.. ciekawe czy jakiś postęp będzie..
 
reklama
Do góry