reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam sie po pracy ..padnięta ,ale zadowolona -->lubię swoja pracę :)

Hana nadal &&& za zdrówko taty!!
noooo..juz niedługo szkoła ..


Zuz inka spoko ..rozumiem ..kumpela ma termin na początek października więc spoko ..:tak:i już dziękuję :tak:


Azile &&&&&&&&&&&&& za schody!! niech przyjdzie i szybko i ładnie zrobi:)


Lenka no to oby do wtorku ;) &&& zaciskam juz ..a co :)


Madlen ,Patik,Majqa i Was witam i ściskam na płasko ,mimo,żem bardzoo zmęczona ;)



pozdrawiam serdecznie i słonecznie :)
 
reklama
jestem mamo-przyznaje bez bicia,ze was regularnie szpieguje,ale natchnienia do pisania brak.

bylismy 5 tygodni na wakacjach w naszej pieknej Polsce i znowu opuszczalam kraj z sarcem w gardle.tak bym chciala wrocic na zawsze,ale jak???
z praca ciezko a jak jest to marnie placa echhh i kolo sie zamyka.
Fakt tu tez nie ma kokosow,alemysle,ze mimo wszystko latwiej.

moj m od 1 pazdz.zawiesza dzialalnosc i szuka juz innej przcy.ma dosc odpowiedzialnosci,ktora na nim spoczywa .woli pracowac u kogos i miec polowe problemow.

o i takie to zmiany u nas zachodza.

z ciaza dalej nic juz nawet chyba sobie odpuscilismy
szkoda ,ze nie mozemy zaliczyc wpadeczki jak majqa:-) gratuluje


od wrzesnia bede pracowala 40godzin tygodniowo i juz zastanawiam sie jak sobie poradze ze wszystkim
:tak:
 
co tam mamcia:-p---jestem jeszcze na chwilke ale padam na paszcze:cool2:---pozno wróciłam---dzieci wygłodniały - posmażyłam naleśników---pozniej tort dla natasi -sama robiłam:sorry2:
zaraz chyba zapomne ze wakacje były - i tak będzie lecieć tydzien za tygodniem:confused:
 
Iwet !!!! wszelki duch ..
dobrze ,że wpadłaś szpiegu :))
zawsze coś się dzieje więc pisz ;)
&&&& za mężową pracę .

nio!! szkoda ,że nie możemy zaliczyć wpadeczki:sorry2:


Hana ..sama mówisz ciacho zrobiłaś :-pbrawo sie chwali

moje bąki śpią ..Tom poszedł na siatkówkę a ja szama:sorry2:
 
no i juz....orientacja z nauczycielami za nami, zawiezlismy przybory i ostatnie wolne popoludnie a jutro zaczynamy caloroczna harowke.
Iwet - milo Cie widziec, dobrze ze Cie nasza mama wywolala do tablicy :tak:
hana - ja tez juz zaraz zapomne ze jakies wakacje byly i znowu jedna kreseczka do metryki przybedzie jak z bicza strzelil :baffled:
azile - sciskam Cie mocno w tych trudach macierzynskich, dziewczyny maja racje ze skok rozwojowy i za czym idzie moze kryzys laktacyjny ale z dokarmianiem to bym nie byla taka szybka. Wlasnie podczas tych skokowych miesiecy najczesciej tracimy laktacje jesli zaczynamy sie bawic w dokarmianie. Domyslam sie ze raczej zwolenniczka sztucznego karmienia nie jestes wiec odradzam dodanie butelki w tym momencie. Tyle lat minelo a ja ciagle pamietam jak mnie moj pierworodny wysysal godzinami nie pozwalajac odejsc od siebie na 5 minut wlasnie na przelomie 3-4 mc i pozniej po 6-tym.

hehe...fajne to wspomnienia wiedzac ze teraz chlop z niego dorosly i na wojnie strzeze mojego spokoju :-)

zuza - u nas nie ma vw sharan, z duzych vw jest tylko routan (van) ale niespecjalnie popularny.

Ide gotowac obiadek dzieciakom, pozdrawiam wszystkie.
 
zagladam jeszcze przed spaniem

zapomnialam sie pochwalic,ze nasza rodzinka powiekszyla sie o owczarka niemieckiego
ma 3 miesiaczki i jest cudna.wkradla sie w nasze serca nie ma co.

przemycilismy ja przez granice wprawdzie miala paszport i czip,ale co z tego jak w paszporcie brakowalo szczepienia od wscieklizny hurrrra udalo sie oszukalismy niemcow,holendrow i belgow

a tak naprawde to super,ze juz nie ma granic wiec bylo latwiej

tewraz zmykam,bo jutro ciezki dzien ja do pracy a m bedzie cyklinowal parkiet
wieczorem oddeleguje dzieci do babci a my polakierujemy parkiet i dzieciaczki wroca jak bedzie gotowe.:happy2:
 
Jestem :-)

Pozalatwialam wszystko. Zarejestrowalam, oplacilam ubezpieczylam i zrobilam przeglad...troche kasy poszlo...Jezdzi mi sie super pomimo ze duzy ale lekki, gorzej z parkowaniem ;-)
Dzieci u kumpeli grzeczne nad podziw nawet Marysia spala, bawila sie na dywanie a jak wpadalam w przerwach w zalatwianiu to jadla...ja tez troche odpoczelam bo nie musialam zajmowac sie tylko dziecmi no i poplotkowalysmy troche. To mo bylo potrzebne!!!

Azile nie zazdroszcze ze Marta taka nienajedzona bo czlowiek czuje sie jak mleczarnia ale tak jak pisza dziewczyny i Ty tez przeciez wiesz to tylko przejsciowe a potem bedziesz jeszcze tesknic!!!

Pawimi widzialam zdjecie, fakt dorosly mezczyzna z Twojego wojaka :tak: patrzac na Ciebie to az trudno uwiezyc ze masz takiego doroslego syna

Iwet jak ja Ci zazdroszcze psa! My niestety ze wzgledu na Macka astme to nawet chomika w domu nie mamy a ja tak kocham zwierzeta. A przemytnicy z Was niezli :-D

Hana a Ty nadal slomiana wdowa czy masz juz meza na miejscu?

Pozdrawiam!
 
lasencje pewnie dawno spicie ale ja wpadam sie pochwalic ze mam bilet do slonecznej poludniowej Kalifornii i za tydzien bede calowac spalony nosek swojego powaznego wojaka ktorego nie tak dawno przy piersi trzymalam :-D o matko...ale sie ciesze........koniec koszmarow nocnych, w koncu moge przysnic o czyms przyjemnym bo moje dziecko jest relatywnue bezpieczne i zaden talibowski maniak nie wysadzi go w powietrze:dry: Dobrej nocy!!
 
reklama
Do góry