reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witam się i ja:-)

Maureen - doskonale Cię rozumiem!!! I współczuję przygody. Ja czasami wpadałam na taki cudowny pomysł żeby odprowadzać Kaja na piechotę - jak było ładnie, szybko się z tego wyleczyłam. Maureen myślałaś o tym żeby zrobić prawko?

Mama - odpoczywaj ile możesz! ~~~~~~ ślę cały czas, a że jestem płodna jak czarnoziem - jak mawia Chylińska, to może coś pomoże???? Szkoda mi tej koleżanki. Moja sis straciła maluszka, byłam z nią w szpitalu w dniu zabiegu, to było bardzo smutne i przykre:((( Ale za to teraz ma śliczniutką Oleńkę!!!!!

Pawimi - oj zazdroszczę weekendu! I tego opalania! Lepiej już???

AnnaS - odpuść trochę. Może jak babcia zobaczy, że nie potrafi Cię zdenerwować to po prostu przestanie, bo nie będzie się jej chciało? A może Wiki po prostu lubi babcię? Moja mama bardzo rozpieszcza chłopców i ja jej na to pozwalam - raz, że widzi ich dwa razy w roku, dwa - chciałabym, żeby chłopcu pamiętali ją tak jak ja pamiętam dziadka. Zawsze był do zabawy, zawsze chodził z nami na łyżwy i sanki, jeździł do Zoo, na jagody i grzyby. Babcia - nigdy:((((( To w ogóle oddzielny temat....

Ja w weekend bardzo pracowicie w kuchni. W sobotę zrobiłam tartę ze szpinakiem i z szynką a w niedzielę upiekłam szarlotkę. Pierwsze ciasto w życiu, które mi wyszło!
Powoli zaczynam myśleć o pakowaniu.... bardzo powoli, bo jak pomyślę co musimy zabrać to mi się słabo robi.... a samochód nie jest z gumy:( A szkoda:(((
Ignaś zaczyna pięknie siadać. Za tydzień skończy pół roku wiec zacznie się odstawianie od cycka:-)) Yupppiiii!!!!
 
reklama
WITAM SIE WTORKOWO:tak:
ANAKLIM- dzieki za fluidki i kciuki-chetnie zbieram:tak:;-)mnie dzis ciągnie dol brzucha i glod mi sie wlączyl..i jakby wiecej do WC biegam i latwo sie wnerwiam:dry::sorry2:

mysle ,ze nie dam rady wytrzymac do poniedzialku i zatestuje w sobote;-)
milego dzionka-u mnie pada i wkncu jest czym oddycha a od jutra znowu upaly:cool2:
 
mamo jestem za ;-)

anaklim to nie chodzi o zdenerwowanie mnie tylko o jak najwięcej czasu z Wiktorią i TYLKO Wiktorią.....i tego nie jestem w stanie zaakceptować. Moja teściowa mieszka 2 bloki dalej i widzi dziewczynki często......:dry:ech...długo mpgłabym narzekać

miłego dzionka, u mnie wereszcie pada juuuupiiii :-)
 
ja polozylam dzieci przed 14 i Domi zasnal a Zuza babiwa sie w pokoju a ja czulam sie pokonana przez zmeczenia i padlam na 2 godziny...
Tomi kupil mi dzis bobotest z czulascia 10 wiekszość ma czulość 25 czyli ten z 10 mozna zrobic na kilka dni przed terminem @-na sobote jak znalazl;-)
 
Mama - taki mecz musi się podobać Tomiemu! Liczę na Holendrów w finale i choć jutro będę trzymała kciuki za Hiszpanów to nie łudzę się, że pokonają Niemców. Dasz mi znać jak test??? Wyślę Ci numer na priv. W sobotę jedziemy na wakacje i przez tydzień będę bez netu:(

Dobry wieczór wszystkim:-)
 
Mama05,

o rany, to już tak blisko, sama jestem podekscytowana :-D a co dopiero Ty ;-)
Buziaczki wielkie kochana :-)


Hej.. gdzie reszta naszych mamuś ???????????????????????????????????????????
Padam dziś, więc nie napiszę więcej..
 
hejka kochane mamuśki!!
ANAKLIM- juz zapisalam w tel.Twoj numer i po testowaniu dam znac:tak:trzymaj prosze &&&&&&& za II ;-)

MAUREEN- no masakra z tym czekaniem na testowanie-juz nogami przebieram:baffled:juszcze 3 dlugie dni....
jak tam Marcelinka??KARMISZ JESZCZE PIERSIA I BUTELKA??JAK Amelka-wstala w lepszym humorze??

