reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
:) witam dwupaczki :)
ciekawe jak tam Corin, czy już po?? :)
Ja na 20 wybieram się do szpitala - ciekawe czy jakiś postęp będzie..? Termin mam na jutro.. W nocy pobolewa mnie brzuch jak na okres, w ciągu dnia parę razy się może zdarzyło, że też mnie tak zabolał po czym przestał. A tak to nic się nie dzieje.
Zmykam do łazienki bo jak tak dalej pójdzie to mi braknie czasu na "domowy salon piękności" :p
kwoka - ja na prasowanie patrzę od początku tygodnia i jakoś nie mogę się za to wziąć, ech..

Oooo, Ewcia już na świecie!!! I się Corin doczekała !!! :)) Gratuluję!!! :)))
 
Ostatnia edycja:
CZeść dziewczyny!!! Nasza Corin już zapewne przeszczęśliwa :)
A u mnie dziś zaczął się 4o tydzień i coś się dziać zaczyna chyba.... Ale nie wiem czy to nie znów fałszywy alarm... Odgodziny dostaję skurczy i bóli w krzyżu. Nie są długie i bolesne ale coś się dzieje... Ogólnie marnie się poczułam i mnie dodatkowo mdli...
No nic czekamy co będzie dalej lepiej nie siać paniki...
A jak u Was dziś samopoczucie? Już teraz tylko kilka dni albo godzin dzieli nas od narodzin :-)
 
kamisia - śpij śpij póki możesz :) tak mi mówi koleżanka, która urodziła miesiąc temu :)

Mnie coś pobolewa ten brzuch, godzinkę temu się trochę z mężem przytulaliśmy :) Może coś się ruszy..? :p
Dziewczyny, mam takie pytanie, czy jesteście trochę opuchnięte "na dole"? Oczywiście nie chodzi mi o stopy :D Bo ja zauważyłam, że właśnie coś napuchłam.. Zapytam wieczorem ginkę o to.
Kurcze próbowałam się właśnie ogolić i.. wymiękłam :/ Przyjdzie mąż to będzie musiał mi pomóc. Zaraz biorę się za paznokcie u stóp, ciekawe czy tu też polegnę :))
 
Własnie ostatnio to nie bardzo mogę ;P Ale próbuje przynajmniej hehe Jeśli chodzi o tą opuchlizne tam :D To ja tez tak mam mój mówi , że to znak zbliżającego się porodu... Niby zwierzęta też tak mają bo on pochodzi z gosp. hehe wiem śmiesznie to zabrzmiało echhh:-D Hehe bo jeszcze obie znajdziemy się na porodówce bo widzę, że i u Ciebie jakieś objawy są... ;-)
 
Szukałam info na temat tej opuchlizny i niby coś tam piszą :) Dobrze, że idę dzisiaj na to badanie to będę wiedzieć więcej. Bo w zasadzie to chyba bym się zastanawiała co zrobić gdybym dzisiaj nie miała wizyty. Te moje bóle są dosyć częste bo tak mniej więcej co 5 minut przez 40 sekund (pokusiłam się o zmierzenie żeby wiedzieć co powiedzieć gince). No ciekawe..
Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że do bóli porodowych to one mają daleko, bo ja je kojarzę z takimi miesiączkowymi. Ech, strach się bać :p
Idę się wykąpać.
 
reklama
Malami powodzenia na wizycie!

No i trzymam kciuki dziewczyny aby to bylo to :-)

Ja nadal w dwupaczku, niestety u nas takie upaly ze ledwo oddycham i chodze. az spac ciezko. Do tego okazalo sie ze mam jakies wirusowe uczulenie. Mam nadzieje ze szybko przejdzie..

Jesli chodzi o opuchlizne to heh tez bylam w szoku.. co ta natura z nami robi.. czyli jak zwierzeta :-D heh dobre
 
Do góry