reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

cześć babeczki-piszę do Was z wozu transmisyjnego czyli z pracy:))

zalatana jestem...praca na rano,szkoła,przedszkole,zakupy i cała ta reszta...
ale ogarnę się i wejdę na odpowiednie tory..

Cokies super ,że MICHAŚ TAKI GRZECZNY-MOJA TEZ SIĘ tak się budziły-tylko na cycuszka i do spania;)

Wisieńka ściskam i ukochać Emi proszę :)

Zuz Inka mdłości życzę :) niech dzidzia zdrowo rośnie..

Justyna jak samopoczucie?

Katrina jak działania ??

ja mam 16d.c. więc jeszcze z 10 dni i zacznę sie zastanawiać czy @ przylezie czy nie....

Sempe?????????????
Weroniczka??????????

Bedi??????????

Aneczka gratki nowego zawodu:)) a jak po wizycie??
 
reklama
mama hej kochana.Masz neta w pracy, no to nieziemsko:-D
cokies mi tez się zdaje, ze ten polar za ciepły a zawsze mogę coś pod spodek włozyć. Jak patrzę teraz na ten upał za oknem to nie wierzę w zime. A całą noc lało
 
Witam!
Wpadlam na chwile przy okazji sprawdzania allegro. Objechalam faceta na czym swiat stoi i zagrozilam skarga do zarzadu. Kupilam 2 tygodnie temu w tym samym dniu ksiazki, koraliki itp i czesc do samochodu...no i wszystko przyszlo dawno temu a czesci nie ma!

Dzieci w szkole, dzis Macius wszedl do przedszkola zobaczyl placzaego kolege i...
b008.gif
mam nadzieje ze szybko sie uspokoil. Ja koncze obiad i zaraz lece po niego

Wisienka bedzie zima bedzie :yes: ...niestety!
Ja wszystkie dzieci chrzcilam w lecie w bialych spioszkach i kaftaniku, zadnych garnitorkow sukieneczek...jakos mnie to nie bawi.
Co do mdlosci to nie wymiotuje na szczescie tylko caly czas czuje taki niesmak

Pozdrawiam i wlece pozniej!
 
mama żeby ktoś cię nie zjadł, jakiś wilk w lesie jak będziesz wracać.Jak czerwonego kapturka;-):-DA Tom w domku oszaleje anim dzieciaki posną.
Idę z Milą na spacerek bo śpiewa do Czesia w łóżeczku z pół godzinki i zaraz jej się znudzi

zuz inka to dobrze, ze nie wymiotujesz, oby tak zostało a mdłości przeszły. Myśmy tez chcieli w lecie ale niestety chrzestni się na zmianę to urlopowali to byli na weselach:confused:
 

Załączniki

  • 20110906298.jpg
    20110906298.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Wisieńka kiedy ja wlasnie licze na jakiegoś wilka:-D:-D:-D
zaraz jeszcze oko henną podkreślę i w ogóle bedę dżaga:-D:-D:-D:cool2:

u nas słonko a jak u Ciebie?

Zuz Inka witaj kochana i &&& za Maciusia:tak:
a Ty sie nalatasz faktycznie z dziećmi...
 
Dziewczyny jestem :)zWami myslami bo fizycznie jakos brak czasu na odpalenie komputera. Dzisiaj jeszcze przyjezdzają na pare dni rodzice. Tato idzie na 5 tyg na radioterapie od poniedziałku. Wszystko jest z nim dobrze ale chcą miec lekarze pewnośc.Starszaki już zalatane w szkole :(Wczoraj po pierwszym faktycznie dniu pracy przyszły z zadaniami. Stach -6 kl- miał 2 duże wypracowania z polskiego na dzisiaj !! I 6 zadań z matmy też na dzisiaj. zuzia 4kl cała strona z matmy też z dnia na dzień i dzisiaj juz klasowka z matmy!!! Ludzie tez jestem belfrem ale takich jaj nie robię. Daję w 1 klasie miesiąc czasu na zaskok bo nowi nauczyciele itd i nie wstawiam pał. Zadania owszem ale nie tak zaraz.A tu zuzia też ma wszystko nowe i nikt się nie trzęsie. Potem nie ma się co dziwić, że dzieci nie lubia szkoły...:(
Jak mam chwilę to ucze się do testów i jeżdzę. A jeszcze mój Andrzej przez 2 tyg chodzi od 13-23 do pracy :-( Więc jestem sama ze wszystkim w chałupie do ogarnięcia. Hania porusza się z szybkościa światła i za co się nie wezmę to nie mogę dokończyć bo juz jest na stole, na parapecie, coś zrywa na dworze i zjada! albo pędzi po schodach na górę- ja za nia a ona juz na dół. Wczoraj połknęła mi znaleziony u dzieci w pokoju grosz i już była sina! Dobrze, ze usłyszałam dziwne dzwieki i wzięłam się za ratowanie. Doslowne urwanie glowy :szok:. Po dniu to nie wiem jak sie nazywam :0 I mam juz sprawdzona opiekunkę do małej- mieszka obok 200m od nas - tak więc super.


Spróbuję poczytać co u Was a teraz mocno Was ściskam
 
Witajcie, witajcie
Mama - wisieńka mnie ubiegła, ale apetycznie pachniesz, żeby Cie nikt nie pożarł, uważaj!!!!! aż mi się zachciało takiej latte....
cokies - super, że maluszek taki spokojny, moja Alinka tez taka była (w przeciwieństwie do starszej siostry),
izulka - współczuje, bo faktycznie przy dzieciach to trzeba mieć oczy wkoło głowy
Zuz-Inka, wisieńka - pozdrawiam

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

P.S. Alinka juz dzis została w domu, bo rano miała 38 stopni i oczywiscie jest mały zasmarkaniec. Ja tez cos pociągająca jestem....
 
Witajcie
Melduje się że szpitala bo mam BB w komórce.Dziś o 12.30 powitałam synka na świecie.Ją po porodzie czuje się super a Bartuś odsypia trudy porodu.wychodzimy chyba w piątek.
 
reklama
Do góry