reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Iza czyli kupić tkaną a są jakies wymogi jaka to ma być?Bo jest duża rozbieżność w cenach tych chust i nie wiem czy tu się płąci za firmę czy faktycznie jest różnica.Popytam tych pań na tej lekcji z bobathu. Mam nadzieję,ze dziś potwierdzą mi termin
 
reklama
dobra chusta jest zwykle tkana splotem skośnkrzyżowym lub skośnodiamentowym. Takie sposób tkania sprawia, że tkanina naciąga się we wszystkich kierunkach i otula dziecko równomiernie jak bandaż, ale nie sprężynuje. Najtańsze takie chusty to polskie nati i lennylamb. Chusty przeznaczone do noszenia dzieci zaczynają się od ok 170 zł.
A różnica jest. Droższa chusta po 2 latach używania nadal wygląda świetnie, a tańsza po roku potrafi się zmechacić i generalnie stracić na estetyce. Grubsze chusty noszą lepiej większe dzieci. Ja jestem miłośniczką storchenwiege i didymosów. noszę wyłącznie w takich chustach i to dlatego mam je w sklepie. ;-)

Tak czy siak, zanim zrobisz kolejny zakup chustowy, pogadaj najpierw z rehabilitantem, a moje pisanie potraktuj wyłącznie informacyjnie, bo ja przecież nie widziałam Twojej małej, a każdy przypadek jest indywidualny :-)
 
Witam z kawką pierwszą dzisiaj dopiero
Zakupy zrobione,Kacper w przedszkolu Adrian w szkole wracają mniej więcej w tym samym czasie więc luzik.Adrian jutro idzie na urodziny do kolegi,trzeba jeszcze kupić prezent a ja kompletnie nie wiem co :-(

Wisieńka nie martw się tyle,wazne że ćwiczenia pomogą i Emila będzie zdrowa.
Mama fajnie ze dzieci zadowolone,Ty masz troszkę spokoju.


Miłego dnia wszystkim!
 
iza na pewno pogadam z rehabilitantem a przed zakupem kolejnej poradzę się ciebie dokładnie. Dzięki za pomoc
justyna zawsze mam kłopoty z kupowaniem prezentów dla kolegów Macka czy dla swoich chrześniaków.
U mnie dziś gołąbki bez zawijania z kapustą pekińska bo zwykłej nie mogę.
 
Witajcie, ale naprodukowałyście dziś od rana.... fajnie, było co czytać.

mama - nie będę Ci pisać, że tu mam fajnie z przedszkolem, bo Ciebie tylko wkurzę i sama sie znów nakręcę na politykę pro-rodzinną w Polsce.
Dlatego wyjechaliśmy z kraju, bo nie dalibyśmy sobie rady finansowo żyć z jednej pensji (chcąc mieć dziecko).

Wisieńka - będzie dobrze! widzisz przespałaś się z problemem i już zaczyna byc widać światełko w tunelu.

Iza - właśnie my kobiety mamy podzielną uwagę - i to za bardzo!!! idziesz zrobić jedna rzecz, a po drodze robisz jeszcze pięć... normalka.

justyna - no to zawsze jest problem, prezenty urodzinowe (nie tylko dla dzieci) - no ja miałąm nadzieje, że mojemu mężusiowi sprawie prezencik na urodzinki, ale chyba będzie później... co sie odwlecze to nie uciecze!
 
wczoraj byłam na zebraniu w szkole, wypełniałam ankietę. Trzeba było zaznaczyć, czy dziecko pochodzi z rodziny:
a) pełnej b) niepełnej, c) rekonstruowanej, d) zastępczej, e) wielodzietnej.
wrr.... ja zaznaczyłam, że z pełnej, bo zupełnie nie rozumiem takiego wydzielenia "wielodzietnej"..

Po prostu nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki podzial :-o

Zuz Inka jak tam Maciuś??

Macius ma chroboty na oskrzelach wiec od srody w domu...no coz po takiej przerwie w poniedzialek pewno bedzie mega placz.

Wczoraj bylam z Mackiem na izbie przyjec bo spadl z roweru i bardzo skarzyl sie na raczke nie pozwolil jej dotchnac. Wchodzimy do rentgena on splakany ale jak zobaczyl lekarza to mowi nic mnie nie boli idziemy do domu :-D lekarz sie usmial ze to sila uzdrawiajaca szpitala. Na szczescie wszystko ok tylko mocno potluczona. Dzis bylam na zebraniu w przedszkolu ale u nas cywilizowane miejsce wiec oplata zostala utrzymana na poziomie 250 z wyzywieniem

Pozdrawiam i wlece pozniej bo maz dzis i jutro w pracy :-(
 
a ja nie wiem co sie ze mna dzieje?
wczoraj mialam taki napiety dzien,ze cos okropnego .nie potrafie utrzymac nerwow na wodzy.
zaczela sie od krzykow na mateusza w samochodzie po mieszkaniu latalam jak jakas wsciekla(pewnie z boku patrzac niezly ubaw)
na koniec zadzwonila klijentka meza i cos krecila,ze mu zblokuje tygodnowke,bo ona ma limit w banku ja jej na to ,ze jak
ma limit to niech wstrzyma remont i od slowa do slowa po skonczonej rozmowie poplakalm sie jak bobr.
wylaczylam telefon a moj biedny maz dzwonil 15 razy i sie wystraszyl wsiadl w busa i pedzil ponad 100km,bo mi sie cos stalo.
mam dola,bo dzisiaj wcale mi nie lepiej.
musze zmienic nastawienie ,bo zwariuje przeciez wszystko jest dobrze a ja szukam problemow i czepiam sie o wszystko
oj ciezko ze mna wytrzymac.

czytalam was i widze,ze tez macie ostatnio napiete dni.brr.glowa do gory;-)
zaraz lece powiesic pranie na dwor,bo ma byc pieknie.
szybciutko ogarne na dole i o 10h jedziemy na mecz danielka. maz znowu w pracy,ale wroci okolo polodnia.

sciskam Was wszystkie i zycze udanego dnia.
 
Witam weekendowo,

Za mną bardzo ciężki i pracowity tydzień, nie miałam czasu na to forum :zawstydzona/y: Pewnie nie za bardzo doczytam, co u Was, ale rzucił mi się w oczy suwaczek Zuz-Inki - serdecznie gratuluję!!! :-)
 
Witajcie sobotnio,
Kulki juz zaliczone, zakupy też , teraz pora na kawkę i kompa.

Leika
- właśnie wczoraj myślałam o Tobie (wstyd sie przyznać troszkę mi sie zapomniało Nick-a, ale kojarzyłam twarz z awatarka), że dawno Cię tu nie było i mam nadzieje, że u Ciebie wszystko w porządeczku???
 
reklama
Do góry