reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

ANETA- ja juz inaczej nie umniem Ci wytlumaczyc z suwaczkiem [FONT=&quot]
e052.gif


mam nadzieje,ze jeszcze poprobujesz:tak:

ANNES- w takim razie zycze synka
[/FONT] [FONT=&quot]
a130.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a130.gif


ja mam parke starsza corka i teraz tez bym chyba chciala corke,choc jak patrze na synka to z charakteru jest cudowny,corka to nerwusek i musi byc na Jej,ale moze druga nie bedzie taka żywiolowa[/FONT] [FONT=&quot]
c018.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c018.gif


zobaczymy czas pokaze czy wogole uda mi sie zajść bo narazie to klapa:-(
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
amelia 211.jpgamelia 212.jpgjuz probowalam ale jak zapisalam to suwaczek wyszedl mi na moim profilu ale bede probowac dalej

przepraszam ze ciagle zawracam ci glowe:zawstydzona/y:ale jak wchodze w sygnature przekopiuje adres i klikam na zapisz to wychodzi mi taka wiadomosc INVALID FILE a niestety nie znam angielskiego i jak klikam na wysli to to samo bo adres mi zostaje tam gdzie go wpisalam a u gorypisze obrazek w sygnaturce pod spodem Dodaj obrazek do sygnatury Wpisz adres URL to tu go wklejam na dole mozna dodac swoje zdjecie z komputera i calkiem na dole pisze wysli i nie moge sie z ym polapac

proba ale mysle ze nie wyszlo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
UWAGA! SEMPE POWRACA:-D

witajcie Kochane, dobrze ze pamietam jak się nazywam po tak intensywnym dłuuuuuuuuuuuuugimmmmmmmmmm weekendzie:-)
od srody do wczoraj mieszkała u nas kolezanka która przyjechała z Niemiec na sobotnie spotkanie klasowe, które notabene UDAŁO SIĘ DO ENTEJ POTĘGI!!!!!! ciało mnie boli do dziś ale co się dziwic jak 7h tancowałam non stop!! :szok:.. wszyscy mówili mi takie komplementy ze do dziś mam rumience na twarzy hihihih

Mała mi tu pod kolanami swiruje, pranie czeka na powieszenie, super pogoda za oknem o 11.00 idę się opalać bo przeciez w sobote wyjazd na morze a tam to nie wiadomo jaka pogoda będzie!

witam nowe mamusie , czujcie się tu dobrze pytajcie i odpowiadajcie jak najwiecej!!!
 
mama05- nio to zycze powodzenia i coreczki. Moja starsza to tez nerwusek. Mała już zapowiada sie na zywiołowe dziecko i ciagle sie cieszy
 
mama05- nio to zycze powodzenia i coreczki. Moja starsza to tez nerwusek. Mała już zapowiada sie na zywiołowe dziecko i ciagle sie cieszy

ANNES- [FONT=&quot]
c013.gif

DZIEKUJE!!a jak bedzie zobaczymy

SEMPE- nooooooooooooooooooooo! witamy spowrotem i w cudownym humorze i te komplementy...widac ze potrzebowalas sie wybawic i fajnie ze sie wszystko udalo...

ANETA- mam nadzieje,ze jak Ci Adusia podeslala linka to dasz rade:tak:

ADUSIA- Weroniczka polecala na zabkowanie homeopatyczne kulki(do rozpuszczenia w lyzeczce wody) Chamomilla 30-moze sprobuj


ja zakonczylam czesc remontu w salonie i paaaaadam [/FONT] [FONT=&quot]
d015.gif


skrobie resztka sil...
sciskam Was
[/FONT]
 
Witajcie kochane!!! :-)
Bylam wczoraj i nawet napisalam posta ale komp mi tak przymulal ze nerwowo nie wytrzymalam. Pisze wiec dzis co pamietam
Mamo w ten weekend mialam super okazje na dziewczynke i moj M byl zdecydowany...ale ja nie do konca. Tobie &&&
Weronika moge sobie wyobrazic jak Ropa wyglada bo u nas tez ogromne szkody. jedyny plus to to ze w gorach szybko woda opada. Dobrze ze udalo Wam sie wrocic do domu
Aniu u nas Mackowi tez juz kleszcza w tym sezonie wyciagalam ale na szczescie nie ma obrzeku. Za to mnie wkrecil sie w piers :szok: erotoman jakis i...kurcze nie chce zejsc, chyba musze sie z tym przejsc do lekarza :-(
Sempe fajnie tak sie oderwac od codziennosci :tak:
Pawimi co u Ciebie?

Witam nowe wielodzietne mamy!!!:-)

A to kilka widoczkow z mojej miejscowosci
0000SFG4RSMR1U9M-C303.jpg0000SFG5ITKFDLXV-C303.jpg0000SFG6STQ8WX1B-C303.jpg0000SFBRD25LIVSF-C303.jpg0000SEPOGGYGEO98-C303.jpg[video=youtube;a8O7FjVMEPM]http://www.youtube.com/watch?v=a8O7FjVMEPM&feature=player_embedded[/video]
 
reklama
Czesc dziewczyny
brakuje czasu na wszystko:( a tu od poniedzialku trzeba jezdzic na rehabilitacje z najmlodszym:(
Dobrze ze cala trojka smacznie spi to moge chwile poczytac cou was






















;9
 
Do góry