reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hello!
Natkaa, udanej opercaji
Katrina - jak czytałam opis, zerknęłam na suwaczek młdego, myślę "może to piątki?". Czytam dalej a Ty piszesz, ze piątki... CO to znaczy doswiadczona mama, co?
Laseczki zaczynam robienie zakupów dla Bąbla, przyszły dziś pieluszki tetrowe i ręczniki kąpielowe dwa. Oj jakoś do mnie nadal nie dociera ta zmiana w moim życiu....
 
reklama
witajcie

Mamusia, Jotemka - u nas od 3 dni piekna pogoda, wiec korzystamy i całymi dniami jestem z dziećmi poza domem.

Pozdrawiam słonecznie - oby jak najdłużej była taka pogoda, bo aż żyć się chce!!!
 
Hello!
Katrina, wspaniale z tą pogodą - u nas też wiosennie bardzo :-)
Mamo - to dobrze, ze dzis ciut spokojnie, troszke odpoczniesz :-)
A mi młody daje do pieca, ale to juz taki czas widocznie... I ja stareńka ;-) Nie mam weny a jakieś durne nastroje, niestety :-( Hormony robią swoje i zmęczenie też
 
Bry wieczór

No i po ładnej pogodzie...

Jutro w szkole u Alinki przedstawienie z okazji dnia Św. Patryka - patrona Irlandii, a poniedziałek (im. Patryka) wolne - czyli Holiday Monday.
Fajnie jakby jeszcze pogoda dopisała, to poszlibyśmy zobaczyć paradę, Kuba by się ucieszył, bo zawsze dużo samochodów i traktorów.
 
reklama
Halo, halo tu wieloryb!!!!
 

Załączniki

  • 34tc.jpg
    34tc.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 62
Do góry