reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

o matko kochana co ja widze :szok: taka cisza smiertelna na watku byla a tu dzis tyle obstukalyscie ze nie moge doczytac...

mamusiu - sto latek dla Ciebie kochana, Mloda i piekna dupeczka z Ciebie, taka specjalna na K :-D, korzystaj z zycia, raduj sie swoja wspaniala rodzinka i domkiem i nie przestawaj nigdy marzyc bo marzenia pozwalaja nam przetrwac te wszystkie najtrudniejsze chwile. Niech Twoje zycie toczy się tak jak tego pragniesz.

sempe - dostajesz oficjalne pozwolenie na rodzenie :tak: Myslalam o Tobie ostatnio i zastanawialam czy przypadkiem juz nam sie nie rozpakowalas. Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy porod.

Joas - fajnie ze podpisalas liste obecnosci, brakuje nam Ciebie wiesz?

madlen - milego wypoczynku zycze.

hana - rozbudzilyscie mnie dzisiaj tym barankiem i budyniem przy porannej kawie bo wstalam taka niedorobiona jakas ale jak sie zdrowo posmialam to az poziom andrenaliny we krwi mi podskoczyl i odrazu rzeska jestem i gotowa do pracy :tak::-D

ja mam pelny zamrazalnik wszelakich pierogow bo moja tesciowka Jozefa zreszta (nie na K ale tez orginalne imie ;-) ) nalepila tone tego przed wyjazdem. Z jagodkami tez mam :tak: Aaaaa i tesciowa zdazyla...byla juz w niedziele w Polsce a tesc zmarl w czwartek, jeszcze jej dal w kosc przed odejsciem bo podobno byl bardzo wymagajacy, na 5 minut nie pozwolil jej opuscic swojego boku :-( Smutne to, jest czlowiek, funkcjonuje, chodzi do pracy i nagle w ciagu kilku czy kilkunastu tygodni choroba go atakuje tak ze cialo odmawia posluszenstwa. Moja mamusia tez tak niespodziewanie odeszla i o ile smierc tescia nie dotknela mnie jakos personalnie w szczegolny sposob to przypomniala mi o odejsciu mamusi. Dzis jest 7 lat odkad jej duszyczka pofrunela do nieba. No ale koniec smutkow, dzis wesoly dzien bo nasza mama na K ma specjalny dzien i.....pijemy w zwiazku z tym :rofl2:

majqa - mam nadzieje ze Twoj maluszek w koncu wyjdzie z tych chorob, az sie serduszko kraje ze taki maly czlowieczek tyle musi przejsc zdrowotnych perypetii.


aaaaaaaahhhhhh, ktos tu komus gumy do samolotu poleca??? czy ja dobrze widze???:szok::-D

Liza - wyslalam Ci zapr.. Laski uprzejmnie agituje zakladajcie tego fejsbuka to sobie zdjecia bedziemy ogladac, ja juz tu na forum niekoniecznie chce wklejac gdzie kazdy przypadkowy ma dostep ale tam mam cala mase fotek juz chyba od 2007 roku. A kiedys naszej mamie wyslalam zapr na nk z ktorej prawie wcale nie korzystam i ....nie przyjela :nerd: Chyba mnie nie poznala :baffled:

No nic, spadam......biore sie za jakas robote bo chyba tak wypada. Jutro mamy mini imprezke a tesciowa pojechala wiec nie ma mi kto podlog pozmywac :dry:
 
reklama
Mamusiu - wszystkiego co najlepsze!!!!!! spełnienia marzeń!!!!! ja tez na K, ale mało oryginalnie...

Joaś - witaj, cieszym się, że Cie widzim!!

Azile - jak ja Cię rozumiem kobieto!!! od ponad 7 tyg. nie przespałam całej nocki... a w dzień jak młody spi, to jest tyle innych rzeczy do zrobienia, nie mówiąc juz o tym, że jest jeszcze Alinka.

hana - tez pozdrawiamy!!!

Zresztą wszystkie mamy pozdrawiamy, a na fotkach moje dziecka są
 
Majqa mówisz ,że na nk widziałam ....hmmmmm może i tak ,ale juz nie pamiętam bo ja na nk ostatnio to ponad rok temu bylam jak nie dalej...

Pawimi Tyś mi zapro .wysłała???? ja na nk nie wchodzę ..może kiedyś wejdę to oblukam-no nie mam czasu kurcze...ledwo mi na bb starcza
i dziękuję za pikne życzenia :))
tak zrobię !! nie zrezygnuję z marzeń;-)
fajnie,żeś się pośmiała..
jak to kto proponował gumy do samolotu???? JA:-D:-D


Katrina dziękuję :**
dzieci śliczne-widać ,że Alinka dumna starsza siostra..