ZUZKUS-co u Ciebie????niebezpiecznie dlugo nic nie piszesz!!:sorry2:
PAWIMI,SEMPE,IZA,WERONICZKA,ANETA- co u Was kobietki-wakacje i nie ma czasu na net:sorry2:

pozdrawiam slonecznie:-D:-D
 
Joaś - jakoś nie nie dziwi, że nie masz czasu... Ja mam trójkę i nie wyrabiam. Właśnie piszę posta bujając nogą wózek.
Bratem się nie przejmuj. Dla mnie to było nie do przeskoczenia na początku - komentarze... i te wszystkie współczujące miny. Chodziłam wkurzona dwa miesiące. Jedna z moich znajomych zapytała mnie sarkastycznie: "nie za dużo?" no jak stałam tak myślałam, że się odwinę... I co to kogo obchodzi czy wpadka czy nie? Wrrr... ja to się zawsze zdenerwuję jak coś takiego usłyszę.

Kilka dni temu wkurzyła mnie kumpela. Trochę się nie widziałyśmy, spotkałyśmy się w sklepie i od słowa do słowa o pierdołach i ona mnie pyta o nową kosmetyczkę u mnie na osiedlu, ja mówię, że nie wiem kto to bo jeszcze nie byłam, ale przed urlopem będę rzęsy u niej przedłużać, a kumpela na to: TY??? PO CO??? PRZECIEŻ TY SIĘ NIE MALUJESZ I MASZ TROJE DZIECI!!!! Zapytałam ją czy ona w ogóle słyszy co mówi? To co jak mam troje dzieci to mam sobie założyć worek na głowę i tak popierniczać po mieście??? Ręce i gacie opadają....

Ale mnie muli, ledwo wstałam a już bym poszła spać. Pogoda do bani.
 
Hejka!
Melduje ze zyje ale pojawiam sie rzadko bo maz w domu i wakacje wiec korzystamy na maxa i kompa nie wlaczamy...chyba ze dzis bo trzeba bylo sprawdzic konto i poczte.

Pozdrawiam wszystkie goraco!!!! Nie zapominajcie o mnie. Zycze udanych urlopow wypoczynku i wakacji! A tym ktore pracuja slonca i pogody ducha!
 
reklama
czesc kochane

ja mialam znowu ful pracy,wiec nie bylo kiedy pisac
mam nadzieje,ze wam nie przeszkadza moja obecnosc tak z doskoku?? ale mam w pracy aktualnie sezon,wiec duuuzo pracy a ja to wykorzystuje,bo wakacje sie zblizają ;-)

przeczytalam ostatnią strone i powiem,wam ze sie ubawilam tymi komentarzami :-D
ja tez sie spotkalam z paroma
moja matka uwaza mnie za dziecioroba,ale to nie ma dla mnie zadnego znaczenia,bo zerwalam z nia kontakt 4 lata temu,wiec niech sobie gada ;-)
jak zaszlam w druga ciaze to jedna moja kolezanka zapytala sie mnei czy nie uzywalismy antykoncepcji :baffled: tak mnei to zatkało,ze nic jej nie odpowiedzialam,ale dzisiaj to by dostala odpowiedz :dry:
w trzeciej ciazy zdarzyło mi sie,ze pchalam wozek z mała Hania,obok szla Milena no i mialam duzy brzuch,to obca mnie kobieta zaczepila na ulicy czy to juz trzecie bedzie??????? :baffled: i ze chyba poprzestaniemy na tym?? :baffled: doslownie jej slowa!!!
a ja z usmiechem na twarzy jej odpowiedzialam,ze nie,bo jeszcze czwarte planujemy :-D:-D zatkało babe hahaaa

takze nasze zycie to nasze,a tępe ludziska tępe bedą,wiec nie ma sie co przejmowac
kazdy w zyciu ma priorytety,dla mnie priorytetem jest duza rodzina a nie kariera zawodowa,nie chcialam byc zadna zalatana kobieta z neseserem w rece,spedzajaca czas od rana do wieczora w pracy i na spotkaniach sluzbowych,nie majacej czasu na rodzine,ba nawet na znalezienie partnera
za to zaspokaja mnie spokojne,ciepłe zycie rodzinne:happy2:
 
Do góry