reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

a u mnie o dziwo waga stoi w miejscu... a że na prawdę zaczynałam przybierać baaaardzo.. bo od 2 do 4 kg co wizytę (wizyty co 2 tyg).. gin mi nigdy nie zagląda na wagę ale tym razem wstał i podszedł z wybałuszonymi oczami o tak :szok: i powiedział... "no ładnie... tylko prosze nie osiadac na laurach" :-D oczywiście powiedział mi od razu "a co mi tam... tyjcie, rośnijcie, przecież to ciąża"... ale sama szczerze się zdziwiłam... a to tylko 2 tyg na truskawkach i bez czekoladek :-D i to w dodatku z własnej nieprzxymuszonej woli!
 
reklama
Alex91 ja na wysokości pępka mam 92cm
Brzusio mały, ale za to przytyłam już 12kg, no ale wszyscy mówią ze nie widać tych kilogramów;-)
 
Alex91 ja na wysokości pępka mam 92cm
Brzusio mały, ale za to przytyłam już 12kg, no ale wszyscy mówią ze nie widać tych kilogramów;-)
Czyli dwa centymetry różnicy. U mnie brzuszek mały(choć dla mnie jest duży i najukochańszy:-D), póki co mam 5 kg na plusie z tym że mi idzie tylko i wyłącznie w brzuszek, Tobie Kasiunia pewnie się jakoś rozkłada i nie widać że przytyłaś tyle.;-)
 
dziś rozpoczynam 30 tydzień, waga jak w ub.tyg. + 6,5kg, a w najszerszym miejscu mój brzuszek ma 108 cm!!:szok:
tylko mam nisko brzuszek i to tak razem z biodrami mi wychodzi, bo na wys pępka mam 100cm
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli chodzi o wagę w pierwszej ciąży przytyłam 19,5 kg, udało się zrzucić po ok. pół roku, obecnie 26 tydz. 9,5 kg na plusie, dodam, że waga przed ciążą 46 kg.
 
reklama
Do góry