reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
NO...A TERAZ NA SPOKOJNIE:sorry2:

Hana witaj kochana ..u mnie na razie słonka brak,ale ja je znajdę i przytargam nad wielkopolskę:-D
miłego dnia Ci życzę i smacznej kawki:)


Azile tak bardzo chciałabym Ci pomóc...ulżyć trochę..a nie ma mozliwości pomocy teściowej czy mamy???
są wakacje wiec może jakąś młodą dziewczynę byś znalazła np.na spacery czy plac zabaw ze starszakami choc na 2 godzinki co 2gi dzień..ona parę groszy zarobi ,Ty odsapniesz....


Joaś jak tam bez dzieci ??mi sie tęskni jak jasny gwint:sorry2:

Pawimi wytrzeźwiałas po imprezie to pisz :))))pewnie była udana co???

Zuzinka mądrej decyzji odnośnie wyjazdu męża życzę..&&&


Weroniczka,AnnaS,Liza,Maureen,Stjarna,Fasolka,Ewuniaf,Wisieńka,Iza KC i reszta Gangu Olsena odezwijcie się ....
 
sempe - wielkie gratulacje!!!!!!! czyzbyś chwilę ochłody wykorzystała:-p

mamusia -
dla Twojego synaczka - wszystkiego najlepszego - zdążył z Wami świeczke zdmuchnąć?---a wierze ze może być smutno---niby się teskni za chwilą spokoju a jak się go ma---to pusto:confused:
widze ze tutaj dużo dzieci z rocznika 2007;-)
azile - a dajesz coś małej na te kolki - może coś jesz nie tak---jesz dużo nabiału??? - buzka słonko

idem:-p do sklepu---nie spożywczego:cool2:
 
Sempe, gratulacje!!!!! No to już nie jestem jedyną z piątką dzieci :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Azile - współczuję, nawet nie wiesz jak bardzo :tak::tak::tak: Jeszcze troszeczkę, mówią, że kolki do 3 miesięcy, już są rzadziej więc światło w tunelu jest choć wiem, ze znużona jesteś też tym że każdy dzień taki sam a starszaki też dają w kość
Mamo - czy ja tęsknię? No u mnie nadal gwarno się dzieje ;-) Została mi przecież trójka:-D:-D:-D Z tą tęsknotą to jest tak, z jeszcze nie tęsknię, martwię się tylko tym czy są szczęśliwe, czy im dobrze, czy będą miały dobre wspomnienia i chęć na kolonie w przyszłości. To na dzisiaj - w zasadzie 3 dzień się zaczął. Zobaczymy co powiem jutro wieczorem

hana - Ty nie pacz, nie pacz, Ty pisz jak dzień rozpoczęłaś :-D edit - o już napisałaś - dzięki
 
I ja sie melduje

SEMPe GRATKIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! Podziwiam was za taką ilość dzieci :tak: :-) piątka szacun :tak:
mama WSzystkiego co najlepsze dla synka!!!! :-) powazny wiek sie zaczoł :tak: ;-)
azile trzymaj sie i wspolczuje tych kolek nieszczesnych... oby szybko mineły!!


nom :p i tak kolejny dzien sie zaczol.... i jutro sierpień... :eek:
 
jestem ,jestem ..przepraszam bardzo ..w pracy byłam :-D

Joaś no tak...Ty masz jeszcze 3kę -ukochac te słodziaki proszę !!!!!

Hana,Liza dziękować ..

Hana mówisz ,że pudrowy róż Ci wyszedł?? no cóż ..bywa i tak -mówiłam od razu BUDYŃ ..to musiałaś na swoim postawić :))
co kupiłaś ładnego???

Azile jak u Ciebie słonko??


jadę po Toma a potem grill:))
 
reklama
Sempe gratulacje
pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn
Trochę mi czasu brakuję, żniwa remont, zaprawy no i jeszcze boboseksy.
Trzymajcie się :-D
 
Do góry