reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Katrina no widzisz-to super,że tam w Irlandii takie nastawienie ludzi...
czyli nic tylko &&&& za Ciebie zaciskam ,żeby sie szybko udało powiększyć Waszą rodzinkę..

dzieci w łóżkach a ja przy piwie i wiadomości oglądam bo nie wiem w ogóle co na świecie....od rana dopiero usiadłam.....
 
reklama
mama - my mamy razem czwóreczkę!!!! ale to tak razem do "kupy"

z wiadomości - to u nas jakiś odłamek huraganu z Wysp Bahama dotarł i targa drzewami, że aż nie miło z domu wychodzić
 
Katrina :))) no tak-razem mamy 4kę:))

u nas w nocy była burza-grzmoty błyski i wiatr!! dziś połamane drzewa,pozrywane dachy....masakra z ta pogodą...mam nadzieje,że u Was nie bedzie dużych zniszczeń i wichura przejdzie bokiem..
 
Mama - ja z moim mężem też - on ma swoją dwójkę, ja swoje jedno i jedno wspólne!!!!

Połamie pewnie sporo gałęzi - boję sie tylko, bo mój mąż pojechał na lotnisko do Dublina (to 3,5 godz. dogi w jedna stronę), po znajomych, a jak jedzie i takie boczne podmuchy są.... to się zawsze o Niego boję.
Przysłał mi właśnie SMS-a, że dojechał szczęśliwi, to jeszcze, żeby wrócił szczęśliwie, to będę mogła pójść spokojnie spać.
 
Ostatnia edycja:
Katrina no ja też mam 4 kę-2 już śpi...a 2 w sercu...:((

piwo wypite,wiadomości się skończyły ide do łazienki-maseczka,prysznic i pewnie padnę...


miłego wieczorku i do jutra ;**


spokojnej nocki wszystkim mamuśkom;)
 
mama,katrina, dzięki za żywiołowe powitanie :) mam dwie śliczne córy - Emilka 9 i Sonia 11 lat, ale marzy mi się mały Kuba albo Jaś. No ale marzyć można, miejsca, czasu i pieniążków brak na chłopaka, a zresztą gwarancji na płeć załatwić się nie da. :))
katrin, zazdroszczę! :)
 
Mama - to prawda (wybacz, czasami zapominam), mam koleżankę w Pl, co osiem razy była w ciąży, na szczęście ma dwóch synów.

lampencja - a mi sie marzy 3 córeczka, a co???! hihi
 
czesc mamuski
ja jak zwykle pozno,zaraz lece spac,ale musialam do was zajrzec :-)

prowadzę sklep internetowy, i uczę mamusie wiązania chust i pieluchowania naturalnego. Konsultacje prowadzę zwykle popołudniami, albo w weekendy, a całe tzw "godziny pracy"

Iza masz bardzo fajne zajecie:tak: zazdroszcze ludziom z pasją,sama chcialabym taka prace,mysle by tutaj otworzyc z czasem sprzedaz przez internet,bo jezdzenie do pracy jest bardzo ciezkie z polaczeniem zaprowadzania i odbierania dzieci z przedszkoli i szkoly
mi jest bardzo ciezko,juz sama nie wiem czy ja jakas slaba jestem czy faktycznie mam niezla jazde

Wisienko coreczka sliczna i jaka elegantka :-) musialyscie obie bosko wygladac;-)
co do polskiej sluzby zdrowia to ja od zawsze sie zastanawialam po co skladki sa obowiazkowe,skoro jak cos chcesz to wszedzie prywatnie...

Witajcie dziewczyny.... Mam 35 lat., dwójkę dzieci; synka 5 lat i córcię 2 latka... Jestem w ciąży. W grudniu po raz trzeci zostanę mamą. Nie potrafię sobie z tym poradzić. .

Dziękuję katrina za wsparcie i ciepłe słowa... Wiesz to chyba presja otoczenia, ciągle słyszę tylko: " to chyba nie planowane"..." ja bym się nie zdecydowała"...itp...Uwierz mi nie jest miło wysłuchiwać takich komentarzy....:-(

katrin kochana witaj,polskie spoleczenstwo jest skrzywione! gdy masz jedno dziecko pytaja o drugie,jak masz dwie coreczki (jak ja mialam) to teksty,ze jeszcze o synka musimy sie postarac,jak sie postaralismy to raptem patologia!! tez pytania typu: ''to wpadka''?:wściekła/y: no myslalam,ze oszaleje
jak dowiedzialam sie o trzeciej ciazy,bylam zalamana,chcialam usunac!! bo balam sie co ludzie powiedza??:angry:
po dwoch tygodniach jak szok minal stwierdzilam,ze ludziom h...j do tego,bo nikt moich dzieci nie utrzymuje! tylko ja i maz!
jesli bedziesz chodzila ze zwiszona glowa,kazdy bedzie ci dogadywal,musisz byc dumna z ciazy! z kolejnego dziecka,to nei jest pwood do wstydu tylko radosci! to zycie!pomysl tylko jak bedziesz sie zaraz cieszyc z pierwszych usmieszkow,i wogole malego bąbelka:-)
olej ludzi,bo ludziom sie nigdy nie dogodzi i ludzie gadac beda zawsze! glowa do gory:tak::-)

katrina jak tam huragan? przeszedl juz? jak Alinka w przedszkolu sobie radzi?

mamo mam do ciebie pytanie z dziedziny kosmetycznej :-) odnosnie zmywania makijazu na noc
bo jak jestem bardzo padnieta to nie zmywam tylko lece do lozka,tyle,ze moj makijaz sklada sie z kremu nawilzajacego i tuszu do rzes
tusz wiem,ze powinno sie zmywac,bo obciaza rzesy,ale np. czy zostawianie kremu nawilzajacego z calego dnia szkodzi w jakis sposob cerze?
pytanie z czystej ciekawosci
i co sadzisz o stosowaniu kremow przeciwzmarszczkowych,jestem przed 30tka a kosmetyczka mowila mi,ze juz od 25 r.ż. powinnam takowy stosowac
tyle,ze probowalam i tak,od jednego oczy mam podrażnione i sie swiece,a od drugiego poprostu sie tez swiece jak latrania morska!:sorry:
 
Iza dzisiaj czuje sie lepiej troszke,ale jak wrocilam z pracy musialam sie polozyc i wstalam jak maz kladl dzieci spac
nie dawno zrobilo mi sie nie dobrze,takze leze na tapczanie,zaraz mykam spac


po wczorajszych slowach od meza,noc spedzilam na kanapie w salonie,prawie nic nie spalam...moze w sumie spalam 2 godz.? dzisiaj maz milszy,ale ja jestem pamietliwa i dalej rozmyslam co uslyszalam:-(
 
reklama
Lilka - wiatr jest paskudny i leje przy tym, ale na szczęście nie jest az tak straszny jak to przewidywano, więc OK.
Alinka radzi sobie świetnie. Chodzi jednak na rano, bo popołudniu było tylko kilkoro dzieci i ta grupa sie nie utrzymała. Dziś piała z zachwytu, bo było dużo dzieci i malowali, a potem sprzątali.... była taka przejęta. I w tej grupie jest czworo polskich dzieci w tym jeden jej dobry kolega.
Generalnie jest zachwycona przedszkolem, co nas bardzo cieszy.
 
Do góry