reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witam ja. Wróciłam od lekarza z Milusią. Dostaliśmy skierowanie do neurologa bo Milcia nie trzyma główki podciągana za raczki, wisi jej tak bezwładnie. Leżąc na brzuchu i przy pionizacji trzyma świetnie a za te rączki nie. Zmartwiona jestem okropnie. Do tego ciągle odwraca główkę w lewą stronę co może świadczyć o asymetrii ułożeniowej. Oczywiście do neurologa trzeba czekac miesiące na NFZ więc umówiłam się dziś na 17tą prywatnie
 
reklama
Hej, hej.

Ja w biegu okrutnym. Każdy dzień mam tak zawalony że ledwo na zakrętach wyrabiam :-( No ale taki urok bycia mamą :-)

Ewunia życzę Ci zebyś podołała tym wszystkim zbliżającym się obowiązkom.
Wisieńka będzie dobrze. Spokojnie kochana. Pewnie Neurolog przepisze Wam kilka ćwiczeń, które pomoga Maleńkiej i będzie dobrze :-) Napisałam Ci wczoraj PM odebrałaś?
 
Wisieńka - ja też sądziłam, że Gajka w podobnym wieku do Twojej małej nie ciągnie główki z leżenia na pleckach, dopóki gdzieś nie wyczytałam, że trzeba skupić uwagę dziecka na sobie tak, aby dziecko miało głowę prosto, a nie skręconą w bok. I faktycznie, gdy Gaja patrzyła mi w oczy, okazało się, że głowę dźwiga... może spróbuj w taki sposób?
 
Weronika odpisałam)))
IzaBK sprawdze jak się obudzi, czasem jak się bawimy i chce cos zobaczyć to wtedy robi ruch jak do siadania i ta główkę unosi lecitko a dzis po prostu wisiała jej tak całkiem bezwładnie.

Zobaczymy co powie neurolog. Całe zamieszanie z dostaniem sie do Wro z małą bo mamy teraz jedno auto a Polw pracy i nie da rady po nas przyjechac. Więc kolezanka nas wiezie kawałek a potem szwagier przejmuje, wiezie do sister i dopiero lekarz gdzie dojedzie do nas Pol.Dobrze, ze udało mi się ta wizytę umówić bo kolejny termin to na 23.09 a ja nerwuska jestem i bym oszalała ze zmartwienia
 
Witam z kawką:)
Ale wietrznie dzisiaj u nas,brrr

Maja śpi,zaraz Kacperek przyjdzie z przedszkola z dziadkiem,Adrian ma dziś lekcje aż do 15.15.Potem muszę jeszcze iść na zebranie do kościoła w związku z komunią

Wisieńka myślę że lekarz zaleci ćwiczenia i będzie ok.A kładziesz Emilę raz z jednej strony łóżeczka a raz z drugiej?
 
wpadam tylko jak blyskawica zlozyc gratulacje naszej Madzi - weszlam na momencik wczoraj zerknac na forum a tu taka wspaniala informacja! Zdrowka, szybkiego powrotu do formy i wiele radosci!!! GRATULACJE!!!

a ja niestety nie popisze bo musze zmykac do pracy...moze dzis pozno w nocy wpadne jak wroce i juz wszystko ogarne a gdybym nie dala rady to obiecuje w weekend sie odezwac.
Acha! synka wojaka mam i sciskam od kilku juz dni (chociaz powiedzial mi i ojcu jak bylismy w San Diego ze juz sie sam glaska hahahaha :-D). Szkoda ze juz niedlugo odlatuje a ja mam tak malo czasu zeby go wysciskac, no coz..


Pozdrawiam i do uslyszenia!
 
madziu zdrowka dla Ciebie i maluszka.

nawet tu widac,ze szkola na calego.nie ma kiedy czytac co u was a co dopiero pisac.
sroda to taki moj przerywnik koncze juz o 12h i wracamy z dziecmi do domku a na 16h mateusza wioze do polskiej szkoly a daniel ma trening.
kurcze ciezki bedzie ten rok ,bo maly bedzie w pol.szkole do 20h pozno nie wiem co oni wyprawiaja z planem lekcji.
dzisiaj wpada moj mezulek na nocke do domku haha smieje sie,ze on tez liczy ktory to dz.c.

u nas okropnie wieje jesien tuz tuz
pozdrowionka dla wszystkich zalatanych mam
 
Witajcie!!!
Dziś już trochę lepiej, już mi się nie leje z nosa, małej też, więc idzie ku lepszemu - dzięki za życzenia zdrówka, bo to na pewno one pomogły.
Pawimi - widziałam zdjęcia wojaka i mamy z wojakiem - Super!!!! Ale te dzieci szybko rosną, aż się wierzyć nie chce,

wisieńka, justyna, iwet, ewunia, mama, magda, cokies. Lilka oraz cała reszta ferajny - gorąco pozdrawiam (mimo pogody za oknami).

Dziewczynki jakie znacie skuteczne sposoby na przeziębienie (naturalne, bo wolę się nie faszerować pigułami, mleko z miodem i czosnkiem piję i syrop z cebuli tez znam).
 
Ostatnia edycja:
Jestem!
Bylam dzis z mackiem na kontroli u alergologa na szczescie pomimo kataru reszta ok. Dostalam nowe krople do nosa i reszta lekow jak bral
Pawimi do pracy :-o ja myslalam ze sobie urlop wzielas na te okolicznosc ;-)
Mama ma duzy ruch dzisiaj bo nie miala czasu sie odezwac
Wisienka nooo z tymi terminami na NFZ to masakra ja dla Ani trzymam kolejke na cwiczenia na maj nastepnego roku ale wiadomo ze prywatnie poszlismy zeby nam pokazala jak w domu cwiczyc zeby czsu nie marnowac
Iwet moj maz tylko w weekendy wpada ale udalo nam sie w drugim cyklu staran bo urlop wzial :-D
Katrina przede wszystkim przeziebienie trzeba wylezec...wiem wiem trudne

Ja powoli wdrazam sie w plan lekcji. Krzys w poniedzialek i wtorek moze isc z Ania i godzine siedzi na swietlicy...calkiem mu sie to podoba. A we wtorek i w srode Ania posiedzi po lekcjach godzine w swietlicy, akurat odrobi lekcje i go odbierze. W czwartek maja na 8 wiec super i tylko piatek niezorganizowany ale dam rade

Pozdrawiam!

Nie wiem czy wieczorem zagladne bo ma przyjsc kumpela na ploty...i znowu przez piwo sie wysypie :-D bo juz w lodowce mam free przygotowane wiec sie kapnie
 
reklama
Witajcie wieczorem. Wróciłam z niedobrymi wiadomościami. Emilka ma wzmożone napięcie mięśniowe, zwłaszcza w obręczy barkowej i przez to zaburzony rozwój fizyczny. Czeka nas długa rehabilitacja. Jutro musze znaleźć rehabilitanta prywatnie bo na NFZ oczywiście kolejki. Moze uda nam sie w pakiecie naszego prywatnego ubezpieczenia to upchac. Mamy zrobić badania hormonów tarczycy i USG mózgowia przez ciemiaczko. Smutno mi cholernie i bardzo sie martwię o ta naszą kruszynkę. Wiem, ze to nie tragedia i mam nadzieję, ze ćwiczenia pomogą ale to mnie nie pociesza. Neurolog do którego trafiliśmy okazała sie super fachowce z bardzo dobrymi opiniami ale samo badanie przerażające, jak cyrkowe sztuczki.
dziekuję za wsparcie i pozdrawiam
Zuz inka a czemu Ania ma rehabilitację???
 
Do góry