reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Dziewczyny, wpadłam na chwilkę. Dziękuję za wsparcie w tym trudnym czasie... Przez jakiś czas mnie nie będzie. Musze to przeżyć po swojemu choć wiem, ze już zawsze będzie inaczej...
 
reklama
Joaś przytulam cie mocno!!!!
Sempe współczuje tych kradzieży.
Jestem po usg. Pisałam wam kiedyś że jestesm pod specjalną kontrolą bo zgodziłam sie być "królikiem doświadczalnym". W mojej klinice uniwersyteckiej robią szczegółowe badania naukowe. Ja muszę tylko częściej krew oddawać . W zamian mam usg u najlepszego ponoć radiologa i ginekologa i poród w klinice zapewniony.
Wieć byłam dizś na usg i nic dzidzi nie jest. Jest śliczna dziewczynką o długich nogach. Bo tylko nogi odbiegają troszkę od normy czyli są długie:). Waga na 30 tydzień to 1600g. Doktor mówi że mała przy porodzie powinna ważyć ok 3800-4000kg
wiec tak samo jak cała wcześniejsza 3 moich dzieci. Ciesze się ze wszystkie narządy są ok.
 
witajcie Mamuśki,

Moje starsze dziecko już wróciło do Polski, niestety trochę chore, ale na razie nie pracuje, to może wyleżeć choróbsko.
Młodsze tez zasmarkane, ale nie jest źle. posiedzi w domku kilka dni i powinno jej przejść.
Wczoraj lekarka potwierdziła, że maluszek już się ułożył do wyjścia i oby tak zostało.
Czekamy na wiosnę...

Pozdrawiam wszystkie mamy!!!!
 
Cicho wszędzie...... pusto wszędzie...

Pozdrawiam weekendowo. U nas dziś dzień Św. Patryka - patrona Irlandii, ale nie poszliśmy zobaczyć parady, bo mała jest zasmarkana, a taki dość chłodny dzionek, słoneczny, ale chłodny.
Pozdrawiam weekendowo.
 
29 stopni w cieniu u mnie...caly tydzien taki byl, dzisiaj grillujemy i piwkujemy na tarasie, Patrykowe swieto u nas tez popularnie przez ogromna liczbe ludzi irlandzkiego pochodzenia. Smieja sie ze dzis wszyscy w zasadzie sa irlanczykami ;-) Pozdrawiam!
 
Witam poweekendowo.
No faktycznie jaka cisza tutaj, jak nigdy :szok:

U nas a sloneczku bylo 25 stopni w sobote, super, ale niedziela juz chlodniejsza a dzis to jzu wogole slonka nie ma i 8 stopni, wieje mocno...
Córa pojechala z dzidkami do kosciola bo są rekolekcje, a ja z chlopakami zostalam, i obiad bede szykowac,
milego dnia!!!
 
reklama
hejka
właśnie-zniknął nam nasz elfik-mama:szok:
gdzie jesteś,dobry duszku?
ja zajeżdzam pralkę,końca nie widać,może w tym tygodniu już się spakuję do szpitala
pozdrawiam
 
Do góry