reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Zuz-Inka ja mam podobnie
30+ tylko nie maz a JA!!!!
zawsze sie smieje,ze maz o mnie dba az za bardzo:-D
no,ale musze sie wziasc za siebie,bo juz wygladam okropnie (to wg mnie delikatnie powiedziane)
 
jedni chcili by schudnac a inni utyc... ja w ciazach przybywalam okolo9 kg...z tego 4 kg to dzidzius bo duuuze mialam. caly czas oscyluje w granicy 50 kg
 
ja w ciazach tylam zawsze 9 kg:happy: nie moglam sobie pozwolic na wiecej,bo w moim przypadku karmienie pisrsia niestety nie oznaczalo tracenia kg,a jadlam bardzo rozsadnie i nic,a wage juz mialam wysoka jak zachodzilam w ciaze,wiec nie chcialam sie dobijac..
 
I gdzie tu sprawiedliwość?????? Tzn. u mnie - mąż konia z kopytami by zjadł i nic nie widać po nim (mimo, że juz dobrze po 40-stce), a ja niestety już muszę zacząć zwracać uwagę na to co jem i niestety będę musiała sobie wymyślić jakąś dodatkową formę ruchu, bo niestety.... latka lecą i dupka rośnie.
 
dzień doberek:-)
zuz inka pomimo tych dolegliwości to i tak wspaniały okres z początków ciąży, ja pamiętam jak już wiedziałam ze pod serduchem mam fasolkę to cała w euforii i te cudowne odczucie, właśnei wczoraj pomyślałam czy podejmiemy w przyszłości starania o czwarte i póki co jestem przyblokowana bo mieszkanko małe, liczę że kiedyś będziemy mieć domek to wtedy nie będę się wachać a dzisiaj ciebie czytam i czuje że to dobry znak i za kilka lat my się postaramy o czwarte:-)
lilka ja waże o ponad 20 kilo więcej i tyłam po drugiej ciąży tzn. po porodzie już 10 kilo ( w ciąży 5 kilo) i mam nadzieje że tym razem uda mi się zrzucić choć 10-12 kilo tyle mi wystarczy yyhh...

mama jak tam w nowym roku szkolnym?

pawimi oj pewnie tulisz synka ;-)

a my noc spokojna, Michaś do karmienia się budzi tylko, zaczął się rok szkolny i zaczęły się problemy yyhh wczoraj pierwsze odrabianie lekcji i co? nie dość że w książkach lekcyjnych nie podokończone zadania to jeszcze w domowniczku do odrobienia w sumie dużo nie było ale nam zajęło to prawie 4 godziny:szok:, myślałam ze wyjde z siebie, Alek tak nie lubi szkoły to ciężko zmobilizować go do odrabiania a jak usiądzie to ciężko i mozolnie mu idzie tzn. zamiast pisać to stęka jęczy marudzi eehhh juz mialam dosc wczoraj i nie mam pomysłu na lepsze chyba wszystko wykorzystałam, myśle ze przyczyna lezy w szkole, wczoraj kolezanka byla pod klasą około 15 minut w czasie lekcji i mówiła ze tylko krzyki i wrzaski pani nauczyciel słychać było na okrągło yyyhhh..
Julka z kolei jest zadowolona i bardzo się jej podoba w zerówce
a my z mężem wypełniamy wnioski o dotacje i przygotowujemy biznes plan jest miło wieczorkiem to jak zadanie domowe włącza się wena i pomysły które na ,papier przelewamy i szykujemy warsztat choć do otwarcia daleko


ewunia
co u ciebie ?


miłego dzionka
 
anna s-przywitaj mame cieplutko od maja pracowala pewnie na zastepstwie za kogos czy jezdzi rzgularnie?my wyjechalismy z Polski mowiac,ze na rok i tak juz minelo kilkanascie.
wisienko -moze razem bedziemy przezywaly kolejna ciaze ja mam 34 lata skonczone i tez marze o kolejnym malenstwie.czytajac ciebie czuje sie,ze jestes szczesliwa:-)
ja powoli wchodze w rytm szkola praca szkola dom lekcje kolacja spac itd.....
mezunia znowu nie ma w domku,ale zato jak wraca to tak kocha hohoho.dobra taka rozlaka.mam nadzieje,ze beda tego efekty.
teraz mamy lokatora na jakis czas mieszka u nas meza siostrzeniec przyjechal ,zeby zarobic troszeczke i wlasnie pomaga nam przy remoncie .
jest fajny,ale szczerze to juz sie robi troszke uciazliwe(mam nadzieje,ze wytrzymam).nie jest latwo mieszkac z kims jak dla mnie obcym.
W srode Mati idzie pierwszy raz do polskiej szkoly,ale postaram sie zmienic mu klase,bo w tym roku ma zajecia od 16h do 20h15 wiec nie wiem jak we czwartek bedzie dawal rade wstawac o 6h45.
uff ogolnie nie mam czasu na nic dzisiaj mialam isc na aerobik ,ale nici.Jest tak,ze place co miesiac abonament a nie korzystam.szkoda kaski.
mamo katrinka dzialacie???

Chciałabym jak najszybciej, jak szybko się da może uda mi się ziścić marzenia o dużej rodzince. Oby udało nam się razem))) I masz rację jestem szczęśliwa jak patrze na mojego starego konia , który apropo mówi do mnie "mamusiu":-D i mała kruszynkę coraz częściej uśmiechającą się do mamy to serce mi podskakuje z uciechy.
Kiedyś mieszkał z nami Pola brat, miał pół roku a mieszkał 2:sorry2:Miałam go tak dośc, ze już prawie wariowałam. Przeszkadzało mi wszystko. Od kiedy się wyprowadził zauwazyłąm, ze to fajny chłopak:-p:-D

I gdzie tu sprawiedliwość?????? Tzn. u mnie - mąż konia z kopytami by zjadł i nic nie widać po nim (mimo, że juz dobrze po 40-stce), a ja niestety już muszę zacząć zwracać uwagę na to co jem i niestety będę musiała sobie wymyślić jakąś dodatkową formę ruchu, bo niestety.... latka lecą i dupka rośnie.

U nas to samo. Muszę sobie racjonowac porcje a ten zjada ilości nieziemskie

Zuz inka jak wymiotowałam przez całą ciąże to myślałam, fak nigdy więcej a teraz myslę a może by tak jeszcze raz:-D. Współczuję mdłości i mam nadzieję, ze ci miną szybko

Przeglądam sukienki do chrztu i nie mam pojęcia co kupić , jaka bedzie pogoda tego 9 października. Na razie sa upały ale przeciez może byc zimno. Miałam koncepcję stylu Ani z zielonego wzgórza ale musiałabym chyba szyć bo nic takiego nie ma i ja nie mam wybranego modelu. Więc zmieniłam plany i-
Pokaże o czym myslę a wy doradźcie
wersja bardzo ciepła mi się wydaje, ze za ciepła ale z drugiej strony to polarek tylko
Polarkowy komplecik do Chrztu z futerkiem - Malinka Zaczarowane Sny

wersja len

Lniana sukieneczka do Chrztu - Zosia, r.74 Wyprzedaż kolekcji!!!!! Zaczarowane Sny

jeszcze jeden polarek

Polarowy komplecik do Chrztu - Aniołek Zaczarowane Sny

czy może cos w stylu Panna młoda w którym jest największy wybór

Sukienka do Chrztu - Natalia Zaczarowane Sny


Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!pomózcie

Pozdrawiam wtorkowo i lecę umyć okno póki Miluśka spi
 
reklama
Do góry