reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

ruch jak na marszalkowskiej:-D

sempe -tik tak tik tak---ale już bliziutko - dawaj znać co i jak:tak:
joaś - zaganiana matko - podziwiam - tak sobie patrze u Was tak fanie ze co dwa latka dzieciaczki - ja już nie mogę się doczekać jak młodego wysle na kolonię---choć on taki cycek ze wietrze problemy--- starsza w tym roku odmówiła:-D woli spać do 11:-D
mnie przygniata 36 belek - ale daję radę...jeszcze:-p

spadam
wezcie mnie stąd:-p
 
reklama
Hana noł łej ...jesteś nasza i nigdzie Cię nie puścimy:-p
36 belek to masz po równo a mnie na jedno ramię przechyla :-D

jadę bo Domi ma na 10.20 szczepienie przypominające -błonica,tęrzec ,krztusiec..
 
Mama wszystkiego co najlepsze !!!! :-):-)
tak czytam o tych baranach,budyniach i az sie oplulam ze smiechu :-D
Liza ja ty szybko chudniesz..:szok:
pawimi przykro mi z powodu tescia..:-(
sempe juz tuz tuz..powodzenia ;-)
hana a siedz :-D
u nas kolejny sloneczny dzien..pranie mi ladnie poschlo,a juz myslam,ze bede musiala suszyc suszarka do wlosow :-D
potem czeka mnie prasowanie i rzeczy moga ladowac do walizek..na codzien nie prasuje a jak pakuje ,to musze miec wyprasowane..chociaz i tak za chwile beda pogniecione..cala ja :-D
i jeszcze tylko 2 dni i sruuu...jak ja sie ciesze...
mam tylko nadzieje,ze w samolocie torebki papierowe nie pojda wruch..:zawstydzona/y::-D
 
mama - 100 lat :)
a z Marusiem dobrze tylko pytanie na jak długo :( oby jak najdłużej :tak:
pawimi -
[*] dla teścia
liza - wow też tak chcę ale u mnie dużo wolniej waga spada ...
sempe - współczuję ale już niedługo
azile - jak ja Cię rozumiem
hana - kosmate myśli po głowie chodzą? :-D
joaś - witaj zapracowana kobieto :)
wisieńka - zgadzam się z resztą - laseczki, że hej ;-)

Idę dać dzieciakom obiad.
 
mama - jak dzieciaczki znoszą wakacje? Mam nadzieję, że już nie będzie chorował. Lekarz kazał jechać nad morze więc plany się zmieniły i jedziemy w połowie sierpnia chyba jak mąż da radę oczywiście
 
widze poobiednia sesja
tez już wróciłam
logistycznie wszystko obmyslane ze szybko zeszło
nawet już pierogi z jagodami ulepiłam więc zapraszam - tylko szybko - bo zaraz znikną.......w moim brzuchu:-p
madlen -udanych lotów
majka -kosmate myśli to moje drugie imię:-p----zdrówka dla marusia!
mama - a propos szczepien - właśnie już mi przychodziło jakieś wezwanie- choć już myślałma ze zaniechali takich praktyk---tylko mi mati dużo chorował więc odkładałam - ale chyba czas niedługo:tak:...oj będzie płacz
 
hana masz jeszcze cos tych pierogow,czy juz wszystkie zjadals ?:-D
no wlasnie mama niezla laska z ciebie ;-)
jak dla mnie to tej pani na zdjeciu dalabym dwie dwojki a nie dwie trojki :tak:;-)
majqa oby juz bylo dobrze i zadnych chorob ;-)
klimat morski jest dobry,moje tez nie choruja..bynajmniej nie za czesto :tak:,a corce polepszylo sie ze skora,bo ona ma azs :tak:,jest o niebo lepiej niz jak mieszkalismy w PL.
 
reklama
pospałam chwilę bo głowę mi rozsadza a tu co????


Hana pierogów nalepiła w tym czasie hahahaaa..i pewnie już nic nie ma co??:-p
do mnie w sprawie szczepienia dzwonili wczoraj..

Madlen dziękuję -to miłe

Majqa dzięki kochana ...a Ty wiesz,ze ja nigdy nie widziałam Twojej foty:szok:a przecież znamy sie ponad 2 lata-proszę wstawić choć na chwilkę:tak:

a dzieci...Domino chodzi do przedszkola w dni kiedy pracuję-czyli od poniedz.do środy.
Zuza w te dni była u moich znajomych co też mają dzieci a ostatnie 2 tygodnie była na półkolonii.
dziś zadzwoniła moja mam ,że wezmie mi dzieci na 2 tyg:szok:a rodzice na Pomorzu mieszkają ..znajomi jadą tam w poniedziałek i wezmą maluchy..
my po niech pojedziemy 11 sierpnia ..wracamy i robimy elewację .
potem przyjedzie moja siostra z Julką w wieku Domisia i zaliczymy zoo,termy maltańskie i też będzie git:tak:
a jak u Was??
 
Do góry