reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa normalnie te dzieci to maja pomysły. Małgośka przed chwilką rozbiła mi 6 jajek na środku pokoju:wściekła/y::wściekła/y: Boże jak to się koszmarnie sprzątało. Białek nie mogłam w ogóle zmyć. Ale się udało jakoś.

I tym "miłym" akcentem witam piątkowo.
Joaś bardzo się cieszę że jest zdrowy chłopak.
Pawimi dziękuję za wyrazy uznania. Powiem Ci że przed tym wyjazdem miałam pitra jak nie wiem bo nie wiedziałam czy dzieci będą grzeczne i czy będą miejsca siedzące żebym nie musiała się prosić o ustąpienie. Na szczęście znalazła się życzliwa duszyczka, która pomogła mi wejść do tramwaju a i miejsce się znalazło. Ale fakt że z trójką tak małych dzieci to wiele prozaicznie prostych czynności jest nie lada wyczynem. I dlatego każdy dzień jest przygodą dla mnie. I nie zmienia to faktu że bardzo bym chciała jeszcze jednego takiego maluszka.

Dobra zmykam pakować nas na wyjazd.
 
reklama
o matko jak gorąco!!! [FONT=&quot]
f025.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
d010.gif
[/FONT]najlepiej by bylo siedziec w wannie z chlodna woda bo prysznic pomaga na chwile [FONT=&quot]
e030.gif


[/FONT]
 
Witam,

ale pustki od wczorajszego popołudnia :szok::szok::szok:

No,ale skoro upał u Was i do tego weekend się zaczął..to łatwo dodać 2 do 2 :-D

Więc życzę miłego, udanego i ZASŁUŻONEGO jak najbardziej odpoczynku moje Panie :-):tak:
 
ja rowniez zycze milego weekendu, u nas jak juz wspominalam dlugi weekend, symboliczny srodek lata wiec do wtorku sobie swietujemy i odpoczywamy grillujac, plywajac motorowka, popijajac piwko i ogolnie relaks w pelni, pozdrawiam !!!
 
Weroniczka - po pierwsze mój wielki szacunek za podróż z dziećmi. Ja mam proble z wpakowaniem trójki do samochodu a Ty???? Normalnie brawo! Po drugie - ja wyrzuciłam dywan. I to nie schowałam, tylko wyrzuciłam. Po wtartym weń bananie. Dywan był supełkowy i nie dało się go wyczyścić. Pomyślałam o Ignasiu, słabo mi się zrobiło i dywan poszedł do śmieci. Pomyślę o czymś do salonu za 4 lata:-)

Joaś - ogromne gratulacje:-) Chłopaki są fajne;) Mówię Ci to ja i mówiła Pawimi!!! Z resztą sama wiesz:-) A poza tym Brazil, Brazil i po Brazil:(((

Mama - to się Tom cieszy, co????????????????????????? Mi od wczoraj tylko niecenzuralne wyrazy cisną się na usta. Z tej wściekłości pojechałam wieczorem do Tesco i zeżarłam sama prawie litr lodów:( A dupsko rośnie:(

Maureen - ładnie u Was??? U nas beznadziejnie...

A w dodatku Argentyna przegrywa z Niemcami 1:0 od trzeciej minuty. Nerwy mi puszczają, robię tartę ze szpinakiem:-) A Tevez zgubił buta...
 
podziwiam za pasje, jak ja nie lubie piłki nożnej...dzięki Bogu mój mąż też nie. Jeddyne mecze jakie oglądałam to polska siatkówka mężczyzn, fajne...;-)

A ja sie czuje po prostu fatalnie....ech, wczoraj zrobiliśmy przyjemniusi spacerek, ale dziś mam ból gardła na maxa, w nocy Wiktoria płakała, że gardło boli a przedwczoraj Oliwia miała stan podgorączkowy i ogólnie źle sie czuła, do tego mały był niemożliwy- okazało sie że katar. Do tego strasznie bolą mnie kolana, kostki w rękach , łokcie i chyba wszystkie kostki- mam nadzieje, że to tylko przeziębienie.No i zatoki....wrrr. Także zbieram dziś całą trójce i siebie prowadzę do lekarza, bo już nie wytrzymam

Życzę wszystkim zdrówka i zazdroszcze relaksu na łonie natury, tak motorówka, piwo czy ogród....ech....

Buziaki
 
reklama
witam sie niedzielnie:tak:

ANAKLIM- mąż mowi ,ze jest zadowolony bo stawial na final Holandia -Hiszpania i wszystko idzie ku temu-ja sie nie orientuje;-)ale zapytalam Go i tak powiedzial to pisze:tak::-D:-D:-D

ANNA.S- wspolczuje zlego samopoczucia i chorych dzieciaczków:-(idz do lekarza ,pewnie-zanim rozwinie sie cos gorszego z tego!!mam nadzieje,ze leki zadzialaja!tego życze;-)trzymaj sie dzielnie nasza kochana mamusiu:tak:

witam wszystkie babeczki cieplo i serdecznie:cool2:milego ,rodzinnego dnia!!
 
Do góry