reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

przywitam się i ja ..po 12 wróciłam od domowych klientek..odebrałam dzieci z męża pracy i zaraz obiad robię ..


Jotemka
współczuję Ci bardzo tego gipsu ja też cenię sobie swoją niezależnośc i mobilność .
dostałam fotki Mareczka-cudnie rośnie śliczny chłopczyk :tak::tak::-)
przygotowana do szkoły? to znaczy dzieci ??
ja jutro jadę kupić resztę książek:sorry:ciągle nie mam kiedy:confused2:


Katrina
kurna wszędzie się słyszy o tym wirusie...u nas w Pl też niedawno pod Wrocławiem jakaś grupa wróciła z wojaży i tez podejrzewali ebolę ,ale na szczęście wykluczyli wirusa ufff..



ściskam wszystkie :-)
 
reklama
Krzysiu, już grzanie????? Matko i córko jak szybko!!!!
image.jpgA tu moja jutrzejsza jubilatka z najmłodszym. Niestety przekręca fotkę :-(
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Mamusia - dokladnie z liceum selezjanskiego z Wroclawia - tak slyszalam w wiadomosciach.

Jotemka - no znalezli mi cyste na jajniku (byc moze po okresie jej nie bedzie), za 6 mies. do kontroli I mam kamyczki w pęcherzyku żółciowym..

Az tyle I tylko tyle mi znalezli.
 
Oj Jotemka jaki Malutki słodziak! No i pannica:-)

u mnie weekend do dupy, brunon od piątku miał temp 39 a dzis ozdrowiał... nie wiem co mu było moze od zęba bo mu wyszła ostatnia 3..

nie ukrywam ze bym posiedziała sobie z winkiem przy kominku!!!
ZIMNO MI!! szlag miałam isc biegac a tu kropi! muszę isc choc na 5km bo w sobotę mamy zawody i nie mogę byc taka zastygła!

Mamus wiesz ze mimo ze mam pazurki jak papierki moja kosmetyczka znalazła sposób i ostatni manicure hybrydowy trzymał mi się 3tygodnie! CUD!
 
Dziewczyny! Dziękujemy za życzenia!!!!!!
Witam sie z kawka - w taka pogodę już obowiązkowa. Typowa irlandzkoangielska pogoda: mgła wilgotno i nie wiadomo czy ciepło czy zimno.
Katrina, najważniejsze poznać wroga
Sempe, zazdroszczę pazurków, wiem co znaczy beznadziejna płytka paznokciowa. Jednak jakoś sie ratuje ostatnio taka odżywka z krzyzykiem z eveline bodajże i nie powiem, mam wrażenie, ze jest zdecydowanie lepiej. Muszę iść na pedicure, uwaga na jedną nogę :-D:-D:-D
A tak naprawdę wcale mi nie do śmiechu. Wczoraj konsultowałam sie u dwóch lekarzy i niestety bedzie to czego sie spodziewałam a w zasadzie obawiałam. We wtorek będę miała operacje zespolenia kości. Oczywiście prywatnie bo państwowo muszę czekać. A czekać nie chce. W tym momencie mam nogę w gipsie od 4 tygodni. Od momentu operacji 6 tygodni plus dwa tygodnie o kulach. Czyli od dzisiaj jeszcze 11 tygodni unieruchomienia. Nie wiem jak ja to wytrzymam psychicznie. To nie na mój charakter. No i oczywiście mam kilka dni na odstawieniu Marka od piersi, bo z karmieniem musimy sie pożegnać...
Generalnie dół ale mi sie nie dziwcie....
Dobrego dnia laseczki!!!!
 
witam ciepło ..

zatoki chcą mi łepetynę rozwalić :baffled: antybiotyk dostałam na 5 dni-dzis mija 2gi dzień i szału nie ma ..ledwo na oczy widzę :baffled:



Jotemka
:szok: 11 tygodni jeszczeeeee:shocked2:
makabra z masakrą :no:
matko kochana....
ukochać Karolę ode mnie.
kurna i do tego jeszcze z karmienia musisz zrezygnować -ehhhh przykre to..


Sempe
do mnie też babeczki przychodzą na zmiane hybrydy po 3,4 tygodniach .
cieszę się ,że tak ładnie Ci się trzyma-super.
a na jakiej firmie Twoja kosmetyczka pracuje jesli chodzi o hybrydę? Shellac,OPI,Cuccio,Jessica,Estetiq,Indygo czy jeszcze jakaś inna ??


Katrina
pozdrowionka. jak Ci idą jazdy??



dobrego wieczoru kochane :)
 
reklama
Katrina
dziękuję ..
cieszę się ,że dajesz radę -wierzyłam,że Ci się uda :tak: najważniejsze to miec radość z jazdy:tak:



ide spać bo głowa nie daje żyć -liczę ,że szybko zasnę i nie bede czuła bólu..boję się krwotoku-2 lata temu tez przez zatoki miałam krowotok 4ro godzinny-myślałam ,że się wykrwawię :-(
 
Do góry