reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam
daje znać ze żyje
prawie w domu mnie nie ma a jak jestem to z Alkiem odrabiamy lekcje dość długo i brak czasu, a poza domem załatwianie, spotkania, zajęcia dodatkowe dzieci itd. także korzystam jeszcze z pogody i wszędzie na nogach i z małym w wózku (choć samochód mam do dyspozycji) dobrze że karmie piersią normalnie cud natury:-)

dzisiaj mam chwile do południa to skorzystam z okazji poczytać was ogarnąć dom i obiadek naszykować no i rachunki zapłacić przelewem

pozdrawiam was mocno ściskam ide poczytać co u was
 
reklama
witam
jakos ostatnio nie ogarniam nic i jeszcze dodatkowo dopadła mnie taka grypa ze chyba jutro do lekarza muszę sie wybrać bo strach juz meza mnie przeraża heheheh dziwne ze mam katar i kaszel a ani razu gorączki nie było ale jestem bardzo osłabiona

pozdrawiam wass wszystkie

Katrin widze jestesmy w tej samej sytuacji i ja powolii sie cieszę z ciąży choc wyszło jak wyszło nie mam pracy bo pracowałam na zlecenie sezonowo mąz ma stała pracę
jakoś damy rade i trzeba tak myśleć i trzymam kciuki yś i ty tak zaczeła myśleć

Katrina super ze córci sie podoba bo to jzu spory pluss by chciała chodzic do przedszkola

cokies pozdrawiam zabiegana mamę :)))

lampencja witaj


Magda gratulacjeeeeeeeeeeeeeee
Bartuś jest cudny aż mi łeski polecialy i nie mogę się doczekać lutego

odpisuje podczytując wiec nie gniewajcie sie jak kogos pominę :))
 
Ostatnia edycja:
cześć mamuski ;)
witam po pracy-dziś sie nie narobiłam...we wrześniu jest słabszy ruch bo szkoła i cała ta wyprawka ,ubezpieczenia,przedszkole....

dzieci odebrane,lekcje z Zuzką odrobione,teraz lepią z plasteliny..
zaraz biorę się za sprzątanie..


mamo mam do ciebie pytanie z dziedziny kosmetycznej :-) odnosnie zmywania makijazu na noc
bo jak jestem bardzo padnieta to nie zmywam tylko lece do lozka,tyle,ze moj makijaz sklada sie z kremu nawilzajacego i tuszu do rzes
tusz wiem,ze powinno sie zmywac,bo obciaza rzesy,ale np. czy zostawianie kremu nawilzajacego z calego dnia szkodzi w jakis sposob cerze?
pytanie z czystej ciekawosci
i co sadzisz o stosowaniu kremow przeciwzmarszczkowych,jestem przed 30tka a kosmetyczka mowila mi,ze juz od 25 r.ż. powinnam takowy stosowac
tyle,ze probowalam i tak,od jednego oczy mam podrażnione i sie swiece,a od drugiego poprostu sie tez swiece jak latrania morska!:sorry:

Lilka cześć kochana...jeśli nie zmyjesz tuszu to nie tylko obciąża rzęsy ale przede wszystkim je łamie....
co do kremu nawilżającego to jeśli wklepujesz go rano to do wieczora nie ma po nim śladu ,więc skórze twarzy to nie szkodzi,ale cały dzień gdzieś sie przemieszczasz i ogólnie trzeba przemyć twarz bo spaliny,kurz itdddd-wiadomo trzeba oczyscić skórę i stonizować.

co do kremów przeciwzmarszczkowych to ja stosuję od 25 r.z. kremy..
pod oczy krem wklepuje się serdecznymi palcami (bo są najlżejsze) i robi sie to w miejscu gdzie kończy się kość oczodołu..nie pod samymi oczami bo spuchną..krem dostanie sie do oka itd..

skoro kupiłas krem po którym się świecisz to znaczy ,że jest dla Ciebie za tłusty...Vichy ma dobry krem przeciwzmarszczkowy matujący....


Agatulka fajnie,że do nas wleciałaś....kooope czasu Cię nie było:)
wiadomo już Kto u Ciebie mieszka ;))????


Cokies kochana ,pewnie korzystaj z pogody jak najbardziej....jak zaczną sie deszcze trzeba bedzie w domu siedzieć..;/


Katrin jak tam dzis samopoczucie???

