reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Madziu wielkie gratulacje!

Wisieńka wszystkiego najlepszego! Tutaj nie obchodzi się imienin a ja mam i tak dzień po urodzinach (już niedługo).
Sukieneczka ta z lnu mi się podoba,polarowe chyba jednak za grube,przecież chyba nie będzie mrozów jak w styczniu ;-) A Emilka śliczna,kocham takie maluszki :-p
Zuz_Inka dobrze ze nie masz mdłosci zawsze to łatwiej.Za to dzieci godziny w szkole mają koszmarne,współczuję.
Katrina zdrówka dla Ciebie i Alinki
Izulka dobrze że z tatą lepiej,a przeżyć z Małą nie zazdroszczę
Mama ależ pachnąca jesteś!

Ja wczoraj byłam z Adrianem na kontroli u laryngologa,słuch ma już dobry,potem na zebranie do przedszkola i zleciał cały dzień.
 
Nawet sobie spokojnie pochorować nie można!!!!!!!!!!!!!! Położyłam się i co???? Sąsiad za ścianą włączył sobie muzę... fajna, jak głowa nie boli to nawet można posłuchać. Nawet długo nie grało, ale zaraz się do mnie telefony rozdzwoniły i SE pospałam....
 
Madzia ogromnaiste gratulacje

Byłam u gina na przegladzie. Mam przyjść za pół roku i powie mi jak wygląda sytuacja z blizną i czy mozemy zacząć staranka:dry:Pół roku to długo a jeszcze pewnie bede musiała czekać:-(
Pojechałam po ginie obkupic Maćka a nie chciałam Mili po przychodniach i marketach ciągać i została z Polem. Pierwszy raz sami na tak długo i to ze ściągniętym mleczkiem w butli. Dali rade ale ja prawie oszalałam i biegałam z rozwianym włosem po pasażu grunwaldzkim a Maciek w dyrdy za mną :-D
katrina współczuję bidulko to sobie nie pospałaś
 
Witam!!!

Ja tylko na chwileczke ,,, Przyznaje ze nie doczytałam wszystkiego. Co uda mi sie na bb wejsc to zaraz któreś z dzieci na mnie wlazi i troche poczytam a odpisać nie moge (tesknia za mamą) Ostatnio w pracy jestem ciągle od 8 do 16,30 albo dłużej... :(
Przepraszam że znow nie poodpisuję wam kochane ale nie pamietam już co komu miałam pisać...
Napisze wiec króciutko:
Madziu gratuluję ci z całego serca powitania twojego Skarbeńka!!! Bartusiu a Tobie życzę samych pogodnych i radosnych dni!!!

Napisze jeszcze że jutro jade z Michałkiem na kontrole do Warszawy... Dostałam wolne z tej okazji. Bardzo sie boje co nam chirurg powie. Obawiam sie że może powiedziec że potrzebny jeszcze jeden zabieg :(
Oprócz tego w piątek mam pierwsze zajęcia mojego kursu :) I jak sie okazało uczyć mnie bedzie położna która przyjmowała nasz domowy poród :) :) :) tak wieć choć jendna wesoła wiadomość dla mnie :)
Nie wiem tylko jak pogodze prace , opieke nad dziećmi, kurs (wykłady i praktyki)... NNo ale jestem baba wiec rade dać musze :)

Trzymajcie sie kobietki i zaciskajcie kciuki za mojego Miśka jutro!!!

Buziaki dla wszystkich!!!!

O Wisienka!!!! Teraz dopiero patrze że ty całkiem blisko mnie mieszkasz :)
 
reklama
Do góry