reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mama jak tak dzis się czujesz?

Jotemka musisz go odstawić przez te operacje? próbowałaś mu juz podac butelke?


u mnie tak sobie.. 3 dzien boli mnie głowa
 
reklama
Sempe - nie zazdroszcze. Mnie tez ostatnio przez kilka dni meczyl bol glowy. Wspolczuje zwlaszcza, ze do pomocy przy gromadce dzieci nie ma nikogo.

Mamusia - chwale sie - zaliczylam wlasnie pierwsza samodzielna jazde. Sie mi podobalo.
 
cześć kobietki ..


Sempe
:*
dziś już znacznie lepiej niż wczoraj...głowa prawie nie boli i widzę normalnie.
trochę mnie jeszcze boli tak nad brwiami ,ale to już pryszcz:sorry2:
współczuję Ci bólu-dobrze wiem jak to jest...


Katrina

cieszę się -tak trzymać :tak:




wróciłam niedawno ze szczepienia z córą -odra ,świnka ,różyczka..
będzie żyć :-p szybko i sprawnie poszło.


w ndz.mamy rodzinkę na rocznicowy obiad więc byłam jeszcze torta z malinami na bitej śmietanie zamówić .
zaraz mąż wraca a ja do pracy lecę .
dzis przyszły książki dla dzieci-ponad 800zł poszłoooo:shocked2::eek::dry:
 
Mamusia - przed poludniem bylam z dzieciakami u kolezanki. A teraz idac za ciosem pojechalismy jeszcze do polskiego sklepu po chleb, bo zanim monsz wroci to sklep zamkna.
 
hej kobietki..

Katrina
zobaczysz jak miło byc niezależną ;-) samych przyjemności z jazdy życzę :)



udanego dnia dla Was:)
mąż wziął dzieci do pracy a ja zaraz wychodzę do gabinetu..skończę dziś o 21 i padnę na nos...ale wczoraj miałam randkę z mężem to akumulator naładowany-ij tak :-p:-D
 
dzień doberek

Mamusia - oj tak, żebyś wiedziała. Dziś mam wizytę u lekarza, a na dworze leje i wieje - wsiądę w autko i nie zmoknę.
 
Idzie nowe
 

Załączniki

  • 20140829_190218.jpg
    20140829_190218.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 49
hej po pracy..z piwem wlatuję :-p


Katrina
i jak u lekarza??


Jotemka
dobrze,że nowe przyszło skoro jest nieuniknione-ślicznie Marko rośnie:tak:



gdzie reszta babuf się zapytuję ??????:-D
 
reklama
Mamusia - infekcja mi sie wrocila, pobolewaly mnie nerki I pecherz. Dostalam leki, ale za tydzien mam zrobic jeszcze badanie krwi, zeby ustalic jaki antybiotyk na to mi dac. I wyslala skierowanie do szpitala, zeby sprawdzic czy moje kamyki to jyz die kwalifiluja do Usuniecia czy cos innego z nimi najpierw sprobowac.
 
Do góry