Lampencja gratki córek:)) i może się znajdą środki na powiększenie rodziny i bedzie upragniony synek:)

Kartina jak tam ,mąż dojechał szczęśliwie??

Ewunia ???????????????????:sorry2:

naszej WISIEŃCE padły oba kompy i jest odcieta od świata...tęskni za nami i pozdrawia ;))
 
Ostatnia edycja:
mamo to błagam napisz do Wisieńki w moim imieniu z zapytaniem czy mam szyć sukienkę dla Emilki. Bo czas się kurczy a chrzciny tuż tuż :-) Albo podaj jej mój nr tel. z zamknietego i niech do mnie napisze. Będę Ci bardzo wdzięczna kochana.
 
Weroniczka tak-Wisieńka chce żebyś Jej uszyła i prosiła podać Ci na PW Jej nr tel ,ale nie mogę do Ciebie PW wysłać-musisz pousuwać wiadomości...


lecę do kumpeli na herbatę ...jak wrócę spróbuje znów pw napisać;-)
 
Witaj Mamcia,
Dojechał szczęśliwie, ale bardzo późno. liczyłam, ze będzie ok. 23 w domu, a był 23.45, ale cało i zdrowo dojechał do domu.
 
czy trzecie dziecko to obciach???, Koniec świata???? Pomóżcie...
Tak. Trzecie dziecko to koniec świata. A dokładniej - koniec starego świata. Teraz trzeba będzie poukładac wszystko po nowemu i... cieszyć się z tego, że jest lepiej niż było :-)
mnie trzecie dziecko przyniosło wielkei zmiany, i teraz oceniam, że WSZYSTKIE te zmiany są NA LEPSZE!!!
daj sobie czas...

Iza masz bardzo fajne zajecie:tak: zazdroszcze ludziom z pasją,sama chcialabym taka prace,mysle by tutaj otworzyc z czasem sprzedaz przez internet,bo jezdzenie do pracy jest bardzo ciezkie z polaczeniem zaprowadzania i odbierania dzieci z przedszkoli i szkoly

no włąśnie dzięki trzeciemu dziecku znalazłam swoją pasję i wreszcie po wielu latach pracy w korporacjach buduję swoje życie zawodowe nie wbrew sobie, ale włąśnie zgodnie z pasją :-)

mamo mam do ciebie pytanie z dziedziny kosmetycznej
to ja też spytam - ja myję twarz mydłem marsylskim, i smaruję na noc nierafinowanym masłem shea. A rano makijaż. Co sądzisz o takiej pielęgnacji?

teşekkür ederim

jkjsd kjdlsjcirjlvsdvc

Cokies kochana ,pewnie korzystaj z pogody jak najbardziej....jak zaczną sie deszcze trzeba bedzie w domu siedzieć..;/

eeee tam!! dziecko w chuste i deeszcz niewazne!!! :-p

Witaj Mamcia,
Dojechał szczęśliwie, ale bardzo późno. liczyłam, ze będzie ok. 23 w domu, a był 23.45, ale cało i zdrowo dojechał do domu.

jej, nie cierpię takiego czekania :-(

moje dziewczyny zebraly 3 kilo kasztanow..
 
Ostatnia edycja:
wiecie jak mnie denerwuja ludzie co po nocach jezdza do innych???:wściekła/y: mamy takich jednych
starsi od nas,dziecko jedyne dorosle i chyba im sie zapomnialo jak to jest jak sie ma dzieci,baa co ja gadam ludzie z jednym dzieckiem ledwo wiedza co to jest posiadanie dzieci!!! takie moje zdanie,sama mialam jedno i teraz widze roznice...
nosz kurde nie potrafią sobie cv po norwesku zrobic,to ok,rozumiem pomóc nieukom (bo siedza tu juz 2 lata i niby sie ucza,ale ja sie uczylam norweskiego ledwo 7 miesiecy i cv potarfilam sobie napisac,ale to trzeba bylo przysiedziec a nie na latwizne jechac komus tylek truc po nocach:angry:
mieli byc o 20 i nadal ich nie ma,akurat dzisiaj!!! jak moj serialik o 21.30 sie zaczyna na tvn
ciula bede slyszec co w tv mowia,bo ON jest glosnym czlowiekiem
ale mam nerwa!!! juz nie pierwszy raz jak po nocach do nas jezdza
a moj glupi łoś do dyspozycji o kazdej porze dnia! bo by powiedzial,ze juz za pozno...wrrrr faceci
 
Lilka - dzięki, kobieto jesteś WIELKA!!!! zapomniałam, że to dziś "Przepis na życie" i znowu bym przegapiła. Czasem dobrze wejść na BB hihihi.
 
reklama
cześć mamuski ;)
witam po pracy-dziś sie nie narobiłam...we wrześniu jest słabszy ruch bo szkoła i cała ta wyprawka ,ubezpieczenia,przedszkole....

dzieci odebrane,lekcje z Zuzką odrobione,teraz lepią z plasteliny..
zaraz biorę się za sprzątanie..




