reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Witam :)
Podczytuję was od pewnego czasu, ale postanowilam sie ujawnić ;)
Mam 32,prawie 33 lata, dwoje dzieci ( syn- prawie 7 letni i corka 4,5 roku), trzecie ( marcowe) w drodze. Mieszkamy razem z naszymi zwierzakami w kraju Lego.
Planowalismy 3 dziecko od dawna,ale jak juz sie udało to obleciał mnie strach... Mam nadzieje,ze z wami szybko oswoje sie z nową/ nie nową sytuacja;)
 
Mor - witaj!!! gratuluję nowej/ nie nowej sytuacji!!! Póki możesz wyśpij sie na zapas (żartuję oczywiście), ale jak możesz to nie żałuj sobie (o ile dzieci pozwolą).
Pozdrawiam.

Melduję, ze jestem, ale nie mam weny do pisania, sorki. Buziaki.
 
Witajcie!
Mor- witaj! i wysypiaj sie.
Ja wlasnie chodze niewyspana. Mala od 1h u cyca wisiala do 7. Teraz spi, ale na jak dlugo to nie wiadomo.
Upaly dokuczaja, teraz jest duszno i pochmurno.
Pozdrawiam wszystkie kobitki, na wiecej pisania nie mam czasu.
Oj jak ja cierpie na brak czasu:(
 
Witam!
Wrocilam od rodzicow jutro wraca ania z obozu, 3 tygodnie jej nie bylo oj stesknilam sie za nia mocno! Maz do jutra ma umowe o prace, jak nie przedluza smiga za granice...niby dobrze bo odrobilibysmy sie troche odlozyli...ale ta rozlaka!!!

Nic jutro sie wszystko okaze. pozdrawiam i znikam. Pojawie sie pewno wieczorem.

Mor witaj u nas!
 
Hej!
Mor, witaj! wyśpij się, nic się nie bój, to dopiero 3 ;-)
Zuz-Inka - oj długo Ania była na obozie. Oby Twojemu M przedłużyli umowę - rozłąka to kiepskie rozwiązanie na relacje rodzinne choć finansowo pewnie byłoby lepiej
Azile - współczuję kochana, ja o 1 poszłam spać - wcześniej oglądałam film - Sherlock Holmes - druga część.
Dzieciaki wysłane na kolonie - zawieźliśmy ich w sobotę, odstawialiśmy ze sprzętem typu rowery. To kolonie sportowe, mają czas wypełniony od rana do nocy i szans na tęsknotę niewiele. A ja nadrabiam zaległości domowe. Od rana zasuwam- prasowanie, układanie, pranie, zaczęłam rozmrażać lodówkę, do tego rosołek wstawiony i naleśniczki posmażone... Ciekawa jestem na jak długo starczy mi poweru :-D:-D:-D
Ściskam mocno. Wasza Joaś.
 
jestem po pracy :))



my wczoraj po 17.00 zaczęliśmy pakować dzieci bo mama zadzwoniła ,że mój brat może wyjechac po moje dzieci do Piły więc w te pędy pakowanie...zakupy...tankowanie i w drogę ,ale ..........wczoraj była zmiana turnusu nadmorskiego i aut było na drodze 100 milionów...matko jaka bylam zmęczona....
tak więc dzieci od wczoraj od 22.00 są u moich rodziców na Pomorzu..mama już dzwoinła ,że wszystko si więc odetchnęłam bo to ich pierwsze 2 tyg.bez rodziców:-p:biggrin2:

wróciłam z pracy a tu cisza i tylko moje klikanie słychać ..dziko jakoś tak:sorry2:


Joaś to i Ty masz ciszej w domu jak dzieci na kolonii:))

Azile wytchnienia życzę ..

Mor witaj w naszym gronie:tak:

KATRINA goń wenę ,niech wraca do Ciebie ;)

Sempe jesteś jeszcze ??



pozdrawiam kochane..u nas słonko ;))
 
przywitam się baby choć padam na ryj---wymalowałam dziś przedpokój---przy suficie myślałam ze się już poryczę-nie jest to budyn wprawdzie-nawet nie cappucino - jakie chciałam - podkusiła mnie kropla fioletu do brązu:sorry: i wyszedł mi pudrowy róż:laugh2::sorry: -- na szczęcie przedpokój ciemny:cool: słabo widać-czysto jest więc najważniejsze:eek:

mor witaj;-)
joaś, mamuś-- fajne Wam bez dzieciaczków ---moja starsza odmówiła w tym roku - młodszy ma placówkę na szczęscie przez 2 tyg (dyżur jego przedszko)
zuzinka - jak u mamy - wypoczełaś---długa ta kolonia---kiedyś to się na 3 tyg się jezdziło:tak:
azile - główka do góry!
katrinka a co to za dołki?
pawimi - jak imprezka?

zmiatam bo niewyróbka
buziam
 
reklama
Hej!Slonko swieci a ja.............Padam na nos. Cala noc mala marudna. Ciagle stekala i tylko cyc uspakajal. Te kolki chyba nigdy sie nei skoncza. :-( Mamtakie zmeczenie , ze nogi i rece mnie bola.
Dzis moj M do pracy poszedl po 2tygodniowej przerwie. Juz mi smutno.
A po za tym dziekuje wam za mile slowa i wsparcie.
Jestescie wspaniale.
 
Do góry