reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
Jescze na chwilkę wpadłam. No To danuska wyjdie już jako jako singielka ze szpitala. lista się skraca. NAstepna w kolejce zapewne Corin. to już wogóle puchy na forum będą. Moj mały tez w nocy kopie non stop, rozrabia, az się przewracam z boku na bok, bo może mu niewygodnie. Ale na nic to- kopnika strzela dalej. a jak przyjdzie godzina liczenia ruchów- to cisza i spokój. i czasem musze czekac do 12 zeby doliczyc do dziesięciu. taki lobuz z niego. Ale kocham go całym sercem:p i czekam cierpliwie. moj maz to mu opowiada jak tu fajnie jest, jaką ma fajną brykę, ładny pokoik i szurniętych rodzicó, ale nie daje się przekonac. ma swoje plany i juz. :p
Dobranoc dwupaczki, spokojnej nocy i kolejnych rozwiązań.
PS. obstawiam, że to ja zamknę listę lipcóek.
 
mala monis no na pewno my jesteśmy ku końcowi bo z tego co widzę ty chyba masz też termin na koniec lipca jak ja...:-)

Dobranoc kochane!

Mam nadzieję,że jutro ze mną lepie będzie...
 
Hej,

spacer, zakupy, plac zabaw, słodkie ciacho....nic...nic jej nie chce wykurzyć. Taki miałam intensywny dzień, a nie pokazał się nawet jeden skurczyk. Rewelka..........Mam za to tak potwornie opuchniete nogi, że chyba oszaleję. Opuchlizna już nie schodzi, stopy bolą przy dotyku........Ogólnie, samopoczucie fantastyczne - to fizyczne, psycha trzyma się, ale padnie po 23......

Corin - co u Ciebie??

Która najbliżej rodzenia??

Ciekawe jak Dziób.......
 
Wieczór kochane!
Nie zaglądałam do was od wczorajszego południa, bo zwyczajnie brakło mi już czasu, a tu co dziś widzę???!!! O jednego dwupaczka mniej!!!:szok: Oj, oj!!! Teraz to już leci! Też stawiam że Corin następna, bo o mnie to jeszcze żadne ptaszki nie śpiewają:-( Póki co to zmykam na małe co nieco z małżonkiem, dopóki jeszcze można bez stresu (a co!!!) i nyny bo dzisiejsza noc bardzo kiepska była a jutro Was nadrabiam, bo ciekawa jestem i trzymam kciuki za następną w kolejce:tak:
Słodkich snów!!!
 
Hej dziewczyny, ja juz czuje przyplyw adrenaliny, a co to bedzie jutro....? Zastanawiam sie czy lepiej znac date czy moze lepiej zostac zaskoczonym. Na dworze zrobilo sie chłodno, wiec chyba znow przepakuje torbe malej i wezme same dlugie rekawki, jak sadzicie? Do tego spiworek na wyjscie, z cienkiego polrarku i kocyk polarowy.

Aaaale jestem nakrecona ;-)

Mysle ze dziob tez sie rozpakowala. Pisala przeciez ze ma bole a potem zniknela. Pewnie lada dzien pojawi sie z nowina, do danusi napisze kolo 10.00 chyba juz jest po? No i foczusia tez juz powinna ze szpitala wracac jakos na dniach.
 
Corin wez moze jedno ciensze jakby mialo sie ocieplic.. tak abys sie czula przygotowana na kazda sytuacje.. kurcze to juz jutro.. zakladam ze zero snu dzisiaj :-)

Mam pytanie dziewczyny: dokucza mi ostatnio swedzenie palcow zarowno stop jak i rak oraz wew. ud (wew strona). Nie mam zadnych krostek ani nic jedynie zaczerwienienie dopiero jak siedobieram to wychodza jakies nieduze zmiany.. wiecie jak sietego pozbyc albo co to moze byc? Swrdzenie nie daje mi spac a skonczyly mi sie pomysly jak sie tego pozbyc.. jedyna ulga to lodowata woda. Eh..
 
Masakra Corin, teraz to jestem juz strzepkiem nerwow.. We wtorek mialam spotkanie z polozna i wspomnialam jej o tym swedzeniu bo nie moglam sie opanowac i strasznie mi glupio bylo. Ona nic nie skomentowala tylko na koniec zalecila badanie ogolne krwi i watroby. Myslalam ze to rutynowe badanie.. Ale zlapalam dola :(
 
reklama
Do góry