Zuzinka jak tam Ci u mamy ???

Azile czy znalazłaś dziś chwilę dla siebie ??


my wrócilismy z nad jeziora...dzieci już spia a ja z Wami na tarasie...ale komary tną i chyba schowam odbyt do domu.....
 
ale nas duzo osob podczytuje a malo kto pisze...:no: brzydko tak, ale coz forum publiczne wiec to nieuniknione.
mamusiu powiadasz zescie sie jeziorkowali dzisiaj, my bedziemy sie jutro topic bo imprezka ma byc z moczeniem tylkow w jeziorze wlacznie jako jeden z wazniejszych punktow programu. Fajnie ze mamy jezioro za domem to znajomi nas chetnie odwiedzaja cale lato :rofl2:

A teraz sie obiadowac bedziemy, dzis losos w zalewie chrzanowo -miodowej i podsmazana na oliwie z czosnkiem jarmuż ze szpinakiem. Milego weekendu zycze wszystkim i dobrej nocy.
 
no czesc laseczki

pierożków jeszcze troszke zostało - ale wczorajsze to już nie to:sorry2:
wczoraj zasiedzialam się u swojej mateńki ale nie ma to jak u rodziców

pawimi, mama - czy Wy tak specjalnie piszecie czy tylko ja ma takie skojarzenia--- gumy do samolotu:-D:-Da o jakim smaku:-p.....budyń juz był to może teraz banan:-D:-D
mamusia - to bez dzieci poszalejecie:rofl2: to oprócz trąb powietrznych można się chyba spodziewać trzęsienia ziemi
:cool2:
pawimi - znowu imprezuje:cool2: miłej zabawy
katrinka - fajne dzieciaczki - kubuś duży kawaler - a alinka ślicznotka:tak:

zaczeło lać u nas- ja sie zerwałam - bo na ogrodzie poduchy pozostawały - i tak biegałam w koszulce ---po czym wyglądałam jak miss mokrego:-p

miłego dnia
my dzis tez na imprezke a głowa mnie już 3. dzien boli----------mama - jak Twoja czaszka?
 
zaraz wyzione ducha......... w domu mam 30stopni na dworze jeszcze gorzej... chce nad wodę chce zamoczyc dupe i nie wychodzic z wodu do wieczora!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawimi zjadłabym pierogi pierogi pierogi.....:-)
Mama no to 2tyg bez dzieci zapowiada się pracowicie:-) Ciekawe co zmajstrujecie hihi

nie mam sił nawet na pisanie...
raczej rodzić w ten weekend tez nie będę bo w ten upał nie rodze!!! a ze zbliżający tydzien mamy dość zajęty i pracowity to do soboty kolejnej nie rodze!!!! a co za tym idzie dupa blada z sierpniowych wakacji....

idę się napoić..
 
Witajcie kochane :)))

Pawimi -mówisz,że nas podczytują:blink:
PISAĆ BABY!!!:-p
przyjemności na imprezie :)) i moczenia doopki..może bedziesz miss mokrego jak nasza Hana:-D:-D

Hana MOGA BYĆ BANANOWE:tak: my tu płodzimy to i myśli odpowiednie mamy-wiadomo:cool2::-D
moja czacha dzis oki..choć dobudzić sie nie mogę mimo,że długo spałam ....cisnienie:no:
ale ,ale ...nie z takim rzeczami sobie radziłam;))))

na 17.30 jedziemy do znajomych na grillka :)


a u nas może być trzęsienie ziemi..mogą być wstrząsy wtórne i nawet tsunami ...bo już nie musimy tylko w sypialni hahahahahaaaa...no bije mi przez to ciśnienie ...


Sempe u-wiel-biam Twoje posty hahahahaaa-przepraszam:sorry2:wiem ,że Tobie ciężko...ja Cię rozumiem bo mam dzieci urodzone 30 lipca i 31 sierpnia więc nogi jak słoń-kostek nie było widać ..pociłam sie od samego oddychania...na porodówce masakra bo panie połoznice nie pozwalały otwierac okien bo przeciąg a my przecież wszystkie z @:no: no masakra ...
jestem z Tobą ..i zycze ochłodzenia na poród :-)


pozdrawiam wszystkie wielodzietne :))))))
 
reklama
Do góry