reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
mama - no jakieś trefne chyba były a kupiłam je na allegro, a Maruś już zdrowy. Ciekawe jaka się szykuje nocka ... :sorry:


W czwartek Iza ma ślubowanie i muszę jakieś ciasto upiec. Wymyśliłam, że zrobię haratańca z Anastazji ;).

Oj Mikołaj się zbliża co wiąże się z wydatkami i to sporymi ...
 
hej kochane
no zaniedbuje was i wcale nie z braku czasu a z braku energii do zycia:sorry:
nie wiem co sie dzieje,nie mam na nic sil
nie wiem czy takie zmeczenie,tak dlugie jest normalne,wiem,ze przy zapaleniu pluc wystepuje oslabienie,ale chyba nie trwa iles tygodni?
podejrzewam cukrzyce,mam 90%objawow,wiec musze sie skontrolowac,ale narazie jestem uwieziona na mojej gorce,bo droga od dwoch dni jest tak oblodzona,ze istna slizgawica i boje sie jezdzic:baffled:
zeby bylo malo dostalam @ a wraz z nia dostalam wscieklizne,no wykopalabym K. na ksiezyc,lecialby z predkoscia swiatla wrrrr:angry:
ide na serialik sie odluzowac,bo mnie szlak trafi


P.S. nawiazalam dzis wpsolprace z salonem slubnym,bede zamawiac od nich sukienki na uroczystosci dla dziewczynek a z czasem zamierzam rowniez suknie dla Pan,balowe i wieczorowe
oto pare przykladow
boskie sa nie???:-) jestem cala happy,ze wlasciciel jest chetny do wspolpracy:-)





 
witajcie środowo,


Lilka
- nie mogłaś się tym zająć jakiś rok temu???????????????????????????????? ile ja się naszukałam sukienki, ło Matko!
 
Katrinko no widzisz,rok temu myslalam tylko co by swojego otworzyc,pomysl wpadl do glowy stosunkowo nie dawno:-)
a z ciekawosci- ten rok temu szukalas sukienki dla siebie czy Alinki?

ja wlasnie wstalam z lozka i wstalam tylko dlatego,ze cos musze zrobic w domu
dostalam porzadna @,wiec oslabienie mi sie skumulowało i teraz jestem wogole do du..y
fakt wstalam o 6 rano by dzieci wyprawic na 8,kolo 9 bylam spowrotem i te 3 godzinki pospalam,ale za malo mi..ech

ide cos zrobic w domu a potem czekaja mnie zakupy,bo juz chleba nawet nie mam
do pozniej papa
 
Hej mamunie.

Czas tak szybko leci że nie mam kiedy tu zaglądać :-( Podczytuję to fakt ale na pisanie to już brakuje czasu :-(
Z pracą męża ciągle bez zmian :-( Nic nie znlazł. Teraz jest na L4 bo skręcił nogę więc troszkę mnie odciąża w opiece nad dziećmi, dzięki czemu mogę troszkę poszyć i dorobić do domowego budżetu.

Lilka szkoda że tak daleko mieszkasz bo mogłybyśmy wspólnie zrobić ten biznes sukniowy :-) Ja szyję i to między innym takie sukienki dla dziewczynek ;-)

Zmykam do pracy. Miłego dnia.
 
reklama
Lilka - w kwietniu braliśmy ślub i potrzebowałam sukienki dla siebie i dla Alinki oczywiście też.

Ostatecznie kupiłam taką:
 
Ostatnia edycja:
Do góry