reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

mamo wlasnie wydrukowalam przepis na ciacho i jutro wykonam hihi
dzisiaj zaliczylam 2 h na silowni jestem zmeczona,ale czuje sie cudownie.
Pozdrawiam wszystkie;-)
 
reklama
witajcie ;)

Iwet ja też będę dziś robić to ciasto bo na 15.00 mamy gości z 2 ką dzieci -więc bedzie jak znalazł:)) najlepsze jest tak z pół h po zrobieniu:)) ja zrobię z czereśniami z kompotu.

a co do siłowni to też myślę o tym-czekam do wypłaty i kupuję karnet-nie ma co ;))niby mam 66kg przy 170cm wzrostu ,ale chciałabym mieć 60kg i koniec kropka ;))
już miałam 58 nawet ale niestety leki na owulkę i inne hormony wszystko zepsuły ;(
ale dam radę-nie mam daleko do fajnego studia więc bede ćwiczyć;)
 
witajcie sobotnio,

iwet - super sprawa z siłką, tylko wiesz... możesz sobie tym cykl zakłócić, więc nie rozpaczaj jak sie tym razem nie uda, tylko staraj się dalej!!! nie rezygnuj!!

mama - ja przed przylotem do Irl (i przed ciążą z Alinka) ważyłam 52kg przy moim niedużym 162cm wzroście, a teraz.... mam co gubić po tej ciąży... oj siłka pójdzie w ruch, a raczej ja na siłce!
 
ale jestem zła :wściekła/y:aż mi się płakać chce byliśmy umówieni z siostą ze do niej wpadniemy dziś na parapetówke ale przed chwilą mąż dostał telefon że jest awaria i pojechał:realmad::realmad::realmad::realmad::realmad::realmad::realmad: i mówi że za 15 minut bedzie już spowrotem ale pewnie dłużej i nici z imprezy:no:
 
majqa - moja Alinka tez ma zapalenie ucha (od czwartku na antybiotyku), niestety u dzieci wystarczy katar, a potem juz idzie dalej. Trzymam kciuki, żeby szybciutko Mareczkowi przeszło.
 
witajcie :)

pozdrawiam wszystkie babeczki-ja dzis o 3 nad ranem dostałam @....po 24 dniach...zawsze to lepiej niż po 18 ale czy ja doczekam sie normalnego 28dniowego cyklu???????
a poza tym jeśli brać pod uwagę ,że owu jest 14 dni przed @ czyli w tym przypadku miałam ją niby w 10 d.c. a działalismy jak teraz policzyłam w 9. 11. i 14d.c. to czemu nie zaszłam???
nie zaszłam i już nie zajdę taka jest prawde..
już nie smęcę bo to nie ma sensu-tak sobie napisałam...

u nas bardzo słoneczna niedziela-dzieciaki pobawiły się godzinę na ogrodzie z Bono,mnie boli podbrzusze i krzyż i nic mi sie nie chce..
na obiadek zrobiłam ziemniaki z koperkiem ,kalafior na maśle z bułką tartą i jaja sadzone..

smaczego obiadu tym które zaraz zasiadają
c013.gif


Małpeczka- musisz wejść w ustawienia na górze na pasku i tem w edytuj sygnaturę..ale wcześniej kliknij sobie na którejś z nas na suwaczek ,ustaw swój i wklej w sygnaturę.

zdrówka dla chorowitków!!!!
 
Maruś znacznie lepiej. Ale ja doła mam, że @ nadal nie ma - teoretycznie nie powinnam być w ciąży ale w praktyce może być różnie. Chyba wybiorę się do gina na wizytę...

mama - tulę z powodu @ i wierzę, że się Wam uda
katrina - no właśnie wiem :wściekła/y: - zdrówka dla córeczki
 
reklama
Do góry