reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

sylwia i jak tam? Czyzby? ;-)

i jak tam dziewczyny po wizytach?

kkasiulka u mnie tez posucha ;-) milego dnia bo widze ze zapowiada sie swietnie. daj znac czy warto isc do kina na HP :-)

kamisia moje samopoczucie niestety dalej kiepskie. do tego polozna wyslala mnie na jakies badania watroby bo dostaje jakies uczulenie i niewiadomo czy prawidlowo pracuje.. eh. A jak Ty sie madz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kulam sie z nosem na kwinte, na obiad zamowilismy pizze, objadlam sie do granic mozliwosci a teraz leze i wiaze sadelko ;-)
Zaczelo grzmiec i to tak konkretnie, pewnie w koncu lunie za chwile.
Skurczy nie mam, boli mnie tylko krocze przy siedzeniu i chodzeniu. To takie uczucie jakbym po latach siadla na rower, na niewygodne siodelko i jezdzila kilka godzin...
 
Czesc Dziewczyny!

Właśnie wróciłam z miasta i zauważyłam że odchodzi mi czop śluzowy podbarwiony krwią. Myślicie że to już zaczyna się poród czy nie powinnam jeszcze panikować. Od rana mam bóle w krzyżu i w podbrzuszu, ale nie są jakieś regularne.
 
z tym czopem, to roznie bywa, moze odejsc tuz przed porodem a czasem i tydzien przed, wiec sam czop o niczym nie swiadczy ale jak masz do tego bole, to juz cos :)
 
Malgosia oby to bylo to. Termin masz blisko i jeszcze te bole. Kciukasy zacisniete w kazdym badz razie :-)

Cos mi sie zdaje ze tu sama zostane..
 
reklama
Sunset ja mysle, ze dotrzymam ci towarzystwa, termin mam na 25 ale czuje, ze to moze dluzej potrwac. ani fizycznie ani psychicznie nie czuje sie "porodowo" :) no ale jak wiadomo, roznie to moze byc - dzieci lubia niespodzianki :)
 
Do góry