reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

mama - Wiesz, że dopinguję Ci od mojego początku z bb. Uważam, że każdy kto pragnie dziecka powinien je mieć - więc wierzę, że wcześniej czy później doczekasz się (oby wcześniej). Co do @ to szczerze powiem, że nie chciałabym by to oznaczało ciążę może to z mojej strony samolubne ale póki co jest mi bardzo ciężko (mąż poza domem od rana do nocy) i nie wiem czy dałabym radę (psychicznie bo fizycznie pewnie tak). Odnośnie mojego cyklu: jak byłam u gina do kontroli byłam jeszcze bezpłodna ale przepisał mi tabletki anty AZALIA przy których mogłam karmić i zażyłam je i po 2 tyg przyszła @ trwała 10 dni :szok:(obficie 4 dni a pozostałe to plamienia) i do tej pory brak :eek:.Sorki rozpisałam się...

Maruś śpi dziewczynki bajkę obejrzały, kolacja , szybka kąpiel i spanko a ja w końcu odpocznę uff
 
reklama
witajcie poniedziałkowo,

Trochę się dziś napracowałam, ale mam mega satysfakcję z tego, zobaczymy tylko na jak długo to będzie.
Potem spacerkiem z pracy do domku (ok. 1,5 godz.) i teraz odpoczywam.
Miłego wieczorku.
 
witam i ja.

Majqa- dzięki kochana..
moje marzenie ciągle jest by być po3ną mamą,ale czy sie spełni????
a Tobie życzę,że @ w końcu przyszła..&&&

Katrina- cześć wieczornie.

ja się tak narobiłam w pracy ,że aż dziw ,że w poniedziałek był taaaki ruch;/
tak mnie plecy bolą ,że ledwo siedzę;/;/
 
witam dziewczeta
mam chwilke ,zeby poczytac co u was.
daniel zaproponowal,ze przygotuje malego na srode do dyktanda z polskiej szkoly jaka mu jestem wdzieczna.
znowu zostalam sama z dziecmi,bo mezus odnawia mieszkanie nad morzem dla pani architekt hmm.
zalezy mu,zeby byla zadowolona,bo wtedy bedzie mial od niej kolejne zlecenia a teraz o prace trzeba walczyc tylu obcokrajowcow w Belgi.wiec bede sama do Bozego Narodzenia.ma wpadac na sobote i niedziele.
oczywiscie nie zdazyl wyjechac a juz mi siadla zmywarka .Pech.

katrinko kochana spacer 1h5 z pracy do domu to spory kawalek i tak dzien w dzien:szok:????????????????,,
mamo ja sie dzisiaj tez narabalam marze o kapieli i spaniu.nie cierpie poniedzialku.
 
małpeczka - witaj :)

dziewczyny dzisiaj miałyście pracowity dzień a ja wszystko odpuściłam - mam dość jestem zmęczona a od jutra od nowa wtoczę się w rutynę ...

Nie odpoczełam sobie wczoraj - mały budził się co chwilę i stąd moje zmęczenie (spałam może 4-5 godz i to z przerwami ) ehh mam nadzieję, że Marek wyrośnie z tych pobudek nocnych ;)
 
iwet - ostatnio nie codziennie, dlatego, że rano mój mąż za mnie jeździł, a ja tylko "wpadałam" w piątki, żeby posprzątać, ale teraz mój mąż ma kurs od rana, więc mój szef przyjeżdża do mnie na śniadanko i potem na lub po obiad, a ja tylko raz, dwa razy w tyg. tam sprzątam. a dziś mąż skończył kurs ok. 13, a potem jechał do znajomych pomagać w remoncie, więc mnie zawiózł do pracy (bo to pod górkę), a ja po skończeniu odgruzowywania domu wracałam z Alinką na nogach. Szłyśmy pomału, bo nigdzie nam sie nie spieszyło i nie miałam ochoty się zasapać.
Ale zanim mój stan się zmienił, to codziennie rano byłam zawożona, a wracałam sama - albo z Alinką, zanim zaczęła chodzić do przedszkola na rano,

mama - bidulko!!! no mój krzyż też dziś o sobie przypomina. Przebrałam pościel w dwóch sypialniach, pomyłam łazienki w tych sypialniach, poodkurzałam górę i dół. 2 pranka w międzyczasie wstawiłam i powiesiłam, zmywarka poszła w ruch i dwa wory śmieci wyniosłam. A teraz.... chętnie bym sie przytuliła do poduszki, ale na razie to nierealne, póki mała nie pójdzie spać,

majqa - współczuję, bo ja jak mam nieprzespaną nockę to tez jestem jak zombi w dzień, ale u nas to sie sporadycznie zdarza, mam cichutką nadzieję, że następny maluszek tez będzie dla nas łaskawy..... (naiwniaczka ze mnie, wiem).
 
Ostatnia edycja:
Iwet cześć babeczko;)
to życzę odpoczynku i spokojnego wieczorku.

Lilka co tam u Ciebie kochana ????

Katrina no to sie napracowałaś..

Majqa- ożesz..4,5 godzin snu..mało trochę ..oby Marek szybko sie ustabilizował ze spaniem..ale każde dziecko jest inne wiec nie ma lekko..
moje dzieci śpią od 19.40 więc u nas juz luz..Bono lata po ogrodzie bo dostał dzika :)) czyli biega w kółko jakieś 10 min aż padnie i leży 20 min:))))
ale ..jego dzik-jego sprawa-niech lata ;)))

siadam z menżem do m jak miłość-obiecał pomasowac plecki-idę się upomnieć ;)

papaśki-do jutra !
 
witam kobitki w ten ponury dzień
mam do was pytanie czy ma któraś z was u dzieci w pokoju naklejki na ściane bo zastanawiam się nad zamówieniem dla córeczek do pokoju
 
witam i ja ;)
w pracy troche młyn -zebranie..
mamy nową kierowniczkę;/;/;/;/

Asia -tak,ja mam naklejki u dzieci w pokoju-sprawdzaja się,pokoje kolorowe.my kupiliśmy ze zwierzątkami-czyli żyrafa,2 słonie,3 żółwiki,gąsienniczki,duża palma z czerwonym wężem,4 czy 5 małech palemek,flaming różowy,głowa krokodyla,gepard i jego ślady...i masę różnych kółek;)

cos podobne do tego


poszukam tego naszego może znajdę.


pozdrawiam wszystkie mamuski:)
 
reklama
Do góry