reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Joaś -wspieram jak mogę...

Majqa no 3ka w jednym pokoju to faktycznie ciasnawo-jeszcze jedna płeć to oki..tymbardziej jak macie warunki-zapodaj tacie temat -może akurat..

dzwoniłam do brata-Iwona ma dziś masę badań i dietę-kisiel....
operacja jutro rano-ma dać znac po....
 
reklama
witajcie

Mama, Joaś - trzymajcie się dzielnie kobietki!!! często myślę o Was,

Mama - jeszcze nie spakowałam toreb, mam juz prawie wszystko, ale jeszcze nie prałam, bo jeszcze jest troszkę czasu

azile, majqa, ewunia, Liza - oraz pozostałe mamy pozdrawiam
 
katrina- zazdroszczę tego że masz wszystko. Ja nie mam jeszcze nawet stanika do karmienia, brakuje mi koszul nocnych. ale jakoś nie mam czasu o tym wszystkim myśleć. Dla małej dostałam od bardzo kochanej kobietki mase ciuszków i nic chyba nie bedę musiała kupować. Ale też nie piorę, bo do puki mam remont to nie ma sensu:(

A tak na poważnie to przeraziła mnie ta wiosna. Musze kupić wszystkim dzieciakom po 2 pary butów. I już boje sie myśleć o kasie. Ledwo nie dawno kupowałam buty zimowe.
Ach życie , ale i tak kocham wszystko co mam i czego nie mam:-p:-D:-):-p:-D:-):tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
azile - sporo rzeczy mam po Alince, bo planowaliśmy jeszcze jedno dziecko, więc nie pozbywałam się kojca, krzesełka i ubranek po Alince, dla chłopca mam ubranka po moim bratanku (obecnie ma 14 m-cy). Kupiłam od koleżanki wózek i łóżeczko. Piżamki ostatnio sobie kupiłam i szlafrok (z tego ostatniego nie wiem czy skorzystam, ale mam, najwyżej będzie w domu). Butelki, sterylizator do mikrofalówki juz wcześniej kupiłam. Dostałam po koleżanki córeczce prawie całą paczkę pampersików takich malutkich, bo mała za szybko wyrosła. Właściwie to tylko zostało mi kupienie mleka dla malucha, ale na to mam czas - i to wszystko.

A co do starszych dzieci - Alince też muszę zakupić nowe butki, bo te co ma, już mają nienajlepszy wygląd zawnętrzny. Magdzie jak była też co nieco pokupowaliśmy, resztę ma.

majqa - bo ja taka "chora" jestem, że wolę mieć wszystko wcześniej i dlatego co tydzień po jednej rzeczy kupowałam z tych, co mi brakowało.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rana :)
katrina no juz 30tc ;-) zleciało szybko co nie? ;-) fajnie ze masz juz wszytsko...
azile ja musze skąś Hani buciki wziąć... ehhh :-( u nas nieciekawie ciągle, rach nie poplacone... brak slow...
mama kciuki za bratową trzymam &&&&&&&&&&&&&

A za oknem chlodno ale slonecznie i wiejno :dry:
 
Liza - to prawda czas do tej pory śmignął nie wiadomo kiedy, ale teraz już zaczyna się "ciągnąć", wiadomo im więcej dolegliwości typowo ciążowych dopada (a im dalej tym więcej), to i czas inaczej płynie... Ale jeszcze 9 tyg. i koniec!!!! mam nadzieję
 
jestem po pracy,po poodkurzaniu,po tostach,po zakupach,po 5 cukierkach....
usiadłam-nie może być ;))


Liza ,Majqa -dzięki..bratowa już po operacji..brat dzwonił,że żadnych komplikacji nie było-operacja trwała 1,5h...był smutny jak ze mną rozmawiał....

Joaś -jedno słowo-WYTCHNIENIA!!!

Katrina najważniejsze,że wszystko masz;)

Azile Ty też niedługo bedziesz wszystko miała :)
masz rację -buty trza kupić lzejsze...kurteczki lżejsze...ehhhh a promocje i wyprzedaże sie skończyły...


miłego reszty popołudnia ;)
 
reklama
witam! u nas dalej upal...pewnie juz w Polsce w wiamosciach klepia ze klimat zwariowal po drugiej stronie oceanu;-) Na weekend ma byc lekki spadek temperatury - do takiej typowo wiosennej i bardziej odpowiedniej dla marca a od przyszlego tygodnia znowu 29-30 st:szok: Podobno marzec pobil wszelkie rekordy ciepla odkad tylko notuja pomiary. Szczerze nie pamietam marca w ktorym trzeba klimatyzajce wlaczac....no ale nie narzekam, biore co daja i korzystam. Moje dzieciaki maja przyszly tydzien ferie wiosenne i ja biore wolne a w kolejny weekend przylatuje moj syn wiec tez jak juz pisalam bede sie urlopowac. Poza tym nic nowego. Moj maz prawie skonczyl "remont" rozgrzebanego juz od ubieglego roku korytarza (lacznie z tylnimi schodami) i takiego gospodarczego do codziennego uzytku salonu. Od nowosci budowniczy zalozyl nam ladne wykladziny dywanowe i zawsze obiecalismy sobie ze kiedy te dywany sie zbrudza i przyniszcza nie bedziemy czyscic tylko zrywamy i zakladamy debowa podloge. To byl ostatni fragment w domu ktory nie mial drzewa badz kamienia na podlodze. No i teraz wlasnie juz ma. Dywany maja to do siebie ze sa piekne jak sa nowe i nieuzywane ale przy trojce dzieci i do tego psie, zwlaszcza w tej najbardziej uzytkowej czesci domu....nie musze chyba mowic:happy:

mamusiu - lecz to paskudztwo czym predzej i dalej do dziela. Przynajmniej teraz wiadomo z czym sie walczy. Mam nadzieje ze te wszystkie lekarstwa wspomoga prace nad dzidziusiem i w koncu pojawia sie upragnione kreseczki.

azile - jeszcze troszeczke...juz z gorki teraz:tak: katrina Ty tez juz na finiszu jakzesz ten czas leci...Zuzinka - to samo:szok: To jest wprost niewiarygodne! Przyznam ze przerazenie bierze jak tak patrze na ten pedzacy czas.
majqa - gratulacje dla drepczacego po schodach Marusia!
A moje malenstwo, moj ostatni dzidzius zaczenie od jesieni program zerowkowy. Bylam na konferencji w ubieglym tygodniu i podobno radzi sobie tak swietnie ze nauczycielka chce z nim rozpoczac program zerowki. Jeszcze tego nie widze bo wg mnie to od jeszcze wczoraj w pieluchach chodzil :-D ale maz twierdzi ze trzeba sprobowac skoro nauczyciele sie zgadzaja. Tak wiec wyglada na to ze bede miec czterolatka w zerowce.

No i to chyba tyle....Joas - moze nie bedzie nigdy "tak samo" ale przyzwyczaisz sie ...stanie sie to normalnoscia. Niedlugo mila 7 lat odkoad moja mamusia nie zyje. Tez mi sie nie chce wierzyc ze to juz 7 lat odkad jej nie ma.:baffled:

Sciskam wszystkie, zdrowka zycze, pozdrawiam ktore pomielam i do uslyszenia!
 
Do góry