reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Mama05,

kochana, bardzo Ci współczuję tych ciężkich przeżyć, ściskam mocno i myślę o Was..
Składam kondolencje mężowi, zapalam w myślach świeczkę dla Jego Mamy [*]..


A w ogóle to witam po dłuugiej nieobecności. Witam serdecznie wszystkie nowe Mamusie na naszym wąteczku, strasznie się cieszę, że tak się rozrósł i ciągle panuje tu taka ciepła atmosfera..

Teraz tylko się witam, bo Marcelka popłakuje i pora na karmienie, ale dopiero mam net teraz, więc musiałam naskrobać chociaż kilka słów.. Potem jak się tylko da, to napiszę więcej. Buziaki dla Was wszystkich moje kochane.
 
Dzień dobry Mamusie,

Mamo05,
przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń, życzę siły dla całej Rodzinki,

to duże szczęście kiedy nasi rodzice mogą dążyć długich lat i nacieszyć się wnukami,
w niedzielę minęły 4 lata od śmierci mojego taty i ogromnie mi go brakuje,
najbardziej brakuje mi rozmowy bo to mądry człowiek był i jego rady czasem bardzo by mi pomogły,
no i żal mi, że nie poznał swojej wnusi, blond rozrabiary, jestem pewna, że by się w niej zakochał :)
jedno co mnie pociesza - on długo i bardzo ciężko chorował, na kilka miesięcy przed śmiercią śniłam mu się z mężem i dwójką bąbli,
że opowiadamy o dziadku, tak go uspokoił ten sen, bardzo był odmieniony i spokojniejszy,
więc tak sobie myślę, że on widzi...

dziękuję Wam bardzo za miłe powitanie:) będę wpadać jak tylko mi moja łobuziara pozwoli
dobrego dnia

Jeszcze podzielę się tylko ostatnimi wydarzeniami u małej Emilki,
jakąś fazę dziwną przerabia - płochliwa się dziewczyna zrobiła i byle co psuje jej humorek :confused: wyszłam z kąpieli z mokrymi włosami, ta w płacz, otwieram kran z wodą też łezki... babcie widzi - płacze
za to pięknie siedzi podparta poduszkami a wczoraj to siadła nawet chwilkę bez,
duża gada, znaczy się zawodzi :tak:
za to dalej nie ma ząbków a w tamtym tygodniu była taka rozróba, jakby się przebijały... ale nieee... neverending story :dry:

Dzień dobry wszystkim!

Miłego dnia.

Joaś,
Jak się czujesz? Co słychać u Twojej wesołej kompanii?

Mamo 05,
Trzymam kciuki za powodzenie w staraniach :tak:
Ja sobie troszkę odpocznę, ułożę z pracą jakiś plan i również przystępuje do akcji bo chciałabym, żeby była nieduża różnica wieku między bąblami, tylko najpierw muszę być w dobrej formie, żeby podołać odmiennemu stanowi :blink:
Już tu przeczytałam jak pracować na chłopczyka :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej.
Ja się tylko przywitam bo zmęczona jestem. Byłam wczoraj na imieninach sisostry i wróciliśmy dopiero o 0.30.

Mamo przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń w Waszym życiu. Przytulam.
 
Dzień dobry :tak:

dziwnie tak po przerwie się "wklikać "..:zawstydzona/y:
Jak wiecie dopadła mnie depresja poporodowa, myślałam że jakoś rozejdzie się szybko po kościach, ale niestety tak się nie stało i walczę już ponad miesiąc, ale jest coraz lepiej ( mam nadzieję ), Najważniejsze, że mam ogromne wsparcie w mężu, który bardzo mi pomaga przy dzieciach, bo inaczej to nie wiem jak bym funkcjonowała :confused:

Muszę dokładniej poczytać co u Was i nadrobić zaległości, pewnie trochę mi zejdzie, bo nie mam teraz za dużo czasu na komputer niestety.. Ściskam Was moje kochane, jak zawsze myślę o każdej z Was :tak: Miłego dnia i do poczytania ;-)
 
Witam!

Po fali okropnych upalow przyszlo zimno (13'C). Maciej nadal chory inhalacje i siedzimy w domu, wiem ze sa gorsze choroby ale te jego ciagle oskrzela podlamuja mnie psychicznie. Do tego maz pracuje tylko do konca czerwca...bo jak sie okazalo przedluzyli mu umowe...o miesiac. Ehhh szkoda gadac

Mamo
[*] dla tesciowej, a sil dla Twojego Tomka i dla Ciebie. Wiem co przechodzicie
Joas kochana czyszczenie i malowanie mebli to juz chyba praca nie dla kogos w Twoim stanie?!
Mauren, Anna, Weronika fajnie ze znajdujecie czas aby zagladnac. Mnie tez ostatnio czesciej nie ma niz jestem...a co dopiero jak zaczna sie wakacje :szok:
Pawimi i Sempe na urlopach wiec nie zagladaja
Iza pozdrawiam1 I jak radzisz sobie z nadmiarem wolnego czasu? Czy jeszcze zamykasz sprawy?
Ewa gdzies sie zapodziala i nie zaglada

Witam nowe wielodzietne i te ktore chca nimi byc mamusie!!!

Pozdrawiam wszystkie!!!

PS a my troche z mezem poszalelismy i czekamy do 25 na wynik ;-)
 
witam sie i ja
MAUREEN-trzymaj sie dzielnie-wiem co to jest depresja poporodowa....dobrze,ze mąż wspiera

MADZIARA KR- dzieki za kciuki ,mam nadziej,ze Tobie tez sie uda jak juz stworzysz swoj plan:tak:

ZUZKUS- NO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pieknie-to czekamy do 25:-D:-D:-Drozumiem ,ze córke "robiliście";-)

ja dzis dostalam @ wiec od 5 do 9 d.cyklu bede brala Clo a pozniej w 12 d.cylku na usg i zobaczymy czy bedzie owulka:-)

mileg dnia zycze i dziekuje za wsparcie!!!
 
reklama
Do góry