Lilka cześć kochana...jeśli nie zmyjesz tuszu to nie tylko obciąża rzęsy ale przede wszystkim je łamie....
co do kremu nawilżającego to jeśli wklepujesz go rano to do wieczora nie ma po nim śladu ,więc skórze twarzy to nie szkodzi,ale cały dzień gdzieś sie przemieszczasz i ogólnie trzeba przemyć twarz bo spaliny,kurz itdddd-wiadomo trzeba oczyscić skórę i stonizować.

co do kremów przeciwzmarszczkowych to ja stosuję od 25 r.z. kremy..
pod oczy krem wklepuje się serdecznymi palcami (bo są najlżejsze) i robi sie to w miejscu gdzie kończy się kość oczodołu..nie pod samymi oczami bo spuchną..krem dostanie sie do oka itd..

skoro kupiłas krem po którym się świecisz to znaczy ,że jest dla Ciebie za tłusty...Vichy ma dobry krem przeciwzmarszczkowy matujący....


Agatulka fajnie,że do nas wleciałaś....kooope czasu Cię nie było:)
wiadomo już Kto u Ciebie mieszka ;))????


Cokies kochana ,pewnie korzystaj z pogody jak najbardziej....jak zaczną sie deszcze trzeba bedzie w domu siedzieć..;/


Katrin jak tam dzis samopoczucie???

Lampencja gratki córek:)) i może się znajdą środki na powiększenie rodziny i bedzie upragniony synek:)

Kartina jak tam ,mąż dojechał szczęśliwie??

Ewunia ???????????????????:sorry2:

naszej WISIEŃCE padły oba kompy i jest odcieta od świata...tęskni za nami i pozdrawia ;))

ktoś ciegle nie znany :)) może na koniec wrzesnia na usg bedzie coś widać ludzię mówią że chłopak mało tyje tylko brzuszek i chyba serio na twarzy zmieniłam sie ciutkę ważne by było zdrowe ale fajnei by było jak by była dziołcha hehehehehh
lekarz zaliczony siata lekó bardziej wzmacnających bo prawie nic nei mogę a katar meczy w aptece tylko pani poleciła syrop dla ciężarnych i karmiacych *spam* zobaczymy czy warty


wiecie jak mnie denerwuja ludzie co po nocach jezdza do innych???:wściekła/y: mamy takich jednych
starsi od nas,dziecko jedyne dorosle i chyba im sie zapomnialo jak to jest jak sie ma dzieci,baa co ja gadam ludzie z jednym dzieckiem ledwo wiedza co to jest posiadanie dzieci!!! takie moje zdanie,sama mialam jedno i teraz widze roznice...
nosz kurde nie potrafią sobie cv po norwesku zrobic,to ok,rozumiem pomóc nieukom (bo siedza tu juz 2 lata i niby sie ucza,ale ja sie uczylam norweskiego ledwo 7 miesiecy i cv potarfilam sobie napisac,ale to trzeba bylo przysiedziec a nie na latwizne jechac komus tylek truc po nocach:angry:
mieli byc o 20 i nadal ich nie ma,akurat dzisiaj!!! jak moj serialik o 21.30 sie zaczyna na tvn
ciula bede slyszec co w tv mowia,bo ON jest glosnym czlowiekiem
ale mam nerwa!!! juz nie pierwszy raz jak po nocach do nas jezdza
a moj glupi łoś do dyspozycji o kazdej porze dnia! bo by powiedzial,ze juz za pozno...wrrrr faceci

Lilka tacy sa ludzie najgorsi a ja ci powiem że sa i tacy z dziecmi mam znajoma która łazi chyab z domu do domu i tez pół dnia by siedziała komuś na głowie
sama lubię czasem do kogoś iśc ale kurde trza umiar znać bo nieraz ludzie go nei znają

ja tez stałam sie fanką tego serialu ehhehheeh
dzis jak cos to jest TOPP MOdel hehehhe
 
Do góry