reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hello,hello;-)
MAUREEN- super,ze imprezka udana i dzieci sie wybawily:tak::-DTy pewnie troche odsapnelaś;-)no czas leci....ja jutro koncze 31 lat:sorry2:Dominik za 4 dni konczy 3 lata...w sierpniu 7 rocznica slubu i 31 sierpnia Zunia konczy 5 lat:szok:a dopiero mi Ja polozyli na brzuszku po pordzie:sorry2:

AZILE- ja tez piore i konca nie widac dobrze,ze ladnie schnie bo jest troche wiatru-ja tez poadrawiam z narazie suchego Poznania;-)

SEMPE- :szok::szok::szok::szok::szok:no to spara zaliczylas no tym urlopie-i kąpiel na golasa?????:-D:-D:-D:-D:-Dszalona kobieto-hmmmm-ja chyba nigdy sie na golasa nie kąpalam w jeziorze czy morzu:sorry2:
ciesze sie ,ze urlop udany-super-nalezalo sie Wam.

a ja jutro na 10 zbieram sie z dziewczynami i jedziemy na babski wypad z dziecmi do duzego zoo-niech polataja:tak:

Sciskam wszystkie!!
PAWIMI
IZA
TASZKA
WERONICZKA
BODZIO
ANETA
ANAKLIM
ANNA.S
ZUKUS


i reszta ekipy-CO U WAS?????;-):-)
 
reklama
Mama05 w pierwszej chwili juz miałam pisac ze wpadne do zoo ale przypomnialo mi się ze jutro mam obowiązkową wizyte w Urzedzie Pracy echhh

idę na rosół
 
SEMPE- ach ten UP!!
a ja mam jutro na 8 rano wizyte u ginek i dowiem sie czy ten pecherzyk z lewego juz pekl...w prawym owulka byla w piatek bo w sobote na usg juz byl plyn za macica i w prawym pusto a jutro sie dowiem co z lewym.wczoraj dzialalismy i dzis chyba tez zmolestuje męża-chyba ,ze mi ucieknie:-pwczoraj juz ledwo zipal:-D:-D:-D:-D
dzieci siedza na ogrodzie pod parasolem i maluja,maja chrupki i soczki i w koncu przestaly biegac:rofl2:
 
Wróciłam!!!!!!!!!!!
Ale dobrze być w domu. Brakowało mi go.

Całuski dla Was kochane. Teraz zmykam do spania bo mnie boli głowa ale jutro postaram się coś więcej skrobnąć.
 
Hej.
Dziekwczynki módlacie za mojąsisotrę i jej dzidzię bo jest na początku ciązy i zaczęła krwawić. Jest w Ropie więc daleko od domu i nie wie co ma robić. Jest zrozpaczona. Boże jak mi jest źle:-( Wiem co ona teraz przeżywa a ja nie mogą być przy niej. Teraz szuka lekarza który ją przyjmie. Ale obawiam się że to koniec ciąży.
 
witam sie
WERONICZKA- trzymam &&&&&&&&&&&& za Twoja siostre i Jej malenstwo-trzymam bardzo mocno!!!!!

JOAŚ- dzieki za ~~~~~~~~~~~~~~ ale wiesz co ....nie wiem czy cos z tego bedzie u mnie...jestem po wizycie i ten w lewym jajniku ktory mial w sobote 19mm dzis zamiast peknąć to sie skurczyl i ma 13mm:-:)-:)-(endometrium tak kiepskie,ze...
powiedzial mi ,ze ten cykl raczej tez stracony bo nawet jest w piatek byla owulka z prawego i dzialalismy to endometrium tak wyglada,ze tam sie zarodek niezagniezdzi:-:)-(
tak wiec czekam na @...nadzieja w tym cyklu zgasla...

poza tym powiedzial ,ze jesli mam cykle teraz 25-27 dniowe a @ trwa tylko 1,5 -2 dnia to jest za krotko i mam nie brac juz Clo tylko dal mi lek ktory ma wydluzyc cykle o nazwie Estrofen + Luteine i mam brac po @ i dzialac i zwrocic uwage czy @ po tym leku bedzie dluzsza . teraz z tym lekiem mam nie przyjezdzac na usg bo On juz widzi ,ze jestem tym zmeczona i zalamana i daje mi cykl na odpoczynek od tego jezdzenia...



plakalam pol godz. jak wyszlam od Niego...swiat mi sie wali-nie mam tego maluszka a kocham Go bardzo i serce mi peknie jak sie Go nie doczekamy........
 
Dzień dobry,

u mnie tez nie za wesoło dzisiaj, ech.. czasem to życie daje nam po głowach :-(
Ale damy radę, musimy, bo kto jak nie my ???

Mama05,

tulam Cie moja kochana z całej siły, mnie serce boli jak czytam Twoje słowa, a co dopiero Ciebie, jak to przeżywasz.. Uda się, na pewno, trzeba w to wierzyć.. O synusia też się przecież staraliście i proszę, jest i jaki wspaniały.. Więc teraz też się uda, może trzeba będzie dłużej czekać, ale nie poddawaj się, próbujcie znów :tak: Cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Z okazji urodzin - życzę Ci tego, co najsłodsze, najlepsze i najpiękniejsze daje nam życie, oraz spełnienia wszystkich marzeń, a zwłaszcza tego jednego..

jv681mpt.gif


Weroniczka,

za Twoją siostrę też trzymam kciuki, może jednak to nie będzie to najgorsze, czasem i krwawienia się zdarzają, a ciężarne z nich wychodzą :tak: Mnie co prawda się nie udało i poroniłam, ale może akurat Twojej siostrze się uda ? Musi być dobrze.


Resztę Dziewczynek ściskam..
 
Hela jest w szpitalu. Zostawili ja tam na kilka dni żeby sprawdzić czemu krwawi. Na USG nie widać serduszka dzidziusia:( Ale to 8 tydz. więc może jeszcze nie być widać. Mają jej robić badania i wtedy będzie wiadomo. Boże jak mi jest źle. Ja dokładnie tak samo przechodziłam pierwszą ciążę, która zakończyła się w 11 tyg. Wróciły do mnie wszystkie złe uczucia z tamtego okresu. Chce mi się tak strasznie wyć a nie mogę bo jestem sama z dziećmi. I muszę płakać w środku:(
 
Hej.
Dziekwczynki módlacie za mojąsisotrę i jej dzidzię bo jest na początku ciązy i zaczęła krwawić. Jest w Ropie więc daleko od domu i nie wie co ma robić. Jest zrozpaczona. Boże jak mi jest źle:-( Wiem co ona teraz przeżywa a ja nie mogą być przy niej. Teraz szuka lekarza który ją przyjmie. Ale obawiam się że to koniec ciąży.
Współczuję, trzymam kciuki...
 
reklama
Weroniczko tulaski dla Ciebie, widze że bardzo cierpisz.

Mama05 musisz dać sobie czas, spokojnie podejść do dzidzi. Puścić się tych badań i tylko szaleć z M:)

100 lat spełnienia Twoich marzeń!!!!!!!!!!!!!
Maureen- Ja to samo dziś czuje co ty. Musimy dawać rade i tyle.

Mój Domis wył cały poranek rozpieszczony jak nic, tylko ręce ręce.

 
Do góry