reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

może to troche głupie co napisze ale co mi tam:sorry2:
jak poszłam rodzić i posadzili mnie na tym samolocie przyszła położna i tak sie zachwycała "moja" i zagląda tam i przeżywa że pierwszy raz widzi taka ciemną i że jest piękna hihihi
mam nadzieje że ta położna lubiła bardziej facetów niż babki:-D
 
reklama
kizi rozwaliłaś mnie na łopatki!! :-D:-D:-D
ale babka!! Troszkę bałabym się jej, ale.... komplementy zawsze mile widziane :-D :-D :rofl2:
 
Co do karnacji, to tak jak pisałam opcja genów no ale nie tylko matki i ojca ale także dziadków, może być przypadek że z dwojga białych będzie dziecko mulat, a to dlatego że gdzieś w rodzinie taki gen wystąpił ;-)
kizi- no cóż, nasze "niewymowne " są bardziej ukrwione i przez to ciemne ;-)natomiast ta położna zauważyła coś fascynującego w tym fakcie, może jakaś poetka i poemat dadaistyczny napisze :confused: puki jest grzeczna to luuuuz :cool2:
 
Kolejne 2 kg do przodu w ciągu miesiąca, ale w tym dzidzia ponad 1kg wiec nie jest źle. Czyli w sumie już 14kg - 34tc a moja waga to 70kg (mogłaby już taka zostać;-))
 
Kizi..ale się uśmiałam..:-D:-D:-D. Od razu i mnie się coś przypomniało. Kiedyś poszłam na badanie kontrolne do innego lekarza, bo moja gin miała urlop. Mam już dzieciątko jedno, urodzone siłami natury:-). Lekarz mnie bada i pyta:" A do któej chodzi klasy dziecko?"...o mało nie spadłam z fotela:-D. Nie dość, że wiek już nie szkolny, to jeszcze przecież szew po nacięciu jest.:tak: Chyba jakimś ślepcem był ten gin:-D:-D:-D. Za to teraz zawsze się chwalę do M, że dobrze się trzymam z nadwoziem:-D:-D:-D.
Co do wagi, to mi się już znieźle przytyło- 32 tydzień skończony, leci 33 a ja mam na plusie 14 kg....do 20-tki pewnie dojadę:baffled::szok:. Chociaż zauważyłam, że teraz już tak intensywnie nie przybieram na wadze-bo przez dwa tygodnie tylko 1 kg mi przybyło....
 
Ja 30tydzien i do przodu mam 12 kg, nie jest zle. Kazdy mówi że szczupła jestem i mam maly brzuszek Waże włącznie 58kg
 
reklama
Ja tyle ważyłam z 5 lat temu w trakcie jednej z diet:-) I cały czas mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do tego wrócę:happy2:
 
Do góry