reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

jestem...byłam juz 2 godziny temu ,ale mi posta w kosmos wysłało bo sie net rozłączył i walnęłam focha...


Bedii minę mam taka bo na przejeździe stałam i tak mi słonko dawało,że szok...

dzięki babeczki za miłe słowa..

Azile szukaj + sytuacji-jesz często ,ale domku jesteś a mogli Cie np połozyc do szpitala ...to by dopiero dolina była;/
jestem z Tobą..

Majqa jak nastrój....

Ewunia jak si czujesz..gorączka minęła??

Joaś -tata ma wolę walki!! dobrze-nadal&&&&


ściskam wszystkie mamuśki..

Stjarna &&& za szybki poród i wlatuj częściej...pisz i jęcz jak Ci to pomorze-dziś Ty jutro któras z nas...bierzemy to na klatę ;)))


Bedii &&&&&&&&&&&&&&&&& za ratowanie małżeństwa!!


Pawimi????????????????????????????????????

Weroniczka jak z męża pracą?????????????????
 
reklama
mamo no chociaż ty się pojawiasz....

właśnie gdzie są dziewczyny
stjarna - co racja to racja, pisz i jęcz ile wlezie,pomożemy!
izulka, pawimi,majqa ??????????????
azile,zuzinka pogłaskać dzidziunie nasze

ja się relaksowałam przy kawce a moje dziecię stłukło żarówkę - włazi na stół i urzęduje:no: ja już nie wiem co z nim robić, tyle zabawek a on tylko na stole albo w szufladach grzebie, odsuwa sobie krzesło i bach po stole do chipsów i wszystko na podłogę wysypał
Przy okazji wam powiem wczoraj z Baxterem byliśmy u weterynarza - i ma coś ze stawami, 23 marca idziemy na rtg z nim....szybciutko. Wizyty sa darmowe ale zawsze żebrzą o datki:crazy: my podjęliśmy jednak decyzję że po zakończeniu leczenia pies robi niestety out.....:sorry:
 
Bedii no zaglądam ,ale nie raz sama ze soba piszę ;))
szkoda ,że musicie wydać psiaka-ja sobie nie wyobrażam naszego domu bez psiego serca i spojrzenia pełnego miłości i zaufania...


dzieci w łózkach..ja po prysznicy i padam ..chyba nawet dziś m jak miłość nie obejrzę bo coś zmeczona jestem-przesilenie wiosenne chyba ..
 
witajcie Mamuśki,

Sempe - szybkiej poprawy humoru życzę,

Joaś - trzymam kciuki, oby tylko lepiej było!!!

Mama - bardzo ładnie wyglądasz z tymi rozświetlonymi włoskami,

Ewunia, Zuz-Inka - dużo zdrówka Wam życzę i wszystkim chorowitkom także,

Azile - jeszcze troszkę kochana musisz wytrzymać

Nie pamiętam co komu jeszcze - przepraszam - pozdrawiam!!!
 
dzień dobry,

witam się środowo
Nabawiłam się wczoraj jeszcze zapalenia pęcherza - zapewne skutek kąpieli w zimnej wodzie...zgłaszałam cieknący bojler do spółdzielni setki razy:wściekła/y:dobrze że sąsiadka mnie lekami poratowała i dziś czuję że żyję:-D

Sempe - myślałam o Tobie wczoraj.....trzymam &&&&&&&& że będzie lepiej

Joaś - co u taty? Jakie rokowania?

Katrina a co u ciebie?

Ewuniaf -rana już lepiej? Gorączka minęła

Strajna- jak nastrój?

Ja jeszcze zaraziłam się powtórnie zapaleniem spojówek - przeszło na sąsiada no i znowu na mnie:no:
 
Hej :)

mama - dziękuję nastrój lepszy :*
bedi - jestem :-) i kciuki za ratowanie małżeństwa i zdrówka życzę
iwosz - rozumiem Cię doskonale - Natalia miała miesiąc i zapalenie płuc :( i jedynym objawem był kaszel mokry (zakasłała może 3 razy)
sempe - &&& za poprawę humoru i sytuacji
joaś - dobrze, że tato walczy
azile - zdrówka i pamiętaj, że to wszystko dla dobra dziecka i że po porodzie już będzie jak dawniej
stjarna - uszy do góry my tu i po to jesteśmy

U nas piękna pogoda. Pranie suszy się na dworze. Maruś jeszcze śpi. Rosołek dochodzi. A jak mały wstanie to jedziemy z Izą zrobić zdięcia do legitymacji szkolnej. U nas w tym roku też nikt nie posyła 6-latków do 1-szej klasy. Szkoła za to otwarła zerówkę.
 
witajcie

Liza - dużo, dużo zdrówka!!!!

bedi - dziękuję, zaczynam się toczyć... ale ogólnie jest dobrze,

majqa - zdrówka i dobrego samopoczucia!
 
reklama
jestem po pracy...padam..kobiety hurtowo na mikrodermabrazję przychodzą i plecy mi siadają..ale jutro wolne ;)

Sempe nadal &&&&&&&&&&& za poprawę sytuacji...

Katrina dzięx:)

Liza zdrówka życzę..

Bedii dobrze,że sąsiadka poratowała lekami..

Azile kochana jak tam samopoczucie??

Stjarna,Zuz Inka,Joaś ,Weroniczka co u Was??

Ewunia jak samopoczucie po operacji??



buziaki słodziaki dla WSZYSTKICH mamusiek:)
 
Do góry