reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

czesc dziewczynki
wrocilam dzis z zakupow i padlam, ale w koncu odebralismy wozeczek dla bobaska, ktory zamowilismy miesiac temu...

Co do zamkniecia listy lipcoweczek - to jest super nagroda dla tej mamuski, ktora rozpakuje sie ostatnia w lipcu a jednoczesnie jest zatrudniona na podstawie umowy o prace - a mianowicie bedzie ona miala dluzszy urlop macierzynski az o dwa tygodnie!!!:-)
ale to tylko dla tych, ktore urodza po 30 lipca (o ile sie nie pomylilam w obliczeniach).
Jak pojawi sie Kkasiulka to jeszcze ja podpytamy, bo pamietam, ze ona w tym biegla.
 
reklama
Wróciłam z odwiedzin w szpitalu :) Śmiać mi się chce bo jak weszłam na oddział to jakaś położna na mnie spojrzała i się pyta, czy pomocy potrzebuję :p No ale niestety, jeszcze nie dziś ;)

Stwierdzam, że ja już nigdzie wychodzić nie mogę :/ co 5 minut czuję,że chce mi się siku ech.. No ale jutro chyba jeszcze się wypuszczę na jakieś zakupy :)
 
sunset ostatnia to nie bedziesz , ja dotrzymam ci towarzystwa na bank!:-D U mnie dziś sie poprawiło odpoczęłam sobie , pogadałam ze starą dobra znajomą od razu humorek lepszy ;) Ale niestety znów przełożyłam mycie okien...bo nie dałam rady echh. Ale co tam nie uciekna :-D Jeszcze coś przez nie widać to nie jest źle hehe :-D widać kolejna nam się szykuje do wypakowania aj zazdroszczę... No ale jeszcze trochę jeszcze trochę....
 
hej :) melduje się po całodnowym łażeniu po sklepach, przyjechala moja mama i dwóch młodszych braci, którzy wpadli w amok zakupowy. jadąc do Krakowa przemknęła mi myśl wizja odchodzących wód w trakcie zakupów, ale niestety pomimo zmęczenia i wielkich opuchniętych stóp czuje się wyśmienicie ... hehehe. na dodatek jak byłam dziś po l4 to pani doktor stwierdziła, że wcale nie wyglądam na przeterminowaną, ale na max 7- 8 mies. chyba mial być to komplement, a mnie troszke zdołowało, ale nie tracę pozytywnego myślenia i czekam cierpliwie,aż moje dziecię się zdecyduje
 
No i Sylwia daje rade. Super B-)

Jakby tak jedna dziennie bralo to jest szansa ze w lipcu sie wszystkie rozpakujemy. Piatek Corin zarezerwowala zglaszac sie dziewczyny na jutro ;-)

gina takimi tekstami sie w ogole nie przejmuj. mi kolezanki z pracy wmowily ze mam maly brzuch przez co noe raz sie dolowalam.. kazdy z nas jest inny i ma inna budowe. a jak wygladasz to nie ich brocha. waznw ze malenstwu to odpowiada i sie nie zali ;-)
 
Ostatnia edycja:
sunset ja tam się ciesze że mam mały brzuszek, bo nie jestem tak bardzo umęczona :) i mogę chodzić w swoich ulubionych dżinsach :) tylko myślałam że chociaż troszkę mi ten busio opadł, niestety rozwiano moje wątpliwości :)
 
Dzięki Sunset , Corin za kciukacy.

skurcze trochę się nasiliły więc położyłam się i zasnęłam a więc wracamy do punktu wyjścia.

sunset - mi niby powiedział lekarz że jutro mam przyjść na wywołanie, ale znając naszą służbę zdrowia jak jakiś inny doktorek będzie mnie badał to możliwe że do domu mnie z powrotem wyślą.

Naszła mnie przed chwilą ochota na hamburgera więc wysłałam mojego żeby mi pojechał i kupił. Nie miałam zachcianek całą ciążę a teraz te ostatnie dni ciągle mam ochotę na coś innego. :-)
 
Malgosia no to mamy jutrzejsza ochotniczke ;-) Trzymam jeszcze mocniej kciuki. Napewno Cie przyjma i oby poszlo no wiesz z buta ;-)

Super!
 
gina mnie tez podsumowali na 8 miesiac ;p ale w ogóle sie nie przejmuje tymi uwagami, jestem jaka jestem i nikomu nic do tego...
malgosia trzymam kciuki za jutro!

Ja juz dzis padam...Mam napady gorąca i ciśnienie mi podskoczyło ech...
 
reklama
Dzięki kamisia :)

U mnie też długo nic nie było widać, dopiero teraz w ostatnim miesiącu wywaliło mi strasznie brzuszek i porobiły się koszmarne rozstępy, smarowałam się codziennie różnymi specyfikami, ale to nie pomogło. Na szczęście nie przytyłam za dużo podczas ciąży, bo na początku schudłam 5 kilo i wróciło mi 6 więc bilans dobry jak na całość. Moja gin już na samym początku powiedziała że nie powinnam za dużo przytyć, bo i tak mam nadwagę więc nie wskazane jest żebym za dużo przytyła.
 
Do góry