reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
witajcie :-)

wisienko - wszystko będzie dobrze! dawaj tu znać co i jak:tak:
bedi jestem z Toba - trzymaj i nie daj się !
zuzia - zdrówka no i tulam --dlugo mężusia nie będzie:-(

mamusia - mordeczko Ty moja - Ty to zawsze się ucieszysz na moj widok:-D to mowisz ze dzieciaczki Twe gimbusem dojezdzaja...--- ja to pod sama klase prowadzam - haha i macham na pozegnanie:-D----ciesze się ze dalam do I klasy--- juz mi tu przychodzi i po angielsku nawija:-D

pzdr
 
Bedi poruszyłaś ciekawy temat dotyczący karmienia piersią. Nie jest to komfortowe zarówno dla mamy jak i osób, które przyszły na msze. Dodam, że ja rzadko chodzę na msze ale jestem ciekawa waszych doświadczeń, karmicie piersią w kościele?
 
Hana
po angielsku ?? ..moje oba po angielsku i hiszpańsku-odbieram ich i D.-->o'la mama:-D
jeżdżą gimbusem ,ale do szkoły mają 3 km więc nie jest źle..a że gmina sie wzięła i rzuciła i zasponsorowała gimbusa to korzystam :)
i wierz mi---> długo stoję i macham i całusy przesyłam bo D.do ostatniego momentu mi całusy śle.

jak siostrowa ciąza??? wie już Kto brzuś zamieszkuje?


ja kanapowo ---> za-pra-szam chętne :-D
 
o'la mamusia:-Dsuper ze hiszpanski:tak:--- to ja ide do Ciebie na kanapke ---a masz kocyk?:-D a sis - dziekuje--- brzusio ma sie dobrze - cos tam juz się rusza--najpierw ze dziewczynka a teraz ze chlopiec--- dodam ze wolalaby coreczke ---ale w zasadzie ma byc zdrowe i tyle;-)
lece na angielski - trzeba jakos sie wdrozyc po wakacjach ---a jest strasznie trudno:eek:
 
czesc Mamuski

Jakaś taka nie bardzo jestem... pogoda do niczego - niestety koniec lata i zaczęły się choróbska.

Wisienka - oby się okazało, że wszystko w porządku!!!!

Bedi - na prawdę serdecznie Ci współczuję, ja nie wytrzymałabym z takim kimś,

Mamusia, Hania, Weroniczka, Zizia - przesyłam gorące pozdrowionka - wbrew pogodzie. U nas była wczoraj taka wichura, że nos z domu nie wystawiałam, dziś już lepiej, nie ma wiatru, ale za to pada.
 
Bedi przeczytalam i rece mi opadly, brak mi slow! Wspolczuje i przytulam. Oferuje tez wsparcie choc niestety tylko wirtualne. Trzymaj sie i podejmuj wlasciwe decyzje dla dobra Twojego i dzieci!!!
 
Hej :)

U nas sytuacja się normuje. Iza na zielonej szkole się trzyma choć niektóre dzieci płakały już w niedzielę.

wisieńka - trzymam kciuki za dobre wieści
mama i hana - brawo dla I-szoklasistów :-)
zuz-inka - tulam oby 3 miechy szybko zleciały

Co do karmienia piersią w Kościele - ja nigdy nie karmiłam w wychodziłam do toalety.

Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
wisienka - trzymam kciuki aby wszystko było ok.

bedi - współczuję waszych relacji. Ja jestem z takich osób, że nawet "dla dobra dzieci" nie zostałabym w toksycznym związku. Można ratować cokolwiek, jeśli jest wola obu stron. Ale jeśli Ty masz czekać na reakcję pana i władcy? Trzymam po prostu kciuki, abyście spróbowali rozwiązać swoje problemy. Nic, tylko rozmowa.

katrina - u nas też choróbska.... Niestety. Ostatnio moja Nadia miała gorączkę, bez żadnych innych objawów...
 
Do góry