reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Melduje się!!!
Z samopoczuciem to kiepsko. Jestem mega nerwowa.:-:)-:)-(. Brak mi cierpliwości do dzieci. A najstarszy daje oznaki dojrzewania. Totalne pyskówki. jem co 1 h i udaje się utrzymać cukier w ryzach:) Skurcze mam czasami mimo leków.
 
reklama
Witajcie,
moja Hania dzisiaj wreszcie skończyła antybiotyki i mam nadzieję, ze długo nie bedzie ich potrzebować. Jutro wyjdę z nią na dwór na troszkę chyba, ze sprawdzą się prognozy i ma być deszcz ze śniegiem :no:. Młoda usłyszała od starszaków ulubione słówko takich małolatów czyli d....a i namiętnie powtarza je :zawstydzona/y:. Dzisiaj na dzień dobry niani zaraz je wrzuciła i poprawiła jeszcze kupą słonią. Bo Stachu powiedział jej, że zrobiła dużą kupkę jak słoń. Oczywiście w mig to wszystko zapamiętała. Dzieciaki nie mogą się powstrzymać od śmiechu a jej w to graj:szok:. My to ją zagadamy i raz dwa juz nie pamięta. Ludzie czego oni ją uczą :szok:. Wogóle Hania zaraz nas sprzeda wszystkich razem wziętych. Taka cwaniara, tak pięknie gada po 3 słowa w zdaniu, że jestem trochę w lekkim szoku. No ale jak ma taaaaakich nauczycieli to trudno się dziwić:eek:. Myśmy dzisiaj zaliczyli i wywiadówki i zbiórki harcerskie, teraz właściwie dopiero w domu na dobre. Tak mnie stresuje wybieranie gimnazjum dla Stacha, że hej.Bo właściwie nie mamy żadnego wyboru. 3 publiczne i 1 prywatne ( ok 700/miesiąc:szok:). Nie wiem itak myslę, że będę mieć takie poczucie, że co nie zrobię to będzie źle.
W pracy nie wiem gdzie ręce włożyć. Klasa moja poluzowała sobie oczywiście, pełno uwag, nieobecności. Dzisiaj trzepałam wszystkim skórę:tak: przez godzinę a jutro wydzwaniam po rodzicach i wzywam do szkoły. Papirologia urosła w kosmos i wszystko na wczoraj.
A pochwalę się Wam. Mój mąż miał przed laty zespół gdzie śpiewali jego piosenki i jego wiersze( wydał 2 tomiki... kiedyś). I teraz reaktywowali go :-) a w piątek mają koncert. Doszły nowe osoby , instrumenty. Niektóre kawałki są z kręgu Raz, dwa trzy, trochę bluesa, jest tango z akordeonem. Ciekawie. Właśnie m pojechał na ostatnią próbę przed występem. Koncert będzie rejestrowany to potem dam Wam namiary na odsłuchanie , jeśli będziecie zainteresowane.

Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia i przekazuję dla Ewuni, Azile, Bedi, Joas, plecom mamy i wszystkim potrzebującym.
 
oj tam oj tam
już wystarczy tego smęcenia
chyba zaraziłam sempe:confused:???
szukam chętnych do wyprania/wyprasowania/spakowania/przygotowania wyprawki jak i uzupełnienia zapasów tj.nakupienia,naznoszenia,obróbki termicznej tony żarcia,zorganizowania tego w sensowne i pożywne i zdrowe dania,poporcjowania i zamrożenia:baffled:
ogólnie opiekunki do 2 dziewczynek,piesiuni,szczuruni i męża,i jeszcze za bóg zapłać,bo ja nie mam:dry:
buziaczki i miłego popołudnia
 
jestem -byłam w Urzędzie Celnym i po zakupy-kupiłam w Orsayu 2 swerty i bluzkę ;)
a Zuzi w 5.10.15 turkusowe dżinsy:)


Izulka hahahahahaa mówisz ,że Hania Was sprzeda :)))
ukochaj kruszynkę :))
no i nie daj się w szkole !!
;)


Stjarna ...no trochę masz do logistycznego rozplanowania ...
przyjdzie czas-bedzie rada...


babeczki smacznej kawki ,dobrych czekoladek i usmiechu życzę :) dzis jesteśmy pępkiem świata ;))
 
Dziewczyny... Matką głupich Cię nazwali nadziejo... Z Tata gorzej a ja nie mam siły... Nadziei też już nie ma żadnej...
 
Witajcie!!
Joaś trzymaj się. Jestem z Tobą!
Ja mam dziś takiego doła , ze szkoda pisać. Ale nic jutro będzie nowy dzień.:)
 
reklama
Do góry