reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witam
No i mój brzuś jest do wydania i to zaraz po cookies ;-) Więć Mamuś chyba nie będziesz musiała dłużej czekać ;-)

I widze że jakies umawianka się szykują.No obyście mogły się w sierpniu spotkać tego Wam życzę


A pogoda w lipcu M A S A K R A!!!! No i widziałam inna nazwe tego miesiąca LIPCOPAD :-D


A w tv to co pokazują te zalania i podtopienia to cos okropnego i to tak co roku jest :-(

Mój synek w nocy daje spać mamusi jest grzeczny ale w dzień to czasem daje tak do wiwatu że myślę czy za dużo energii nie ma haha.ZA to ja dziś też kiepsko spałam bo mi w nocy stopy dokuczają
 
reklama
Witajcie Babeczki,

na wstepie oczywiscie buziaki i zyczenia dla solenizantek :tak:


Mama05,


kochana moja, zycze Ci wszystkiego tego, co oznacza szczescie dla Ciebie, spokoju ducha i milosci, spelnienia marzen tych malych i duzych.. Ty wiesz.. :zawstydzona/y:

Twoj_specjalny_dzien.jpg



Cokies,

rowniez dla Ciebie najlepsze zyczenia, samych dobrych ludzi dookola, milosci, oraz spokojnego porodu :tak:

Jadalny_bukiet_kwiatow.jpg



Zuzia,

sciskam kochana mocno, moze jednak jeszcze poprobujecie :tak: Zasylam pozytywne fluidki """"""""":-)


Aniu,

kurcze, nie wiem co Ci poradzic kochana, moja mala juz nie je mleka w nocy, dostaje kolacje i maszeruje spac, czasem sie w nocy przebudzi i jeczy, daje jej kilka lykow wody, poglaskam i spi dalej ( pod warunkiem oczywiscie, ze to nie zeby, albo cos ja boli ).. Moze ktoras mama tez miala ten problem i cos doradzi?? Sciskam Cie mocno.


Leika,

poglaskaj brzuszek ode mnie i tego nocnego lobuziaczka :-D


Katrina,

w tym Sainsbury'm gdzie ja robie zakupy koperek stoi na takim osobnym regaliku przy warzywach, sa tam ziola w doniczkach i w malych celofanowych opakowaniach, w takim wlasnie jest koperek ( dill)


Joas,

kochana, ja zawsze mysle o Tobie i zycze Ci z calego serca, zeby wszystko sie dobrze poukladalo, caly czas zaciskam &&&&&&&


Ewuniaf,

kochana, uwielbiam Twoje optymistyczne posty !! :tak:


Sempe,

gdzie zniknelas znow ??? I wiesz - ja wciaz czekam :-D


Pawimi,

czy Ty wrocilas juz z wyjazdu ????


Bedismall,

odezwij sie do nas prosze, martwimy sie o Ciebie...


Magda,

powalilas mnie tym LIPCOPADEM, super :-D



I juz zapomnialam co jeszcze komu, wybaczcie :zawstydzona/y: A na spotkanko to sama bym pedem przyleciala.... Eee - a tak na powaznie - moze zorganizujemy jakies spotkanie ???? Gdzies, gdzie bedzie w miare dobry dojazd/przylot dla kazdej, ktora bedzie mogla sie spotkac, co myslicie ???
 
Ostatnia edycja:
Maureen- kochana moja-dziekuję ;****
ja nadal zaciskam &&&&& za Twoje sprawy!

Magda- no tak!! przecież jeszcze Twój brzuszek "bedzie do wzięcia" to ja zaklepuję!!!!
raz,dwa,trzy-zaklepane ;):*

lipcopad-dobre...ale niestety prawdziwe..
masz racje jak sie patrzy w tv to serce boli co się dzieje...i kiedy to ma wyschnąć...zaraz jesień i znowu ludziom grzyb wyjdzie w domu..dzieci beda chorować ..biedni ci ludzie......
 
cześć wszystkim
ja również mam 3 dzieci
tak Was podczytuję i postanowiłam się odezwać

mam 3 corki
Julka 9 lat Majka 3 lata i Olga 6 miesięcy
 
Mama ja właśnie słucham muzyki z filmu Pamiętnik i popijam kawkę chłopcy zjedli placki i poszli na podwórko póki nie pada a Maja śpi.Mam doła ostatnio nic mnie nie cieszy,stwierdziłam że moje życie jest szare,nudne i do doopy.

Przyjemnej pracy :-)

Mona wow trzy córki co mąż na to? Kobiety górą
 
Hej Justynko
Nie ma wyjścia musi się z tym pogodzić choć pewnie za jakiś czas bardzo odległy jakieś 10-12 lat pomyślimy nad facetem
ale ogólnie chcieliśmy 3 dzieci a kiedyś mąż mówił ż echce 3 córki (wieki temu to było) i kiedy w tamtym roku z usg wyszłą 3 baba trochę mu mina zżedła ale cieszy się bardzo
zresztą nasze dziewczyny (2 starsze) to takie chłopczyce bardziej samochody śrubokręty itd wolą niż lalki
 
reklama
ja tez chcialabym sie z Wami wszystkimi spotkac...ale kurcze mieszkam na koncu swiata :-D...moze tylko troche blizej niz Pawimi ;-)
Może nie na takim końcu??? Będę wkrótce w Twoich okolicach

Mona-zalew witaj!!!
My z Iwosz we wrześniu planujemy babski weekend :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry