reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witam weekendowo,

Za mną bardzo ciężki i pracowity tydzień, nie miałam czasu na to forum :zawstydzona/y: Pewnie nie za bardzo doczytam, co u Was (....)

dokladnie podobnie i u mnie...dzien dobry, nie wiem czy mnie jeszcze ktos na tym forum pamieta ale postanowilam byc grzeczna i sie przywitac.
Moj najmlodszy mnie zbudzil punkt 7.00 ze musi jesc sniadanie a w ogole to jest slonce i juz nie wolno spac. Wyslalam go na dol na "samowolke" i ponownie zapadlam w gleboki sen bo przeciez nie bylo mowy o tym zebym sie z lozka dzwignela. Jestem tak skonana po tym tygodniu ze nawet ciezko mi to wytlumaczyc. Jeszcze 3 takie tygodnie mnie czekaja, wiec odliczam w cichosci i zagryzam zeby. Mam tylko nadzieje ze cala ta zmiana wyjdzie mi na dobre a nie okaze sie porazka.
No nic, ide dom ogarnac z grubsza bo wyglada jakby tornado przeszlo a pani do sprzatania dopiero w przyszlym tygodniu przyjedzie, no i musze cos sie w kuchni pokrecic, mam pelno miesa i innych zapasow i nie mialam czasu tego ruszyc przez caly tydzien, do tego z Jonkiem na zakupy jestem umowiona bo pozniej jedzie juz do ojca a we wtorek niestety wyjezdza spowrotem do jednostki. Leci ten czas nieublagalnie szybko a ja nawet nie malam czasu zeby z nim go spedzic a wiec spadam moje drogie i milego weekendu zycze paniom.

Mama - tak wszystko plynie, jeszcze chwilke sobie poczekacie ale wszystko jest w drodze.
 
reklama
jestem i ja;)))

my też dziś zalatani;)
rano pojechaliśmy do Leroy kupić tynk na płot bpo nam zabrakło,kupilismy też płytki na wejście przed domem i fugę i klej i jeszcze parę "pierdółek "..
potem do Dekatlona bo znajoma dała mi znać w wyprzedaży kozaczków i za 60zł mam dal dwójki buty na zimę :)))

potem do Auchan do zoologicznego po kuwetę dla Bona,żwirek i myszki..
po zakupach lody i do domu..

w domu koło 13.00 szybkie spagetti i do pracy-ja tynkowałam a Tom kładł płytki:)) skończyłam o 17..Tom po 19.oo

teraz po kolacji i piwku jestem i po prysznicu ..znalazłam jeszcze siłę by odpalić bb:))

Iwet znam taki stan...czasem tak mamy i nie wiadomo czemu..
tulę i oby szybko wróciła równowaga!!
jak mecz???

Pawimi- dzięki!!! :)))

Katrina Ty jak zawsze kulki zaliczone ;))

Leika witaj ..kooope czasu Cię nie było.ale teraz większość z nas zaganiana.....jeszcze trochę i opanujemy sytuację:)
pogłaszcz brzusio:)

Zuz Inka zdrówka dla Maciusia..


jestem urobiona i paaadaaamm..

spokojnej nocki kochane mamuśki:):*
 
mama - cóz ja poradzę, że tak mam - LUBIĘ KULKI!!!!! ten typ tak ma!

kochane zmykam i życzę miłego wieczorku - idę pomolestować męża!!!!!!
 
witajcie babeczki;))

Katrina -Ty kulkowa babko:-D:-D

kochane miłej i rodzinnej niedzieli życzę :)nam dzieci zafundowały pobudkę o 7 więc nasza niedziela bedzie długaaa:sorry::-)

przesyłam słonko tym które nie mają :) i sciskam

Ewunia
Pawimi
Weroniczka
Iwosz
Joaś
Sempe
AnnaS
Wisieńka
Justyna
Magda
Leika
Lilka
Agatulka
Iwet
Zuz Inka
Iza
Bedi
Maureen(brak mi Ciebie:-()
Cokies

mam nadzieje ,ze buziaki do Was dolecą:-D:-D

jutro po pracy wlecę:tak:
 
Hej
Ja tak na chwilkę
U nas wszystko pięknie i cacy.Mały w domu się łądnie zaaklimatyzował i rodzince daje normalnie funkcjonowac.ładnie je i śpi duzo kupek i bączków robi i jest grzeczniutki.
Tutaj filmik z Bartusiem jeszcze w szpitalu w drugiej dobie zycia


Siostry zakochane w braciszku do szaleństwa zwłaszcza Julka,ciągle chce go przewijac i nosić .

To jest filmik trzeba w zdjęcie kliknąć.
 
Witajcie ale dzisiaj fajnie,cieplutko słoneczko świeci,jak Majka wstanie to pewnie pójdziemy na spacer.

Katrina ach ty kulkowa dziewczyno ;-)
Mama buziak doleciał ja też przesyłam teraz wszystkim :-)
Magda słodziak z Bartusia widać że grzeczniutki :-) Super że siostry nie zazdrosne
 
magda-sloneczko cudowne z twojego bartusia.kochane malenstwo.
mama-dziekuje za sloneczko ,ale to chyba zbyt daleko ,bo przygaslo po drodze:-(

wiecie od 3 miesiecy chodzimy do innego kosciolka,bo jest mniejszy,przytulniejszy i nie ma problemu z parkingiem.
zdecycowalismy,ze wlaznie w nim mateusz przyjmie pierwsza komunie w przyszlym roku.do tej pory nie bylo problemu gdzie sie chce do tego przystapic az tu dzisiaj w kosciele ksiadz na ogloszeniach oglosil zapisy na komunie na koniec dodal,ze w tym kosciele moga przystapic do komunii tylko i wylacznie dzieci,ktore chodza do europejskiej szkoly :szok:
wszyscy zainteresowani byli w lekkim szoku i mieki nadzieje,ze ta jakas pomylka.
Niestety nastapil podzial na dzieci dyplomatow i te inne czyli ludzi takich jak my(rozumiem gorszych).Bylo mi bardzo przykro ,bo niby dlaczego robia takie podaialy tzn.tamten kosciol jest dla ludzi ,ktorzy pracuja na placowkach a^pozostali ludzie niech chodza do innych^polskich kosciolow w Belgii.szkoda ,ze nawet w kosciele sa gorsi i lepsi
mateusz tylko zapytal,,dlaczego nie moge isc tu do komuni?
czy moja szkola jest gorsza?
Po tym co mnie dzis tam spotkalo juz do niego nie wroce.
 
iwet o matko a co to za podziały? Czy to znaczy że jeśli należysz do tej parafii a nie chodzisz do europejskiej szkoły to nie masz prawa tam przystapić do Komunii? Nie do pomyślenia.
Współczuję Synkowi wyobrażam sobie co pomyślał
 
reklama
Mu po gościach. Dobrze, ze przyjechali. ja nie pamiętałam ale Asia powiedziała mi, ze jej młodszy synek tez miał WNM i asymetrię i tez był rehabilitowany Vojtą. Nie ma po tym sladu a młody jest nad podziw sprawny:-)
Magda Bartuś świetny i wygląda na niemowlaczka a nie noworodka:-)
Iwet to jakaś paranoja:szok:
Miłej reszty niedzieli
 
Do góry